Rovinatý stavebný pozemok 976 m² v tichej lokalite – ideálny pre váš vysnívaný domov!

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 976 m²

Hľadáte dokonalé miesto na stavbu rodinného domu? Tento pozemok s rozlohou 976 m² + podielom na

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 09.11.2024
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

Stavebný pozemok v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianske Hrnčiarovce | 840 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitrianskych Hrnčiarovciach. Nachádza sa v tichej časti o

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Svahovitý pozemok pod lesom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 1,400 m²

Nebaví Vás rovina? Stavajte vo svahu! V tichej časti obce pod Zoborom, s krásnym výhľadom, ponú

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 13.11.2024
Pozemky na predaj Nitra

90,000 € 64 €/m²

Hľadám stavebný pozemok v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 600 m²

Kúpim stavebný pozemok v Nitre, prípadne v blízkom okolí s rozlohou 6-8 árov. Podmienka IS, vod

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 02.01.2025
Pozemky na predaj Nitra

120,000 € 200 €/m²

PREDAJ POZEMKU NA ZOBORE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM A PROJEKTOM

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 1,194 m²

TOP INVESTIČNÁ PONUKA NA ZOBORE – POZEMOK, KTORÝ SA NEPREDÁVA KAŽDÝ DEŇ Existujú adresy, ktoré

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

197 €/m2 197 €/m2

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok Párovské Háje, IS, 600 m²

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dialničná ul | 600 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok situovaný v príjemnom a pokojnom prostredí, v okrajovej čast

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

75,000 € 125 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok v atraktívnej lokalite Južný Prameň, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Južný Prameň | 444 m²

Directreal Exkluziv - Investičný pozemok s budúcim potenciálom – Nitra, Južný prameň - Párovsk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

49,000 € 110 €/m²

Novinka
Novinka

NEO – Investičný pozemok viditeľný z R1 – NR - Chrenová

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Dlhá | 37,638 m²

Naša spoločnosť vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení pozemok v tesnom dotyku Agrokomple

Publikované: 23.05.2023 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

NA PREDAJ stavebný pozemok Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre, lokalita Zobor - Narcisová ul. Parametre ponu

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 253 €/m²

Stavebný pozemok Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 534 m²

Predáme stavebný pozemok v Nitre, časť Zobor. Pozemok je mierne svahovitý, výmera 534 m2, IS v

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

135,000 € 253 €/m²

Kuchárek-real: Stavebný pozemok na predaj 950m2 Nitra časť Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Drieňová | 950 m²

Na predaj rovinatý pozemok o výmere 950m2 s rozmermi 20x47,5m.Nachádza sa na konci slepej ulice

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 912 m 2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Furmanská | 912 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý je ideálnou voľbou pre výstavbu rodinného

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 125 €/m²

Pozemok v Malom Lapáši - 12á

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,183 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy o rozlohe 1183m2 v obci Malý Lapáš. Pozemok sa n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

77,990 € 66 €/m²

Novinka
Novinka

P. HÁJE - pozemok na stavbu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy v mestskej časti Nitra - Párovské Háje. Na pozem

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,990 € 156 €/m²

Novinka
Novinka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 11-árový pozemok v Párovských Hájoch v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

145,080 € 130 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj stavebný pozemok Nitra - Mlynárce.

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 82 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj investičné pozemky v Nitre, v lukratívnej časti Zobor - Lupka.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

59,900 € 79 €/m²

Predaj investičného pozemku v novovybudovanej lokalite Veľké Janíkovce, bez provízie pre RK!

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri Studničke | 17,025 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v celkovej výmere 17 025 m2, ktorý je rozparcelovaný na 2

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

50 €/m2 50 €/m2

Pozemok na predaj

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 950m2 s rozmermi

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

165,000 € 174 €/m²

Predaj stavebný pozemok, 700 m2, Čečinová ul., Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čečinová | 700 m²

Na predaj krásny slnečný pozemok s ideálnymi rozmermi, v dosahu MHD, v obľúbenej lokalite Párov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 120 €/m²

STAVEBNY POZEMOK ZOBOR

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 416 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok na novovzniknutej parcele o výmere 416 m2. Poz

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,500 € 239 €/m²

Predaj pozemok Nitra, Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Roľnícka | 1,559 m²

Na predaj pozemok so starším RD v mestskej časti Nitry – Dolné Krškany . Výmera pozemku je 155

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 01.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

89,000 € 57 €/m²

Nitra - Zobor - Stavebný pozemok

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²

V ponuke na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 600 m2. Pozemok sa nachádza v tichom pros

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

144,000 € 240 €/m²

Predaj veľký stavebný pozemok Nitra- Kynek- všetky siete, š 20m x d 47,5m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 950 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Nitra- Kynek, ktorá sa nach

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie