Exkluzívne na predaj garáž v Bánovciach n/B - SEVER

Reality Bánovce nad Bebravou

Garáž | x | 21.21 m²

Spektrum Reality ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ garáž v Bánovciach n/B ,časť Sever. Opis: - rozm

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

27,000 € 1273 €/m²

Na predaj garáž na sídlisku Juh v Trenčíne

Reality Trenčín

Garáž | - | 19 m²

Moderný maklér ponúka na predaj garáž v Trenčíne. Garáž je predávaná úplne vyprataná a priprave

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

37,900 € 1995 €/m²

Na prenájom garážové parkovacie státie v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | ulica | 13 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom garážové parkovacie státie v novostavbe bytového domu na Pečn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na podnájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Na predaj priemyselný objekt s investičným potenciálom v Senci

Reality Senec

Objekt pre obchod | ulica | 2,384 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj rozľahlé pozemky s výrobnými halami, ktoré sú dlhodobo prenaja

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Senec

Cena na vyžiadanie

Na predaj administratívno-skladový objekt pri Trnave, v obci Zavar

Reality Zavar

Objekt pre obchod | - | 389.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný administratívno-skladový objekt situovaný vo vyhľadávan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Zavar

665,000 € 1706 €/m²

Na predaj priemyselný areál v Kežmarku

Reality Poprad

Skladový objekt | - | 1,583 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj priemyselný areál v Kežmarku, ktorý sa nachádza na pozemku s c

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

Na predaj elegantný kongresový Hotel Elite v Novej Dubnici

Reality Nová Dubnica

Objekt pre obchod | SNP | 3,400 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný a elegantný kongresový hotel s wellness a fitness centr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom parkovacie státie pri komplexe Tammi 1, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom vonkajšie parkovacie státie v lokalite Pri Hrubej lúke 9 / Ag

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

55 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom parkovacie státie pri komplexe Tammi 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom vonkajšie parkovacie státie v lokalite Pri Hrubej lúke 4B / A

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

49 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj polyfunkčný objek s luxusným rezidenčným podkrovím v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Vajnorská ulica | 2,801 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť v Bratislave. Moderný polyfunk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Na odstúpenie úspešná gastro prevádzka v OC Nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Mlynské nivy | 33.68 m²

Moderný maklér ponúka na odstúpenie zabehnutú a kompletne zariadenú gastro prevádzku na zelenej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

115,000 € 3414 €/m²

Na predaj polyfunkčný objekt s potenciálom na ubytovanie v srdci Turčianskych Teplíc

Reality Turčianske Teplice

Polyfunkčný objekt | - | 136 m²

Moderný maklér ponúka vám exkluzívne na predaj strategicky umiestnenú nehnuteľnosť v srdci kúpe

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Turčianske Teplice

179,000 € 1316 €/m²

Na predaj garážové státie v rezidencii Slnečná, Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Garáž | - | 18 m²

Moderný maklér ponúka na predaj osem garážových parkovacích státí v rezidenčnom projekte Slnečn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

15,500 € 861 €/m²

Exkluzívne na prenájom skladovacie,výrobné priestory v Prusoch , 60m2

Reality Prusy

Skladový objekt | - | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v obci Prusy, kúsok od mesta Bánovce nad Bebraou.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Prusy

Cena dohodou

Na predaj novostavba haly s výbornou dostupnosťou v priemyselnej časti Šamorína určená na výrobu a skladovanie

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | - | 317.6 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu haly so všetkými IS v priemyselnej časti mesta Šamo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Senec

622,000 € 1958 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v centre mesta priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Zámocká | 261 m²

Moderný maklér ponúka na dlhodobý prenájom atraktívny obchodný priestor priamo pod Bratislavský

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,740.5 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom klimatizovaný administratívny priestor o výmere 54m2 v Stupave – AB28-29

Reality Stupava

Administratívny objekt | Cementárska | 54 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 54m2 v Stupave, v administratívnej budov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

742.13 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj garáž s elektrickým pripojením v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hanácka | 20 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovanú garáž na Hanáckej ulici v Bratislave,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 1995 €/m²

Reality Šamorín

Polyfunkčný objekt | - | 317.6 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

Cena dohodou

Na predaj polyfunkčný objekt s investičným potenciálom v centre Ružomberka

Reality Ružomberok

Polyfunkčný objekt | 600 m²

Moderný maklér ponúka na predaj polyfunkčný objekt v centre mesta Ružomberok, situovaný priamo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

Na prenájom kancelársky priestor v centre Šamorína

Reality Šamorín

Administratívny objekt | - | 14 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom svetlú kanceláriu v atraktívnej lokalite mesta Šamorín s balk

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Šamorín

300 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na prenájom garážové státie na motorku – Dúbravka, Pri Hrubej lúke 9

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Pri Hrubej lúke 9 | 3.12 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom garážové státie na motorku v lokalite Pri Hrubej lúke 9, Brat

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

35 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky priestor v Poprade (Starý Juh)

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Ludvika Svobodu | 66 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kancelársky priestor na ulici Ludvíka Svobodu v Poprade – síd