Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²
Predstavte si miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv… Ponúkame na pre
185,000 € 231 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 419 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok určený na výstavbu RD v najlukratívnej
99,000 € 236 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²
144,000 € 240 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²
Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný stavebný pozemok s veľkým potenciálom využitia. Pozemok
185,000 € 231 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²
Ponúkame na predaj rovinatý, slnečný stavebný pozemok s výnimočným potenciálom využitia. Pozem
185,000 € 231 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fabrická | 846 m²
IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásny pozemok 846m2 v Starom meste v Nitre. J
175,000 € 207 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hájska | 12,709 m²
Predám pozemok v Nitre, katastrálne územie Kynek vrámci územného plánu mesta určený na individu
79 €/m2 79 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitra, Zobor. Plocha: pozemku 936m2. Mierne s
1 €/m2 1 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,326 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1326m2. Mierne
1 € 0 €/m²
Komerčná zóna | Janíkovce | 33,000 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - komerčná zóna Nitra, Janíkovce. Plocha: pozemku 33000m2. Rovin
1 €/m2 1 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 620 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v Nitre, Višnová ulica Plocha pozemku: 620 m² Charakter pozemk
139,000 € 224 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²
Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz
160 €/m2 160 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s
178,000 € 123 €/m²
Vinica, chmelnica | Bita | 2,000 m²
Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra. Rozloha 20á. Šírka pozemku 8m a dĺžka 25
55,000 € 28 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šindolka | 1,000 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 x pozemky - pre rodinné domy Nitra - Šindolka. Plocha: pozemku 2 x 650
112,000 € 112 €/m²
Záhrada | Na Hôrke | 947 m²
Sabina Kožáková 0947 970 437, kozakova@aark.sk V zastúpení klienta ponúkame na predaj pozemok,
84,000 € 89 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri lese | 900 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj pekný stavebný pozemok v žiadanej lokalite mesta Nitra - P
78,000 € 87 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 466 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj dva stavebné pozemky s právoplatným stavebným povolením na
97,500 € 209 €/m²
Komerčná zóna | - | 5,000 m²
Na predaj pozemky v Priemyselnom parku Nitra – Sever Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebn
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 4,075 m²
Koval & partners ponúka na predaj pozemok v dolnej časti katastrálneho územia Zobor o celkovej
148 €/m2 148 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zo
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Staré mesto | 2,412 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj pozemok nachádzajúci sa v centre mesta Nitra. Pozemok je o
1 € 0 €/m²
Záhrada | Na Hlinách | 392 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj slnečnú záhradku v Nitre, v príjemnom a zelenom prostredí
19,000 € 48 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 976 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa na Kyneku v Nitre. Poz
124,000 € 127 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.