Na predaj rekreačný rezort v chránenej oblasti Bielych Karpát

Reality Bzince pod Javorinou

Hotel, penzión, ubytovňa | - | 1,853 m²

Moderný maklér, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj jedinečný rekreačný komplex "T

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bzince pod Javorinou

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom administratívny priestor o výmere 23,8m2 v Stupave – AB17

Reality Stupava

Administratívny objekt | Cementárska | 23.8 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 23,8 m2 v Stupave, v administratívnej bu

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

323.87 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom skladový priestor v Stupave

Reality Stupava

Skladový objekt | ulica | 953 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom skladový priestor v Stupave. Parkovanie je možné priamo v pri

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

5,129.25 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom parkovacie státia v novostavbe NOEMIS – Stupava

Reality Stupava

Garáž | - | 13.75 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom vonkajšie parkovacie státia v novostavbe NOEMIS – Stupava. Pa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom garážové státie, Panónska, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Panónska cesta | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom garážové státie vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti ŽST Petr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

99 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom garážové státie – Ota Holúska 4, Záhorská Bystrica (Limea)

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Záhorská | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom garážové státie v komornej garáži v Záhorskej Bystrici, na ul

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

66 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj polyfunkčná budova v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Polyfunkčný objekt | - | 430 m²

Moderný maklér ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v obci Bardoňovo, ktorá sa nachádza len

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bardoňovo

299,000 € 695 €/m²

Na predaj garáž v Karlovej Vsi, Donnerova ul..

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Donnerova | 13 m²

Ponúkam na predaj čistú, vymaľovanú, suchú vykurovanú garáž. Garážová brána je síce pôvodná,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

41,998 € 3231 €/m²

NA PRENÁJOM garážové státie na Švabinského ulici

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Švabinského | 14 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie, Švabinského ulica /budova Andalex/, Bratislava - Petrž

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

77 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Administratívne alebo výrobné priestory na prenájom

Reality Bardejov

Výrobný objekt | Priemyselná | 132 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom novozrekonštruované priestory v bývalom areáli JAS. Priestory

Publikované: 18.01.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bardejov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ_NA PREDAJ_Prevádzková budova – Bar s pozemkom v obci Šarišské Sokolovce

Reality Šarišské Sokolovce

Polyfunkčný objekt | Šarišské Sokolovce | 136 m²

Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. v zastúpení nášho Klienta Vám v p

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj Šarišské Sokolovce

105,724.5 € 814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Samostatný skladový priestor 38 m2 v komplexe Glória- Záhradnícka ulica- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Záhradnícka | 38 m²

Ponúkame na prenájom samostantný skladový priestor s výmerou 37,81 m2,situovaný v bytovom kompl

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária Nitra Pražská

Reality Nitra

Administratívny objekt | Pražská | 39 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v Nitre, na Pražskej. Výmera kancelárie 39 m2.

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

373 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

‼️✳️ Prenajmeme dom, sídlo firmy, kancelársky objekt, Žilina - Pri Celulózke, LEN V R2 SK. ✳️📌

Reality Žilina

Administratívny objekt | 90 m²

Lokalita : Žilina - Pri Celulózke Sekcia : prenájom Druh : podnikateľské priestory, sídlo firmy

Publikované: 17.01.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenajmeme apartmánový dom s troma bytovými jednotkami, Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

Apartmánový dom | Vojtecha Spanyola | 276.29 m²

Lokalita : Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
 Sekcia : prenájom
 Druh : apa

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Objekty na prenájom Žilina

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: murovaná garáž pri Košickej ul. | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 19 m²

PREDAJ: murovaná GARÁŽ (19 m2). K dispozícii je montážna jama. Výborná lokalita v blízkosti Koš

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

41,000 € 2158 €/m²

Reprezentatívna kancelária, DUETT I Námestie osloboditeľov

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Námestie osloboditeľov | 124.76 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj modernú a reprezentatívnu kanceláriu nachádz

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

389,000 € 3118 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ | Rozsiahla hala s veľkým pozemkom – Trnava, Skladová ulica

Reality Trnava

Skladový objekt | Skladová | 3,378 m²

CASMAR realitná kancelária ponúka na predaj priestrannú halu s výbornou dostupnosťou nachádzajú

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Trnava

1,350,000 € 400 €/m²

Výrobno-skladovacie priestory + RD na predaj, Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Výrobný objekt | Slov.nár.povstania | 721 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj oplotený objekt, ktorý predstavuje ideálnu kombináciu pre podn

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2025
Objekty na predaj Zvolenská Slatina

396,000 € 549 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Plechová hala na prenájom, 108 m, Zvolen, Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 108 m²

Ponúkame na prenájom plechovú halu o výmere 108 m2 situovanú v priemyselnej časti Zvolena, n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Zvolen

400 € 4 €/m²

člen NARKS

Bývalá výmenníková stanica na predaj, Zvolen - Záhonok

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 272 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj bývalú výmenníkovú stanicu postavenú na pozemku o výmere 272

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 404 €/m²

člen NARKS

Prenájom plechových prístreškov, 54 m2, Zvolen

Reality Zvolen

Garáž | Lieskovská cesta | 54 m²

Ponúkame na prenájom päť plechových prístreškov, každý o výmere 54 m2, situované v pri

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na prenájom Zvolen

99 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárie na prenájom od 15-155 m2, Tulská ulica, Zvolen – Západ

Reality Zvolen

Administratívny objekt | Tulská | 155 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory v strategickej lokalite na Tulskej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Zvolen

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov, 124 m2, Nádvorná ul., Zvolen

Reality Zvolen

Administratívny objekt | Nádvorná | 120 m²

Hľadáte pre svoje podnikanie priestor, ktorý nepôsobí chladne ako veľké administratívne centru

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Zvolen

1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23113)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie