INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový apartmán so záhradou (s nájomníkom)

Reality Poprad

Apartmán | Dlhé hony | 41.58 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavbe (apartmánový dom Alexandra) na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

112,500 € 2706 €/m²

Prenájom 3 izbový byt PP-sídlisko Juh 3

Reality Poprad

3 izbový byt | Suchoňova | 70 m²

Realitná kancelária Liptoreal Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom 3 izbový byt s loggiou

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kúpa, 2-izbový byt v meste Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v Poprade v Centre. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Poprade. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Celý

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rodinný dom Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Poprad | 300 m²

HD REALITY predaj Exkluzívna ponuka – Rodinný dom Poprad, Stráže pod Tatrami | Výhľad na Vysoké

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa, rodinný dom v meste Poprad.

Reality Poprad

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v meste Poprad. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Poprad

Cena dohodou

Ponúkame na predaj rodinný dom

Reality Poprad

Rodinný dom | Allendeho | 251 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom s krásnym výhľadom na Tatry, s 3 bytovými jednotkami

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Poprad

339,900 € 1354 €/m²

Na predaj dom v pôvodnom stave, pozemok 847 m2, Železničná ul., Poprad / lokalita Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Železničná | 268 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný starší dom v pôvodnom stave na Železničnej ulici v Poprade,

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Poprad

350,000 € 1306 €/m²

PREDAJ: rodinný dom s garážou Poprad Veľká s pozemkom 815 m2

Reality Poprad

Rodinný dom | Široká | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Poprade - Veľká s garážou za cenu 245.000,- € vrátane provízie

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

245,000 € 2722 €/m²

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

Mezonet | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Na predaj exkluzívne 3 izbový byt v Poprade s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Šrobárova | 68 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s celkovou plochou 6

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

173,000 € 2544 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 99.51 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

285,000 € 2864 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom na predaj v Poprade - Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Na letisko | 360 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite v Poprad - V

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

559,000 € 1553 €/m²

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 101.75 m²

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na treť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

287,000 € 2821 €/m²

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

270,000 € 3101 €/m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 96.64 m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na štvrtom poscho

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

275,000 € 2846 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 1i byt s balkónom; 41,02 m2; POPRAD; 124.200€

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

124,200 € 2728 €/m²

Novostavba - radový rodinný dom s terasou

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 150 m²

CentrumReal Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v radovej zásta

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

300,000 € 2000 €/m²

REZERVOVANÝ– 3-izbový slnečný byt s balkónom v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Suchoňova | 71 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať? Tento zrekonštruovaný 3-izbový byt na Suchoňov

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,500 € 2387 €/m²

✨ PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. PARTIZÁNSKA ✨

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 77 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

NA PRENÁJOM: PRIESTRANNÝ POZEMOK V POPRADE

Reality Poprad

Komerčná zóna | - | 0 m²

Realitná kancelárie TOP CITY Vám ponúka na prenájom spevnenú plochu umiestnenú v Poprade, neďal

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na prenájom Poprad

2 €/m2/mesiac

AV REALITY ponúka na predaj krásny 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

AV REALITY POPRAD ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom. Tento moderný a priestranný byt je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 2703 €/m²

3 izbový byt Poprad centrum - PREDAJ

Reality Poprad

3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²

Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

TOP CITY | MODERNÉ 3 IZBIOVOVÉ BYTY - POPRAD, CENTRUM

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 120 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2208 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie