Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Prestavlky 2

Reality Prestavlky

Orná pôda | 28,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Prestavlky

0.61 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Horná Trnávka

Reality Prestavlky

Orná pôda | 8,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Prestavlky

0.6 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Jalná

Reality Trnavá Hora

Orná pôda | 10,500 m²

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Trnavá Hora

0.62 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Lovča 3

Reality Lovča

Orná pôda | 11,000 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Lovča

0.9 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Bzenica

Reality Bzenica

Orná pôda | 4,000 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bzenica

0.85 €/m2 1 €/m2

Dlhodobý prenájom obchodných priestorov - Hliník nad Hronom

Reality Hliník nad Hronom

Obchodné priestory | 300 m²

IMG real ponúka na prenájom flexibilné priestory v centre obce Hliník nad Hronom (Námeste SNP).

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Hliník nad Hronom

Cena na vyžiadanie

RODINNÝ DOM NA PREDAJ, STARÁ KREMNIČKA

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete dotvoriť presne podľa seba? V tichej lokalite obce Stará Kremnička

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

124,900 € 892 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v malebnom prostredí obce Trnavá Hora – Kľačany

Reality Trnavá Hora

Rodinný dom | 150 m²

Predstavte si dom, v ktorom Vás ráno zobudí slnko a z dvora sa Vám otvorí malebný výhľad na zel

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnavá Hora

85,000 € 567 €/m²

Investičná budova v obci Stará Kremnička

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | 496 m²

IMG real Vám ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v obci Stará Kremnička (Žiar nad Hronom).

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

249,999 € 504 €/m²

PREDAJ POSLEDNÁ pôvodná banícka drevenica 216m2, Kremnické Bane, Krem

Reality Kremnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | Kremnické Bane | 216 m²

PRINÁŠAME VÁM JEDINEČNÚ A POSLEDNÚ MOŽNOSŤ STAŤ SA MAJITEĽOM PÔVODNEJ BANÍCKEJ DREVENICE V KREM

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnické Bane

43,000 € 199 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom v obci Krahule, okres Žiar nad HronomHľadáte

Reality Krahule

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

REZERVOVANÉ Hľadáte horskú oázu alebo investíciu v srdci Kremnických vrchov? Objavte potenciá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krahule

155,000 € 646 €/m²

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,124 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

PREDAJ: Investičný objekt v obci Kunešov, okres Žiar nad Hronom

Reality Kunešov

Obchodné priestory | Nezadaná | 230 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj budovu bývalej školy v obci Kune

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Kunešov

69,000 € 300 €/m²

DOBRÉ REALITY -PREDAJ - Rodinný dom v obci Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci k

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnické Bane

Cena dohodou

PREDAJ : Rodinný dom Horná Ves, okres Žiar nad Hronom

Reality Horná Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj krásny 4izbový rodi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Ves

85,000 € 654 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom Slaská, okres Žiar nad Hronom

Reality Slaská

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Útulný domček s dušou v srdci prírody – obec Slaská Hľadáte únik z mesta, ticho hôr a projekt,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slaská

70,000 € 778 €/m²

Rodinný dom Hronská Dúbrava, Zvolen, Žiar nad Hronom

Reality Hronská Dúbrava

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hronská Dúbrava

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar n

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,006 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

Krahule - predaj krásneho rekreačného pozemku pri lyžiarskom vleku

Reality Krahule

Rekreačný pozemok | 668 m²

Stavebný pozemok o výmere 668 m2 sa nachádza v turistami obľúbenej obci Krahule . Krahule sú re

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

110,000 € 165 €/m²

Viacúčelový objekt vhodný na podnikanie v obci Vyhne

Reality Vyhne

Skladový objekt | 250 m²

SHARK Real Vám ponúka na predaj viacúčelový objekt, ktorý poskytuje široké spektrum využitia, a

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Objekty na predaj Vyhne

220,000 € 916 €/m²

Rodinný dom v TOP lokalite na predaj

Reality Bzenica

Rodinný dom | 120 m²

SHARK Real Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Bzenica

131,000 € 1092 €/m²

Zaujímavý objekt vhodný na podnikanie v obci Vyhne

Reality Vyhne

Obchodné priestory | 250 m²

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Priestory na predaj Vyhne

229,000 € 920 €/m²

Útulná chalupa v lone prírody, neďaleko Banskej Štiavnice

Reality Repište

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

SHARK Real Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj krásne zrekonštruovanú rekreačnú chalup

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Repište

75,000 € 1027 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1529 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie