Predaj ornej pôdy a trvalého trávneho porastu Sliepkovce

Reality Sliepkovce

Orná pôda | 12,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Sliepkovce

0.59 €/m2 1 €/m2

Predaj trvalého trávneho porastu Medzev

Reality Medzev

Orná pôda | 12,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o trvalý trávny porast v katas

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Medzev

0.48 €/m2 0 €/m2

Predaj orné pôdy a vinice Kolibabovce

Reality Kolibabovce

Orná pôda | 2,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a vinici v katast

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Kolibabovce

0.55 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Bánovce nad Ondavou

Reality Bánovce nad Ondavou

Orná pôda | 2,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Ondavou

0.55 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Brehov

Reality Brehov

Orná pôda | 4,500 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Brehov

0.5 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Zbudza

Reality Zbudza

Orná pôda | 10,000 m²

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Zbudza

0.48 €/m2 0 €/m2

Predaj trvalého trávneho porastu Čičarovce

Reality Čičarovce

Orná pôda | 4,500 m²

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Čičarovce

0.44 €/m2 0 €/m2

POSLEDNÝ voľný pozemok na Šalviovej: Malá Ida - Panský les, 587m2, IS

Reality Malá Ida

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 587 m²

Stavebný pozemok na predaj, Malá Ida - Panský les, Šalviová ul. 587m2, všetky IS, asfaltová ces

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Ida

199,990 € 341 €/m²

člen NARKS

Na predaj lesný pozemok pri obci Mníšek nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Orná pôda | Nezadaná | 219,308 m²

Realitná kancelária VESTAREAL vám ponúka na predaj LESNÝ POZEMOK: Tento lesný pozemok predsta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mníšek nad Hnilcom

257,500 € 1 €/m²

Stavebný pozemok v centre Kavečian, predaj 600 m² – výnimočná ponuka

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná | 600 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkajú na predaj atraktívny stavebný po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

210,000 € 350 €/m²

CreeX Reality - Veľkorysý pozemok pre rodinné domy - Veľké Kapušany - Predaj

Reality Veľké Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Čičarovská | 9,311 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný ponúkajú na predaj rozľahlý, rovinatý, slnečný pozemok v obci

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 08.11.2025
Pozemky na predaj Veľké Kapušany

419,000 € 45 €/m²

CreeX Reality - Stavebný pozemok v novej IBV blízko Košíc, Hrašovík

Reality Hrašovík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 619 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Hrašovík, v

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrašovík

159,000 € 257 €/m²

Pozemok v obci Kojšov

Reality Kojšov

Pozemok pre rodinné domy | 747 m²

V rodisku legendárneho filmového režiséra Juraja Jakubiska v malebnej obci Kojšov, ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kojšov

38,000 € 51 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 858 m2 - Košice, Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Macáková | 858 m²

Stavebný pozemok v mestskej časti Košice – Lorinčík s krásnymi panoramatickými výhľadmi. Micha

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

320,000 € 373 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZÁHRADA - HERINGEŠ/PANORAMA

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižný Heringeš | 826 m²

🌿 Oáza s najkrajším západom slnka: Pozemok na Nižnej úvrati – Heringeš Hľadáte miesto, kde „vy

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

16,900 € 20 €/m²

POZEMOK KOŠICE - PEREŠ / PEREŠSKÁ

Reality Košice-Pereš

Záhrada | Perešská | 1,006 m²

Exkluzívne vám ponúkame iba u nás na predaj slnečný rovinatý pozemkom v Košiciach, mestská časť

Publikované: 13.09.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

165,000 € 164 €/m²

POZEMOK KOŠICE - OKOLIE / BAČKOVÍK

Reality Bačkovík

Pozemok pre rodinné domy | Bačkovík | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu, Košice oko

Publikované: 06.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

79,000 € 99 €/m²

ZÁHRADA - KOŠICKÉ OĽŠANY

Reality Košické Oľšany

Záhrada | 392 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu, Košické Oľšany - Vyšný Olčvár o rozlohe 392 m2. Pozemok je mier

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

44,000 € 112 €/m²

ZÁHRADA - TURŇA NAD BODVOU/ZÁDIEL

Reality Turňa nad Bodvou

Záhrada | Turňa nad Bodvou | 1,031 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu, katastrálne územie: Turňa nad Bodvou, prístup aj zo Zádielskej

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Turňa nad Bodvou

16,900 € 16 €/m²

Stavebný pozemok v obci Nová Polhora-Košice – okolie 1270m2

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,270 m²

Realitná kancelária Cassareal ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s rozlohou 1270 m²,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

142,990 € 113 €/m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 556 m²

Lucia Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj pozemok v Obci Chorváty

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

30,000 € 54 €/m²

Na predaj pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 748 m²

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

31,600 € 42 €/m²

Na predaj pozemok v obci Čelovce, okr. Trebišov

Reality Čeľovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,246 m²

Lucia Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj pozemok v Obci Čelovce,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Čeľovce

65,000 € 20 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Trnávka, okres Trebišov

Reality Trnávka

Pozemok pre rodinné domy | Dargovská | 819 m²

LEONIDES REAL realitná spoločnosť a Lucia Majerník Vám ponúka na predaj pozemok v obci Trnávka,

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Trnávka

28,000 € 34 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie