Mucha Estate | Nová Chrenová | Pozemok pre rodinný dom s výhľadom na Zobor | 750 m² (24 x 31 m)

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vrábeľská | 750 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne Nová Chr

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

128,900 € 172 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu v Nitre časť Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 636 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 636 m2 + podiel na súkr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

102,000 € 160 €/m²

Predaj pozemku určeného na vybavenosť alebo priemyselnú výrobu Nitra časť Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Štúrova | 7,079 m²

NL -reality ponúka na predaj pozemok o výmere 7079 m2 v lokalite Nitra -Kynek . Podľa územného

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

75 €/m2 75 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu v Nitre časť Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zlatým Brehom | 1,334 m²

Realitná kancelária NL -reality ponúka na predaj , slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu o

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

259,000 € 194 €/m²

Predaj stavebného pozemku v Nitre , lokalita Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 1,084 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1084 m2 + podiel na súk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

153,000 € 141 €/m²

NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 711 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač - jedná s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

57,000 € 80 €/m²

NA PREDAJ Pozemok Párovské Háje

Reality Nitra

Záhrada | Nezadaná | 500 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovs

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

65,000 € 130 €/m²

Stavebný pozemkom 867 m2 so starším RD, Nitra - Mlynárce, cena: 129.820 EUR

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 867 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 867m2, na ktorom sa nachádza star

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Stavebný pozemok na Zobori v tichom prostredí ulica Pod lesom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Lesom | 675 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok na Zobori v tichom prostredí, na ulici Pod lesom.

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

105,000 € 156 €/m²

stavebný pozemok v lukratívnej časti na chrenovej

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,513 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti na Chrenovej. Pozemok má rozl

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

stavebný pozemok v lukratívnej časti párovské háje, rozloha pozemku 683m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Ulica poľovníkov | 683 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti Párovské Háje. Rozloha pozemk

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

105,000 € 154 €/m²

predaj stavebného pozemku v novovybudovanej lokalite na zobori

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 692 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebné pozemky na Zobori. Projekt Šindolka je situovaný priamo p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 575m2 s krásnym výhľadom na mesto

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 575 m²

VitoReality ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 575m2. Na pozemku sú inžini

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Pozemky na predaj Nitra

103,000 € 179 €/m²

Lukratívny pozemok s rozlohou 4213m2 na bytovú výstavbu v priamom centre mesta

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ďurková | 4,213 m²

VitoReality ponúka na predaj Lukratívny pozemok s rozlohou 4213m2 na bytovú výstavbu v priamom

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok s IS na pozemku 890m2 pri lesíku Nitra Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad Hrabinou | 890 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame krásny pozemok na stavbu rodinného domu 890m2 v

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

119,000 € 134 €/m²

ROVINATÝ, SLNEČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINÝCH DOMOV

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Oponice | 3,830 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný rovinatý pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Oponice. Poze

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150,000 € 39 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra, Zoborská ulica, IS pred pozemkom,

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zoborská | 879 m²

Na predaj stavebný pozemok v Nitre, Zoborská ulica. CELKOVÁ VÝMERA: 879m2, pozemok má obdĺžnik

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

79,000 € 90 €/m²

Záhrada Nábrežie za hydrocentrálou - Nitra

Reality Nitra

Rekreačný pozemok | Nábrežie za hydrocentrálou | 1,055 m²

ARCHEUS reality Nitra EXKLUZÍVNA PONUKA – Udržiavaná záhrada v tichom prostredí mesta Nitra Po

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

49,000 € 46 €/m²

🧨POZEMOK - ZÁHRADA, ULICA ŠURANSKÁ,ČERMÁŇ-NITRA

Reality Nitra

Rekreačný pozemok | Šuranská | 391 m²

ARCHEUS reality ponúkame na predaj slnečnú záhradu v záhradkarskej lokalite na Šuranskej ulici,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

37,000 € 95 €/m²

Nitra - Stavebný pozemok so všetkými IS

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Ivanka pri Nitre | 690 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Ivanke pri Nitre. Pozemok o rozlohe 690 m2 je vhodný

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.05.2025
Pozemky na predaj Nitra

88,000 € 128 €/m²

PNORF – Multifunkčný st. pozemok s rozlohou 914 m² v Nitre, mestská časť Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 914 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj multifunkčný stavebný pozemok pre indiv

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Nitra

167,000 € 183 €/m²

Predaj pozemok Nitra - Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 801 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite lokalita - Nitra ča

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

128,000 € 160 €/m²

Predaj pozemok Nitra - Kynek Furmanská

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,424 m²

ponuka Iinvestičného pozemku: lokalita- Nitra časť- Kynek ulica - Furmanská výmera- 1424 m2 š

Publikované: 24.01.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 59 €/m²

POD KALVÁRIOU Predaj pozemok Nitra, 880 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok s možnosťou výstavby menšej bytovky lokalita -

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie