**REZERVOVANÉ** 2-izbový byt s loggiou – pôvodný stav, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 53 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj 2-izbový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

**REZERVOVANÉ** PRENÁJOM, 2-izbový byt, Poprad, Ul. Okružná

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 63 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na PRENÁJOM komple

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

Cena dohodou

**REZERVOVANÉ** PREDAJ, 1-izbový byt, Poprad, L. Svobodu, Ondava,

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 43 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj Najvyhľ

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj, 3-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, centrum mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 62 m²

Realitná kancelária Inori Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom, po kompletnej rekon

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

178,000 € 2871 €/m²

Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu v Poprade na Západe

Reality Poprad

2 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný menší 2-izbový byt v Poprade na sídlisku Západ.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AV Reality | PRENÁJOM zariadený 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 53.5 m²

AV Reality exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR: Autoumyváreň, detailing alebo servisné zázemie (63 m²)

Reality Poprad

Iný priestor | Dlhé hony | 62.69 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v garážovej časti novostavby na ulici Dlhé hony 5507/10A v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Poprad

92,500 € 1476 €/m²

INVESTIČNÝ UNIKÁT: 227 m² byt rozdelený na 4 samostatné jednotky

Reality Poprad

5 a viac izbový byt | Dlhé hony | 227 m²

Ponúkame na predaj skutočný unikát na realitnom trhu v Poprade – veľkometrážny byt v novostavb

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

570,000 € 2511 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt v Poprade na Západe

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na okamžite nasťahovani

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Moderný 4-izbový byt s výhľadom na Tatry a dvomi balkónmi

Reality Poprad

4 izbový byt | Drevárska | 81.02 m²

Hľadáte priestranný domov v Poprade, kde sa moderný dizajn spája s ikonickým výhľadom na Vysoké

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v novostavbe JUNIOR 3 (s nájomníkom)

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 46.33 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry v obľúbenej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

150,000 € 3238 €/m²

SKOLAUDOVANÝ - LUNA | RODINNÝ DOM, výhľady na Vysoké Tatry

Reality Poprad

Rodinný dom | Allendeho | 250 m²

SKOLAUDOVANÝ - POSLEDNÝ VOĽNÝ LUNA | RODINNÝ DOM č. 2 v prvej radovej zástavbe „A" • s garážou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

287,000 € 1148 €/m²

NA PREDAJ | 2 izbový byt v URSUSE s parkovacím státím

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 72 m²

EXKLUZÍVNE | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 2 izbový byt s loggiou, spolu s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

209,000 € 2903 €/m²

NA PRENÁJOM | 1 izbový byt s balkónom

Reality Poprad

1 izbový byt | Podjavorínskej | 37 m²

NA PRENÁJOM | EXKLUZÍVNE - SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PRENÁJOM 1 izbový byt v POP

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | 2 izbový byt novostavba s parkovacím státím

Reality Poprad

2 izbový byt | Allendeho | 72 m²

SAVONA realitná kancelária | EXKLUZÍVNE ponúkame NA PRENÁJOM v novostavbe 2 izbový byt s výhľad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

730 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Podnikajte vo veľkom – 120m² priestoru na prenájom v Poprade

Reality Poprad

Obchodné priestory | 120 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť prenájmu výnimočného nebytového priestoru, ktorý sa nachádza

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | 1 izbový byt, sídlisko Západ

Reality Poprad

1 izbový byt | Hraničná | 35 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

530 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM Poprad - Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Papierenská | 603 m²

NA PRENÁJOM | EXKLUZÍVNE - SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PRENÁJOM RODINNÝ DOM v Popr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Poprad

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | PRIESTORY 29 m2, s vyhradeným parkovaním

Reality Poprad

Obchodné priestory | 1. mája | 29 m²

SAVONA realitná kancelária Poprad | EXKLUZÍVNE ponúkame NA PRENÁJOM PRIESTORY v POPRADE v blízk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

340 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zariadený 2-iz. BYT v Tatranskej Štrbe s krásnym výhľadom na Vys.Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | Rekreačná | 57.74 m²

Benard ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v Tatranskej Štrbe. Máte radi hory v každom roč

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

290,000 € 5023 €/m²

Predaj mezonetového trojizbového bytu v centre mesta Poprad

Reality Poprad

Mezonet | Štefánikova | 73 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny trojizbový mezonetový byt na 2. a 3. poschodí bytového domu na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 3137 €/m²

NA PRENÁJOM – novo zrekonštruované PRIESTORY 79,2 m2

Reality Poprad

Obchodné priestory | Partizánska | 79 m²

EXKLUZÍVNE – SAVONA realitná kancelária – ponúkame NA PRENÁJOM – novo zrekonštruované PRIESTORY

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,120 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | VONKAJŠIE STÁTIE - URSUS Bytový dom, 12 m2

Reality Poprad

Garáž | 29. augusta | 12 m²

SAVONA realitná kancelária Poprad | EXKLUZÍVNE | Ponúkame NA PRENÁJOM vonkajšie parkovacie stát

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

43 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový apartmán so záhradou (s nájomníkom)

Reality Poprad

Apartmán | Dlhé hony | 41.58 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavbe (apartmánový dom Alexandra) na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

112,500 € 2706 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Upresniť hľadanie