HALO reality - Predaj, garsónka Žiar nad Hronom, centrum mesta, s lodžiou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 29.07.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1666 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s kumbálom v Žiari nad Hronom. Ďakujem veľmi

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

90,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom alebo zrekonštruovanom stave Ď

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 1667 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Ladomerská Vieska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ladomerská Vieska

Rekreačný pozemok | 1,128 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Anežka Čurillová, kontakt: 0907 979 935, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ladomerská Vieska

54,999 € 49 €/m²

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Objekt pre obchod | 15,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok s rozlohou 15.000 m2 v Žiari nad Hronom, alebo v

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

200,000 € 13 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v dobrej lokalite. Stav pôvodný vhodný na

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

55,000 € 1447 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v okolí centra v pôvodnom stave. Platba be

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Lutila - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lutila

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lutila

40,000 €

HALO reality - Predaj, obchodný priestor Žiar nad Hronom, s veľkým potenciálom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | 223 m²

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Žiar nad Hronom

240,000 € 1076 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1657 m2 Pitelová, s krásnym výhľadom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | 1,657 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

75,000 € 45 €/m²

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Žiar nad Hronom, MEZANÍN - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 162 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

221,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Žiar nad Hronom, s garážou a pozemkom na IBV, Rudenkova

Reality Žiar nad Hronom

4 izbový byt | 88 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

185,000 € 2102 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Žiari nad Hronom, ideálne s balkónom (nie

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

75,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Žiari nad Hronom. Byt by mal byť aspoň po

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1417 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Pod Vŕšky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 70 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

120,000 € 1714 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Žiar nad Hronom, s lodžiou, centrum mesta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 61 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, obchodný priestor Žiar nad Hronom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | 241 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Horná Ždaňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horná Ždaňa

Rodinný dom | 110 m²

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Ždaňa

149,900 € 1363 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Horná Ždaňa - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horná Ždaňa

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Ždaňa

280,000 € 1280 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, Námestie Matice Slovenskej - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 84 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

169,000 € 2012 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Prochot - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Prochot

Rodinný dom | 80 m²

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prochot

88,500 € 1106 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 29 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v dobrej lokalite. Ul. Chrásteka. Platba bez hy

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

40,000 € 1379 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňujem

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite Pod Vŕškami v Žiari nad Hronom. P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1700 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23062)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie