INVESTIČNÝ POZEMOK, MYSLAVA, KOŠICE ZÁPAD

Reality Košice-Myslava

Orná pôda | 2,611 m²

Na predaj investičný pozemok o výmere 2611 m2 nachádzajúci sa v mestskej časti Myslava, Koš

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

70 €/m2 70 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK PRE RODINNÝ DOM

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | 851 m²

Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom – Ďurkov, Košice-okolie Ponúkame na predaj stavebný

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

85,000 € 100 €/m²

ORNÁ PÔDA, KOŠICE BARCA

Reality Košice-Barca

Orná pôda | 5,889 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok – ornú pôdu v katastrálnom území Košice – Barca, v bezprost

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

180,000 € 31 €/m²

POZEMKY V PRIEMYSELNEJ OBLASTI, KOŠICE BARCA

Reality Košice-Barca

Priemyselná zóna | 10,137 m²

Komerčné pozemky na predaj medzi Barcou a Krásnou Krátky prehľad Na predaj pozemky v komerčnej

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

60 €/m2 60 €/m2

POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, ZLATÁ IDKA, KOŠICE OKOLIE

Reality Zlatá Idka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 434 m²

Predaj stavebného pozemku 434 m² v obci Zlatá Idka pri Košiciach so schváleným stavebným povole

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zlatá Idka

260,000 € 599 €/m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM, ĎURKOV, KOŠICE OKOLIE

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | 712 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4 vedľa seba ležiace pozemky pre rodinné domy nachád

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

45,000 € 63 €/m²

ZÁHRADA O VÝMERE 960 M2, PÁNSKA PASTVA, KOŠICE ŠACA

Reality Košice-Šaca

Záhrada | 960 m²

Ponúkam na predaj slnečnú a udržiavanú záhradu v mestskej časti Košice – Šaca. Pozemok má

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

Cena dohodou

Novinka
Novinka

POZEMOK V POLYFUNKČNEJ ZÓNE, JUŽNÁ TRIEDA, KOŠICE JUH

Reality Košice-Juh

Zmiešaná zóna | 1,780 m²

Na predaj: atraktívny stavebný pozemok s veľkým investičným potenciálom na Južnej Triede 95, Ko

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

890,000 € 500 €/m²

Oplotený spevnený areál - 260 m² - Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Priemyselná zóna | Košická | 260 m²

Ponúkam Vám do prenájmu spevnenú voľnú plochu o výmere 260 m² v priemyselnom areáli KOVPLUS v o

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na prenájom Kostoľany nad Hornádom

260 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Voľná plocha - 260 - 8000 m² - spevnená/oplotená - Kostoľany

Reality Kostoľany nad Hornádom

Komerčná zóna | Košická | 8,000 m²

Ponúkam do prenájmu spevnenú plochu v priemyselnom areáli KOVPLUS v obci Kostoľany nad Hornádom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na prenájom Kostoľany nad Hornádom

260 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

CHRASTNÉ - pozemok na výstavbu Rodinných domov 23801 m²

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 23,801 m²

Realitná kancelária MH Real ponúka na predaj pozemok v obci Chrastné, ideálny pre developerský

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

1,716,100 € 72 €/m²

Novinka
Novinka

VÝNIM. PONUKA – STAVEBNÉ POZEMKY, KOŠICE – KAVEČANY, 2400 m2

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | Kadlubská | 2,400 m²

Ponúkame na predaj jedinečný súbor troch susediacich pozemkov (záhrad) o celkovej výmere až 240

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

299,900 € 125 €/m²

Novinka
Novinka

Chata nad BOTANICKOU ZÁHADOU (Ke- Sever), veľký udržiavaný pozemok 975 m2, s KRÁSNYM VÝHĽADOM na panorámu Košíc, tiché prostredie

Reality Košice-Sever

Záhrada | Žlaby | 975 m²

- Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 ročné skúsenosti, člen Realitnej únie) - EXKLUZÍV

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,900 € 82 €/m²

Stavebný pozemok v Haniske pri Košiciach – ideálne miesto pre nový dom aj investíciu

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Haniska | 552 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 552 m² v obci Haniska. Pozemok má ideálny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

99,000 € 179 €/m²

Stavebný pozemok - 2 693 m² - v obci Bunetice

Reality Bunetice

Pozemok pre rodinné domy | Bunetice | 2,693 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočne priestranný pozemok v malebnej obci Bunetice (okre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bunetice

135,000 € 50 €/m²

Najkrajší nezastavaný pozemok v Košiciach! Prémiová lokalita - Sládkovičova ul., blízko centra a stále v prírode!

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičova | 441 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj jedinečný tichý a slnečný stavebný pozemok pre RD o výmere 441 m2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

300,000 € 680 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky pre individuálnu bytovú výstavbu 14.400m2

Reality Skároš

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 14,400 m²

🏗 Ponuka pre investora. Na predaj stavebné pozemky s prístupovou cestou o výmere 14 400 m² urč

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Skároš

Cena dohodou

Záhradka v záhradkárskej oblasti Pod letiskom, sídlisko Mier

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | Pod letiskom | 282 m²

Ponúkame vám ne predaj záhradku v záhradkárskej oblasti pod letiskom, na sídlisku Mier v Spišsk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

28,000 € 99 €/m²

Záhradka s murovanou chatkou - Spišská Nová Ves - Brusník

Ponúkame vám na predaj záhradku s útulnou chatku v záhradkárskej oblasti Brusník v Spišskej Nov

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

71,000 € 255 €/m²

Slnečná Záhradka v záhradkárskej osade Malé pole

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | Malé pole | 278 m²

Ponúkame vám ne predaj záhradku v záhradkárskej osade malé pole v Spišskej Novej Vsi. Jedná sa

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

24,000 € 86 €/m²

Záhrada na sídl. Mier, Sp. Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradku na sídl. Mier v záhradkárskej časti SPLAV pri fľúdri, Sp. Nová Ves.

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

28,500 € 101 €/m²

Pozemok časť Zahájnica, obec Nálepkovo

Reality Nálepkovo

Rekreačný pozemok | 6,175 m²

Ponúkame na predaj pozemok v časti Zahájnica v obci Nálepkovo. Pozemok je mierne svahovitý, nac

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

49,900 € 8 €/m²

Pozemok na Zahájnici, Nálepkovo

Reality Nálepkovo

Rekreačný pozemok | 10,880 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Nálepkove, v časti Záhajnica, okres Gelnica. Veľkosť pozemku, kto

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

11 €/m2 11 €/m2

Smolnícka píla

Reality Smolnícka Huta

Iný stavebný pozemok | Smolnícka píla | 39,383 m²

Ponúkame na predaj areál v peknom lesnom prostredí, so stavebnými pozemkami v intraviláne obce,

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Smolnícka Huta

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie