Chalupa, rekreačný domček | - | 1,633 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj zrubová chata so
34,000 € 21 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 371 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj murov
33,000 € 89 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v okresnom meste Žiar nad Hronom. Byt je ko
124,900 € 1784 €/m²
2 izbový byt | 59 m²
SLOVREAL ponúka na predaj 2 izbový byt v obci Vyhne vo vyhľadávanej lokalite - sídlisko Dolinky
62,900 € 1066 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,700 m²
Hľadáte väčší pozemok v pokojnej obci s krásnou prírodou, históriou a výbornou dostupnosťou? Má
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Sládkovičova | 5,396 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok
385,720 € 71 €/m²
Orná pôda | 22,976 m²
ID 057-14-DAR Vôňa lesa, zurčiaci Ostružliansky potok, kľud...malebné miesto na relax v južnej
190,000 € 8 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,585 m²
V TeEq Reality Vám v zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok na výstavbu domu a veľkou zá
89,000 € 34 €/m²
Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,000 m²
ID-500159-27BB Ponúkame na prenájom samostatný objekt iba 4 km od Zvolena v obci Hronská Dúbrav
2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Štúrova | 72 m²
ZNÍŽENÁ CENA. V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame 3 izbový byt na ul. Štúrovej, Žiar
128,000 € 1778 €/m²
Orná pôda | nezadaná | 6,880 m²
P50002 - 24ZP TeEq reality ponúka na prenájom rovinatý pozemok – trvale trávnatý porast o rozl
0.28 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Chata, drevenica, zrub | Lesná | 54 m²
V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame chatku v obci Lutila iba 2 km od mesta Žiar nad H
33,000 € 611 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 400 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame predaj záhrady cca 400m2 s možnosťou pripojenia na vodu a ele
17,500 € 44 €/m²
Prevádzkový areál | Hronská Dúbrava | 1,900 m²
ID-500159-27BBb Ponúkame na prenájom komerčné priestory, len 4 km na výjazd na diaľnicu. Jedná
2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | nezadaná | 779 m²
P50003-27ZP Skvelá ponuka pre Vaše podnikanie. Ponúkame na prenájom halu v priemyselnej zóne
1,168.5 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
2 izbový byt | J. Hollého | 69 m²
V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame veľkometrážny 2 izbový byt po rekonštrukcii. Byt
119,900 € 1738 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²
Rezervované. V TeEq Reality Vám ponúkame na predaj dom v obci Horná Ždaňa s pozemkom 874m2. Dvo
Cena dohodou
Rodinný dom | 100 m²
Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:
175,100 € 1751 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
119,900 €
1 izbový byt | 36 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I
72,500 € 2014 €/m²
Polyfunkčný objekt | 90 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž
117,000 € 1300 €/m²
Rodinný dom | 121 m²
110,000 € 909 €/m²
Rodinný dom | 381 m²
409,900 € 1076 €/m²
4 izbový byt | 126 m²
164,500 € 1306 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.