Funkčný priestor na prenájom 155 m2, Tulská, Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Tulská | 155 m²

Ponúkame na prenájom funkčný priestor s rozlohou 155 m2, situovaný na 4. poschodí polyfunkčn

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Zvolen

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

PRENÁJOM parkovacích miest na Pionierskej ul.

Ponúkame na prenájom 3 x parkovacie státie Bratislava-Nové Mesto, Pionierska ul. Bratislava.

Publikované: 15.02.2022 Aktualizované: 08.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

75 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom parkovacie miesto OC RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 14 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom parkovacie miesto v modernej novostavbe v bytovo-administratívno

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

95 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom moderné kancelárske priestory s parkovaním – Žilina

Reality Žilina

Administratívny objekt | 20 m²

Moderné kancelárske priestory s parkovaním – Žilina Hľadáte reprezentatívne kancelárske priest

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

Na predaj alebo na prenájom obchodné priestory v meste Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

Objekt pre obchod | Zimná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj alebo na prenájom obchodné priestory v meste Čierna nad Tisou. ZÁKLADNÉ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Čierna nad Tisou

150,000 € 300 €/m²

Exk. Prenájom hál / sklad. priestorov vo Vrbovom pri Piešťanoch

Reality Vrbové

Skladový objekt | Sídlisko 9. mája | 500 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás. Ponúkame na prenájom skladové haly v oplotenom a fun

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Vrbové

1,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

CREDA | prenájom obchodno-skladový areál, Zlaté Moravce - centrum

Reality Zlaté Moravce

Objekt pre obchod | 1. mája | 1,051 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom kompletne vybavený a zabezpečený areál na ulici 1. mája

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na prenájom Zlaté Moravce

Info v RK

Prenájom parkovacieho miesta, Jégého ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 11 m²

Ponúkame Vám na prenájom vnútorné parkovacie státie v lokalite Bratislava-Ružinov na ulici Jége

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 15.02.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

875 €/rok 80 €/rok/m²

Prenájom plech. haly, Duklianska ul., Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Skladový objekt | Duklianska | 150 m²

SIGMA REALITY, s.r.o. ponúka na prenájom plechovú halu, ktorá sa nachádza vo vzdialenejšom cent

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

3.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Lev Reality - VÁŠ BIZNIS NA SPRÁVNOM MIESTE V LEVICIACH — CENTRUM, PARKING, FLEXIBILITA

Reality Levice

Administratívny objekt | Ul. Čsl. armády | 47 m²

Prečo si vybrať práve tento priestor • Centrum mesta – vaši klienti vás nájdu bez hľadania • P

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na prenájom Levice

423 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Objekt na prenájom v širšom centre Trenčína

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Gen. M. R. Štefánika | 3,245 m²

Ponúkame na prenájom objekt v k.ú. Trenčín, v širšom centre mesta o celkovej výmere 3245 m2 s

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Info v RK

Výrobná hala na prenájom v Trenčíne

Reality Trenčín

Výrobný objekt | Železničná | 0 m²

Ponúkame na prenájom prevádzkovo/výrobnú 4. podlažnú budovu + suterén po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na prenájom Trenčín

Info v RK

Meštiansky dom na Hlavnej, Prešov

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Hlavná | 618 m²

*Videoobhliadka*Lukratívna investičná príležitosť* Reality Hofer ponúka na predaj meštiansky do

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Prešov

1,100,000 € 1780 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Odstúpenie prevádzky reštaurácie v centre, Hlavná, Prešov

Reality Prešov

Reštaurácia | Hlavná | 200 m²

*Znížená cena*Reality Hofer ponúka na odstúpenie gastro prevádzku v centre mesta Prešov, na Hla

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Prešov

30,000 € 150 €/m²

Na predaj administratívna budova v centre mesta Holíč.

Reality Holíč

Administratívny objekt | Námestie Mieru | 633.08 m²

HRF REALITY s.r.o. vám ponúka na predaj veľkú administratívnu budovu s vlastným priestorom na p

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Holíč

899,000 € 1420 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom objektu (skladový priestor, ľahká výroba) v obci Vrádište

Reality Vrádište

Skladový objekt | Nezadaná | 353 m²

Objekt slúžiaci donedávna ako skladový priestor je o veľkosti 353 m2 (z toho zastrešená terasa

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 14.11.2025
Objekty na prenájom Vrádište

500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj garáž s montážnou jamou v Holíči

Reality Holíč

Garáž | Veterná | 18 m²

Na predaj garáž s montážnou jamou, ktorá sa nachádza na ul. Veterná, v Holíči. Garáž má dvojkrí

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na predaj Holíč

18,500 € 1028 €/m²

Unikátna investičná príležitosť v najfrekventovanejšej časti „starej“ Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Obchodná | 1,361 m²

Bratislava: Predaj obchodnej pasáže v centre mesta ROYKO PASÁŽ – Obchodná ul

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,400,000 € 1763 €/m²

Prenájom skladovo - výrobných priestorov

Reality Malacky

Skladový objekt | Poľná | 360 m²

Malacky: Prenájom skladových a výrobných priestorov v okrajovej časti mesta (Poľná ulica), vhod

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na prenájom Malacky

2,990 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

MOVEON exkluzívne ponúka výnimočnú investičnú nehnuteľnosť na hraniciach v Maďarsku.

Reality Šahy

Polyfunkčný objekt | Mlynská | 300 m²

NEZABUDNITE si pozrieť VIDEOPREHLIADKU! Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj inve

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Šahy

299,990 € 1000 €/m²

Rozľahlý stavebný pozemok s budovou a veľkým potenciálom – Kajal

Reality Kajal

Objekt pre obchod | Stará | 3,004 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite obce Kajal. Na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Kajal

193,000 € 64 €/m²

Garážové státie pri výťahu-City Park Ružinov, Plynárenská 3A/3D

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 16 m²

DOHODA MOŽNÁ-široké priestranné garážové parkovacie miesto v modernom polyfunkčnom komplex City

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,000 € 1813 €/m²

Garáž na prenájom v Ružinove – Ružová dolina (Miletička)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ružová dolina | 18 m²

Realitná kancelária Wilusa ponúka na prenájom murovanú garáž v garážovom dome v Ružovej doline

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

160 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom garáž na Perlovej ulici v Košiciach - mestská časť Juh

Reality Košice-Juh

Garáž | Perlová | 17 m²

Na prenájom ponúkame murovanú garáž, ktorá sa nachádza na Perlovej ul. v Košiciach v mestskej č

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23111)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie