Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²
Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42
125,000 € 291 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²
Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13
339,000 € 244 €/m²
Záhrada | Jarocká | 1,000 m²
Na predaj pozemok v Nitre, časť Párovské Háje. - výmera 1000m² (19m x 53m) + podiel na prístup
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | 1,645 m²
Pozemok sa nachádza v tichej lokalite v novo stavanom obytnom súbore Lesík v blízkosti hlavnej
114,000 € 69 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľný Kesov | 630 m²
SHARK REAL ponúka na predaj slnečný pozemok v Poľnom Kesove. Pozemok o výmere 630 m2 j
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 505 m²
SHARK REAL ponúka na predaj slnečný pozemok v lukratívnej oblasti Zobor. Základné informáci
84,000 € 166 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,809 m²
Ponúkame Vám na predaj rozľahlý, rovinatý a slnečný pozemok vhodný na výstavbu viacerých rodinn
306,990 € 109 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 875 m²
SHARK REAL ponúka na predaj pekný rovinatý pozemok v lukratívnej časti Zobor. Pozemok o výme
Cena dohodou
Orná pôda | Nábrežie mládeže | 14,778 m²
Ponúkame na predaj rozľahlý slnečný pozemok v katastrálnom území Nitra o výmere 14.788 m2. Poz
450,000 € 30 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 1,737 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Zobor, Hraničná ulica. Celková výmera
185 €/m2 185 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,302 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na Zobore, ktorý Vás uchváti krásnymi výhľadmi na Nitru
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Hornozoborská | 1,972.69 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok Hornozoborská ul., Nitra, časť Zobor. - výmera pozemku 197
182.5 €/m2 183 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 726 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate Vám ponúka na
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate vám pon
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 965 m²
Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²
Cena dohodou
Priemyselná zóna | 3,664 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj pozem
160,000 € 44 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 10,000 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás pon
Cena dohodou
Lesná pôda | Vinodol | 560,000 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj v malebnom prostredí polosamoty pri o
2,300,000 € 4 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod brezami | 976 m²
Directreal Exkluziv - Pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu - Nitre - Kynek! Ponúkame
124,000 € 127 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²
Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj investičný pozemok v lokalite
60 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 477 m²
Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky na Čermáni, Hornočermánska ulica. Prvý pozemok má 420 m
108,000 € 226 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 936 m²
Ponúkame na predaj lukratívny slnečný pozemok pod Zoborom na Višňovej ulici. Pozemok má veľkosť
285,800 € 305 €/m²
Záhrada | Hviezdoslavova trieda | 287 m²
Bývate v byte a chýba Vám kúsok prírody, kde môžete aktívne, či pasívne tráviť svoj voľný čas?
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.