Bez maklérov predám pozemok v lokalite Bzenica ID 105855

Reality Bzenica

Orná pôda | Bzenica | 1,604 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bzenica

8,020 € 5 €/m²

NA PRENÁJOM - 1 izb. byt KREMNICA, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

1 izbový byt | Československej armády | 29 m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt ( 29m2 ) ul. Českoslov. armády v meste KREMNICA okr. Žiar nad

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Len u nás. Predaj zariadeného rodinného domu v Hronskej Dúbrave-časť Horná Dúbrava .

Reality Hronská Dúbrava

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka na predaj útulný a zariadený rodinný dom situovaný v pok

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Domy na predaj Hronská Dúbrava

104,500 € 1229 €/m²

BV REAL Na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM2438

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | A. Dubčeka | 53.82 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt mes

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

98,000 € 1821 €/m²

Novinka
Novinka

Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 82

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

114,000 € 1390 €/m²

Dva a pol izbový byt, Žiar nad Hronom, ul. Sládkovičova

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Ponúkam na predaj veľký, dva a pol izbový byt v Žiari nad Hronom, na ul. Sládkovičova, v bezpr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

113,000 € 1738 €/m²

KÚPA - Garsónka v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 22 m²

Byt hľadám pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o kúpu garsónky v Žiari nad Hronom. Ak taký

Publikované: 29.06.2020 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

KÚPA - Dvojizbový byt, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v Žiari nad Hronom. Bližšie informácie Vám rád

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

KÚPA - Jednoizbový byt, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu jednoizbový byt v Žiari nad Hronom. Cena dohodou, v záv

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Garáž, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

Garáž | M. Chrásteka | 16 m²

Ponúkam na predaj garáž v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, na ulici M. Chrásteka ( za políciou

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Vansovej | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3,5 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 8

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Info v RK

KÚPA - GARÁŽ, Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v Žiari nad Hronom - sídlisko ETAPA, centrum mesta, ul. Du

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem za

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

105,000 € 1500 €/m²

Na predaj murovaná chata Krahule, 200 m od lyžiarskeho svahu. Ideálne miesto pre oddych,či celoročné bývanie.

Reality Krahule

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 144 m²

Ponúkam Vám na predaj priestrannú a udržiavanú murovanú chatu v obľúbenej horskej obci Krahule,

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krahule

265,000 € 1840 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ 1 -izbový byt 34 m2, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Novomeského | 34 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

73,000 € 2147 €/m²

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Horná Ždaňa

Reality Horná Ždaňa

Orná pôda | 35,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Horná Ždaňa

0.53 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Jastrabá

Reality Jastrabá

Orná pôda | 26,500 m²

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Jastrabá

0.55 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Lovča 2

Reality Lovča

Orná pôda | 3,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Lovča

0.9 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Orná pôda | 27,000 m²

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

0.9 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Lovča

Reality Lovča

Orná pôda | 28,500 m²

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Lovča

0.53 €/m2 1 €/m2

Predaj trvalého trávneho porastu Hronská Dúbrava