Pozemok pre Rodinný dom v Michalovciach - 540m2 - Stavebný pozemok

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Topolianska | 540 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka stavebný pozemok: - Stavebný pozemok v Michalovciach na Topolianskej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

114,900 € 213 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 773 m2 - Trsťany, Košice okolie

Reality Trsťany

Pozemok pre rodinné domy | Trsťany | 773 m²

Michal Palko z Reality s VAMI Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 773 m² v malebne

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trsťany

123,680 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj poľnohospodárskych parciel Ploské

Reality Ploské

Orná pôda | 9,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ploské

1 €/m2 1 €/m2

Na predaj stavebný pozemok - zahrada , Moldava Nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Posledná šanca na pozemok v tichej záhradkárskej lokalite na kopci! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

37,990 € 35 €/m²

REZERVOVANÝ stavebný pozemok 409m2 - Haniska, Košice

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | 409 m²

REZERVOVANÉ Erik Sabol z Reality s VAMI vám predstavuje stavebný pozemok v obci Haniska pri Ko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

81,800 € 200 €/m²

TOP INVESTÍCIA: 52 ha Energeticky nezávislý areál – Produkčný sad & Rybník – Svätuše (Tokaj)

Reality Svätuše

Ovocný sad | 521,172 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj unikátny, technologicky vyspelý a energeticky sebestačný p

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Svätuše

595,000 € 1 €/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,696 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,556 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj jedinečné Tokajské vinice v najvýznamnejšej vinohradníckej oblasti

Reality Slovenské Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 191,700 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj lukratívne vinice v najmenšej a najvýznamnejšej vinárskej oblas

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Nové Mesto

945,000 € 5 €/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,894 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,785 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 877 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,120 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,274 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj pozemok v Myslave na okraji lesa

Reality Košice-Myslava

Rekreačný pozemok | Myslava | 470 m²

PEKNÝ POZEMOK S CHATOU NA OKRAJI LESA V ČASTI KOŠICE - MYSLAVA, CELOROČNE OBÝVANÁ LOKALITA Pon

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

99,000 € 211 €/m²

Rovinatý pozemok na Kalvárii v Košiciach

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | Na Kalvárii | 454 m²

POZEMOK S CHATKOU NA KALVÁRII V KOŠICIACH - OBLASŤ S CELOROČNÝM VYUŽITÍM Ponúkame na predaj po

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

82,000 € 181 €/m²

Pozemok so stavebným povolením v časti Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Kavečianska cesta | 821 m²

LEN KÚPITE POZEMOK A ROVNO MÔŽETE ZAČAŤ STAVAŤ - pozemok s projektom a stavebným povolením Pon

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

166,000 € 202 €/m²

REZERVOVANE *Kalvaria* Pozemok so záhradnou chatkou v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou

Reality Košice-Sever

Záhrada | 0 m²

TU reality ponuka na predaj rovinatý pozemok využívaný ako záhrada so záhradnou chatkou. Nachád

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

76,000 €

Exkluzívny investičný pozemok v Beniakovciach

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 2 840 m², situovaný v intr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

249,920 €

Exkluzívne | Rekreačné pozemky na predaj | Zemplínska Šírava, časť Hôrky, stredisko Lúč | Realitná kancelária Bývajte s NAMI!

Reality Vinné

Pozemok pre bytovú výstavbu | Lúč, Hôrka | 540 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačné pozemky situova

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

65,000 € 120 €/m²

Pozemok Lučkovce | miesto pre výstavbu vášho domu | Realitná kancelária Bývajte s NAMI!

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Hľadáte ideálne miesto, kde začnete stavať svoj nový domov? Realitná kancelária Bývajte s N

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

24,000 € 27 €/m²

Slnečný pozemok v Lastomíri

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok v obci Lastomír, len kúsok od Michalovce, vhodný na vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

49,990 € 92 €/m²

Slnečný rovinatý pozemok v Strážskom

Reality Strážske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka aj tuto NOVINKU *** na predaj slnečný pozemok určený pre výstavbu r

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Strážske

Cena dohodou

Na predaj pripravený stavebný pozemok, Rožňava

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | Františky Andrássyovej | 364 m²

exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu, s projekt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie