NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V SPIŠSKEJ SOBOTE

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišská Sobota | 178 m²

Vychutnajte si moderné a komfortné bývanie s jedinečnou atmosférou v srdci Tatier!✨ Rodinný dom

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poprad

299,500 € 1683 €/m²

Štýlové bývanie pod Vysokými Tatrami

Reality Poprad

3 izbový byt | Rovna | 69.8 m²

Hľadáte štýlové bývanie v novostavbe s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry? Ponúkame priest

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

NA PREDAJ: 2 RODINNÉ DOMY POPRAD VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 200 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj 2 rodinné dom v atraktívnej a tichej lokalite

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj útulný moderný dom v Spišskej Sobote

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 114 m²

CentrumReal Vám ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v jednej z najvyhľadávanej

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

300,000 € 2632 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Grébova | 56.8 m²

AV REALITY vám ponúka moderný a priestranný 2-izbový byt s dvomi terasami, situovaný na prízemí

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 3521 €/m²

NA PREDAJ: PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT - POPRAD, CENTRUM

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 73 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj tento krásny 3-izbový byt v pôvodnom, ale max

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,990 € 2329 €/m²

PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNYCH PRIESTOROV V CENTRE MESTA POPRAD

Reality Poprad

Administratívny objekt | Mnoheľova | 56.125 m²

Centrum Real ponúka na prenájom administratívne priestory priamo v centre mesta Poprad. Kancel

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

586 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM V SPIŠSKEJ SOBOTE - NOVOSTAVBA

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišská Sobota | 178 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

299,500 € 1683 €/m²

PRENÁJOM 1-izbového bytu v blízkosti centra Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 34 m²

CentrumReal ponúka na prenájom 1 izbový byt v Poprade budova bytového domu na ulici Hviezdoslav

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

360 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM - NOVOSTAVBA SPIŠSKÁ SOBOTA

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišská Sobota | 178 m²

Vychutnajte si moderné a komfortné bývanie s jedinečnou atmosférou v srdci Tatier!✨ Rodinné dom

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

✨ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. 29. AUGUSTA ✨

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Delta, prenájom menší 2izbový byt v blízkosti centra, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 44 m²

Delta Property Vám exluzívne ponúka na prenájom - 2 izbový byt s balkónom v Poprade v tesnej bl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

480 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou Poprad- sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Deltaproperty vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v Poprade na sídlisku Západ na ul.Kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,000 € 2865 €/m²

Útulný 1-izbový byt v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou

Reality Poprad

1 izbový byt | 24 m²

ALPIA.SK Maklér: Ing. Vlastimil Charitun Ponuka: Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

420 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom na prenájom – Poprad – ul. L. Svobodu

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom nehnuteľnosť

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Tehlový 2-izbový byt v Poprade – vlastné kúrenie, 2 pivnice a nízke náklady

Reality Poprad

2 izbový byt | 57 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na pre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2368 €/m²

Poprad - Prenájom 3-izbového bytu Juh III - ulica Jarná, 630€ vrátane energií

Reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v obľúbene

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

POPRAD dlhodobý prenájom 4 izby 2 kupelne

Reality Poprad

Obchodné priestory | 0 m²

Prenájov viac izbového ubytovacieho zariadenia vhodný pre partiu pracovníko. Lokalita s veľmi d

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

300 €/mesiac

TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v lokalite Starý Juh

Reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

208,000 € 3059 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou v centre Popradu – kompletne zariadený

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY PRE BIZNIS AJ LUXUSNÉ BÝVANIE

Reality Poprad

4 izbový byt | 155.9 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3-izbový byt s dvoma loggiami a výhľadom na Tatry – Poprad Veľká, komplet zariadený

Reality Poprad

3 izbový byt | 61 m²

Popradská Realitná Spoločnosť - Váš miestny špecialista ! Existujú byty, ktoré splnia očakávan

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,999 € 2869 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reprezentatívne a priestranné kancelárie na prenájom priamo na námestí mesta Poprad

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie svätého Egídia | 150 m²

Popradská Realitná Spoločnosť - Váš miestny špecialista ! vám ponúka na prenájom moderné priest

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a výhľadom – top lokalita Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45.66 m²

Výnimočné bývanie s výhľadom na Poprad – exkluzívne len u nás! ✨ Popradská Realitná Spoločnosť

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

219,990 € 4818 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie