Predám pozemok vo Vyhniach + stavebné povolenie na chatu.

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Nad Vyňami | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Vyhne, Nad Vyňami. Plocha: pozemku 777m2. Sv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

43,000 € 55 €/m²

Predám budovu so 7 apartmánmi vo výstavbe vo Vyhniach.

Reality Vyhne

Hotel, penzión, ubytovňa | Pri kúpalisku | 560 m²

Ponúkame Vám na predaj bytový dom Vyhne, Pri kúpalisku. Plocha: úžitková 560m2, zastavaná 356m2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

1 € 0 €/m²

Na prenajom 300m2 na hlavnej ulici

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žiar nad Hronom, SNP. Plocha: úžitkov

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

600 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

🔥 Už čoskoro v ponuke – pozemok na predaj Vyhne! 🔥

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | - | 491 m²

Kancelária Realitné Očko pripravuje pre Vás do ponuky pozemok o výmere 491 m² v obľúbenej lokal

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

1 € 0 €/m²

Pozemok o výmere 1267 m2 v extraviláne Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Iný poľnohosp. pozemok | Slnečná stráň | 1,267 m²

Salea - Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok označený ako trvalo trávnatý porast v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

8 €/m2 8 €/m2

Stavebný pozemok o výmere 740m2 v obci Pitelová horná časť

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | - | 740 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka pozemok o výmere 740m2 ( rozmery pozemku cca 35m x 21m)v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

22,200 € 30 €/m²

Orná pôda neďaleko zastavaného územia, Ladomerská Vieska

Reality Ladomerská Vieska

Orná pôda | 3,000 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 3000 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v ka

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ladomerská Vieska

2 € 0 €/m²

Chata v hornej časti Hronskej Dúbravy na predaj

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj chatu v Hronskej Dúbrave možnosťou využíva

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

70,000 € 538 €/m²

Predaj slnečného pozemku v obci Prochot s výmerou 2127 m²

Reality Prochot

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,172 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka na predaj pozemok na okraji obci Prochot, situovaný na ro

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Prochot

49,956 € 23 €/m²

Predaj Pozemok o výmere 4200 m² v obci Pitelová

Reality Pitelová

Rekreačný pozemok | U Kuricov | 7,000 m²

SALEA, Váš partner v realitách, Vám exkluzívne ponúka rovinatý pozemok v príjemnej lokalite ob

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

24 €/m2 24 €/m2

Garsonka na predaj

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | - | 20 m²

Salea váš partner v realitách, ponúka na predaj garsónku s čiastočným zariadením (TV, chladničk

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

28,000 € 1400 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Prestavlky, výmera 814m2

Reality Prestavlky

Rekreačný pozemok | 814 m²

Predaj pozemku v obci Prestavlky, 814 m² – s možnosťou výstavby 2 rekreačných chát. Ponúkam na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Prestavlky

48,900 € 60 €/m²

Na predaj CHATA s krásnym pozemkom Prochoť

Reality Prochot

Chalupa, rekreačný domček | - | 102 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj útulnú chatu so súpisným číslom v krásnom a pokoj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prochot

130,000 € 1275 €/m²

Na predaj 3 izb. byt - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 65 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

144,900 € 2229 €/m²

Na predaj – LUKRATÍVNY POZEMOK v obci KRAHULE

Reality Krahule

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,282 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v obci Krahule, ktorá je známa nielen krásnou prí

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

150,000 € 117 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Dom v Jánovej Lehote, okr. Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 220 m²

Kancelária Realitné očko ponúka Vám na predaj Domček ako z rozprávky v Jánovej Lehote – kde aj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

124,900 € 568 €/m²

Na predaj stavebný pozemok - Kremnica

Reality Kremnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 0 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s projektom – Kremnica, Banská

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

58,500 €

Gazdovský dom s väčším pozemkom - Kopernica - nová cena

Reality Kopernica

Rodinný dom | Kopernica | 180 m²

V obci Kopernica okr. Žiar n. Hronom ponúkam na predaj gazdovský dom s väčším pozemkom 2.200 m2

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kopernica

109,900 € 611 €/m²

Rodinný dom v obci Lovča REZERVOVANÝ !

Reality Lovča

Rodinný dom | Lovča | 240 m²

Salea – Váš partner v realitách ponúka na predaj rozľahlú nehnuteľnosť v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lovča

145,000 € 604 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičná príležitosť v srdci Sklených Tepliciach

Reality Sklené Teplice

Rodinný dom | Sklené Teplice | 440 m²

Investičná príležitosť v srdci Sklených Teplíc: Rodinný dom so zabehnutým ubytovaním Salea – V

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sklené Teplice

Cena dohodou

Stavebný pozemok v strede obce Kosorín o rozlohe 1448 m2 za výbornú cenu 63 000 €

Reality Kosorín

Pozemok pre rodinné domy | Kosorín | 1,448 m²

Salea - Váš partner v realitách ponúka na predaj krásny, rovinatý pozemok priamo v centre obce

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kosorín

63,000 € 44 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom a výhľadom do prírody | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | Galandov Majer | 48.46 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt (K18.3.1) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici, ide

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

120,200 € 2480 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom a parkovaním | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Galandov Majer | 92.82 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt (V37.3.2) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici, ide

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

213,100 € 2296 €/m²

Bez maklérov predám pozemok v lokalite Bzenica ID 105855

Reality Bzenica

Orná pôda | Bzenica | 1,604 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bzenica

8,020 € 5 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Upresniť hľadanie