Administratívny objekt | Nevyplnená | 732 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj komerčný objekt v meste
420,000 € 574 €/m²
Reštaurácia | Nevyplnená | 732 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj unikátnu budovu v Šali V
420,000 € 574 €/m²
Objekt pre obchod | Vajnorská | 454 m²
Ako vlastník nehnuteľnosti Vám ponúkame na prenájom luxusne zrekonštruovaný showroom v moderno
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Prevádzkový areál | 1,248 m²
Priestor formuje človeka, človek formuje priestor. Využite jedinečnú príležitosť investovať do
4,400,000 € 3526 €/m²
Garáž | Astronomická | 16 m²
Ponúkame na predaj samostatnú panelovú garáž vo vyhľadávanej časti Ružinova na Astronomickej ul
40,000 € 2500 €/m²
Administratívny objekt | Horná | 80 m²
TOP PRIESTORY NA PRENÁJOM – ABSOLÚTNE CENTRUM BANSKEJ BYSTRICE (HORNÁ 26) Hľadáte miesto, kde
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Objekt pre obchod | Šafárikova | 322 m²
Enzo Real Estate vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj komerčný objekt v bezprostrednej blíz
599,000 € 1860 €/m²
Administratívny objekt | Nezadaná | 1,271 m²
Ponúkame na predaj administratívnu budovu súpisné číslo 252 v obci Kolta, okres Nové Zámky, sit
900,000 € 708 €/m²
Garáž | 0 m²
Ponúkame na prenájom garážové státie v lukratívnom projekte Eurovea. Komplex Eurovea sa nachádz
200 €/mesiac
Garáž | Inovecká | 19 m²
AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj garáž vo výbornej lokalite na Ulici Inovecká
31,500 € 1658 €/m²
Výrobný objekt | Priemyselná | 564 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj halu s viacúčelovým využitím v blízkosti centra mesta Nit
670,000 € 1188 €/m²
Polyfunkčný objekt | Kopčianska | 1 m²
Hľadáte flexibilné priestory pre administratívu, laboratórium alebo špecializovanú výrobu? Pon
8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Garáž | Františka Kubu | 12 m²
Ponúkam na prenájom prekryté parkovacie státie v projekte Rínok Rača. Jedná sa o vyhľadávanú lo
70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Garáž | Nám. SNP | 18 m²
Na predaj murovaná garáž v centre mesta za bytovým domom Námestie SNP 5 Piešťany, vjazd z Berno
32,500 € 1806 €/m²
Administratívny objekt | Horeblatie | 80 m²
Na prenájom kompletne pripravené kancelárske priestory o výmere 80 m², vhodné pre menšiu firmu
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Opravárenský objekt | Radlinského | 289.5 m²
Popis nehnuteľnosti Ponúkame na nehnuteľnosť v radovej zástavbe na Radlinského ulici v Piešťano
320,000 € 1105 €/m²
Garáž | Robotnícka | 250 m²
Pripravujeme pre Vás na prenájom veľkú garáž, v ktorej si môžete prenajať parkovacie státie ale
50 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Stromová | 4,957 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE objektu na predaj: Typ objektu: Administratívny objekt s obchodnými priesto
Info v RK
Administratívny objekt | Boženy Němcovej | 900 m²
Exkluzívna historická vila v srdci Bratislavy V samotnom historickom centre Bratislavy ponúka
2,550,000 € 2833 €/m²
Garáž | Vajnorská | 12 m²
AZ PROPERTY* ponúka na prenájom garážové stojisko v projekte Nová Vajnorská Ponúkame na prenáj
150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²
AZ PROPERTY* ponúkame na predaj viacúčelový objekt s možnosťou bývania, podnikania alebo ich ko
930,000 € 2331 €/m²
Objekt pre obchod | Vajnorská | 159.29 m²
Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s veľkými výkladmi orientovanými priamo do uli
390,000 € 2448 €/m²
Iný objekt | Hraničná | 166 m²
Na prenájom biznis priestor na ul. Hraničnej 36 v Bratislave v projekte NUPPU Magnólia 1 vo vým
15 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Garáž | Jelšová | 12 m²
KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 parkovacie miesta v rezidencii PANORÁMA n
60 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.