🔥 TOP PRIESTORY NA PODNIKANIE V SRDCI POPRADU – OD PRIOR 🔥

Reality Poprad

Obchodné priestory | ul. 1. mája | 342 m²

Hľadáte miesto, kde vaše podnikanie okamžite získa pozornosť a zákazníkov? Práve ste ho našli.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - Rodinný dom - mestská časť Poprad-Matejovce

Reality Poprad

Rodinný dom | Hlavná | 238 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na prenájom rodinný dom v mestskej časti Poprad- Matejovce, ktor

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Poprad

Cena dohodou

REZERVOVANÝ - 2 izbový zariadený byt v Poprade - sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt s balkónom v tichej lokalite Po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

NA PRENÁJOM: OBCHODNÉ PRIESTORY A KANCELÁRIE V CENTRE POPRADU

Reality Poprad

Obchodné priestory | - | 38 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na prenájom priestory v lukratívnej lokalite priamo na

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišský Štiavnik | 115 m²

*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

219,990 € 1913 €/m²

na predaj, 1 izbový byt len 3 minúty z diaľnice, Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 37 m²

Ak hľadáte 1 izbový byt s balkónom, krásnym výhľadom, skvelou občianskou vybavenosťou a možnosť

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

105,000 € 2838 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE - POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 74 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt v jednej z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

327,000 € 4419 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 1izb byt s balkónom; POPRAD; platba v hotovosti

Reality Poprad

1 izbový byt | JUH | 40 m²

ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

Budova v centre mesta Poprad, na predaj

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Námestie Svätého Egídia | 480 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt Poprad, Námestie Svätého

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ GARÁŽ S ELEKTRIKOU - POPRAD, ZÁPAD

Reality Poprad

Garáž | - | 17 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj garáž v Poprade na sídlisku Západ, neďaleko o

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

3 - izbový byt v NOVOSTAVBE , Poprad - MATEJOVCE

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 46.1 m²

Hľadáte dostupné bývanie za skvelú cenu kde si všetko zariadite podľa vlastných predstáv? Máme

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 2386 €/m²

REZERVOVANÝ Na predaj – moderný bungalov Hôrka

Reality Poprad

Rodinný dom | Hôrka | 160 m²

Aj keď tento bungalov si veľmi rýchlo našiel nového majiteľa, už čoskoro vám predstavíme ďalší.

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

PREDAJ 3-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

3 izbový byt | Grébova | 89.9 m²

AV REALITY vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt s dvomi terasami. Byt sa nac

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

250,000 € 2781 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 4i byt s lodžiou; 100,96 m2; POPRAD; 204.900 €

Reality Poprad

4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

204,900 € 2030 €/m²

3 izb .Byt s výhladom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | uherová | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa v Poprade. Tento byt je ideálnou voľbou

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2538 €/m²

PRENÁJOM- 2 izbový zariadený byt v Poprade

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 50 m²

Centrum Real ponúka na prenájom útulný 2-izbový, kompletne zariadený byt na ulici Ludvíka Svobo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - priestranný 4 izbový byt sídlisko Západ

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 70 m²

Centrumreal exkluzívne ponúka na prenájom slnečný 4 - izbový byt na ulici Partizánskej v Poprad

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: OBCHODNÉ PRIESTORY V CENTRE POPRADU

Reality Poprad

Obchodné priestory | - | 60 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranné kancelárske priestor

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA: Rekreačný pozemok Poprad - Stráže; 771 m2; 49.500 €

Reality Poprad

Rekreačný pozemok | 771 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rekreačný pozemok s rozlohou 771 m² v atraktívnej

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

49,500 € 64 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 2i byt; pôvodný stav; POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvika Svobodu | 52 m²

ADRIREAL hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Byt môže byt v pôvodnom stave a

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

140,000 € 2692 €/m²

NA PRENÁJOM: OBCHODNÉ PRIESTORY - NÁMESTIE SV. EGÍDIA POPRAD

Reality Poprad

Obchodné priestory | - | 156 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na prenájom atraktívny obchodný priestor o celkovej vým

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: 1 IZBOVÝ BYT V POPRADE

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 36 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na penájom moderne zariadený 1-izbový byt s balkónom na

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: MODERNÉ 3 IZBOVÉ BYTY V CENTRE POPRADU

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 120 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2208 €/m²

RODINNÝ DOM V SPIŠSKEJ SOBOTE - NOVOSTAVBA

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 168 m²

Štartujte nový život v tomto priestrannom dome už zrealizovanom do stavu štandard ! . LIVE IN C

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

329,500 € 1961 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie