Stavebný pozemok pri centre Stupavy

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 554 m²

Stavebný pozemok pri centre Stupavy. Atraktívny stavebný pozemok s výbornou polohou v blízkom c

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 18.08.2025
Pozemky na predaj Stupava

255,000 € 460 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom Lieskova-Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Liesková 9/a | 154.43 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

399,900 € 2590 €/m²

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY, STUPAVA - NOEMIS

Reality Stupava

Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor na Cementár

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Stupava

149,900 € 3404 €/m²

PREDAJ, 4 izbový byt s loggiou, Pri artézskej studni, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

184,900 € 2201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 5 IZBOVÝ DOM, V TOP ŠTANDARDE, KREMENICA, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

555,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj 3-izb. byt, 72 m2, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj trojizbový byt na Školskej ulici v Stupave, s podlahovou ploch

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2360 €/m²

Na predaj 4-izbový priestranný byt po rekonštrukcii v Stupave – skvelá lokalita pri Artézskej studni

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri Artézskej studni | 82.16 m²

Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej lok

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2068 €/m²

ORNÁ PÔDA PRI HLAVNEJ CESTE, POZEMOK S REKLAMÝMI PLOCHAMI, 5832 M2 - STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,832 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava pri hlavnej ceste. Má

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

20 €/m2 20 €/m2

ORNÁ PÔDA, STUPAVA ZA VOLKSWAGENOM

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 4,060 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

16,000 € 4 €/m²

REKREAČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, TICHÁ LOKALITA, STUPAVA - GREFTY

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | 1,597 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v Stupave - lokalita Grefty. POPIS: - celková ro

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

98,800 € 62 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, STUPAVA - MÁST

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 2,750 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na okraji mesta S

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

149,000 € 54 €/m²

ORNÁ PÔDA V STUPAVE, 5245 M2

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,245 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava. Pozemok sa nachádza

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

7 €/m2 7 €/m2

ORNÁ PÔDA, STUPAVA - MÁST PRI D4

Reality Stupava

Orná pôda | 932 m²

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

6,000 € 6 €/m²

ORNÁ PÔDA VIACERÉ PARCELY, STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 1,200 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj parcelu ornej pôdy v blízkosti mesta Stupava

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

4,700 € 4 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, CENTRUM MESTA STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 619 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v centre mesta Stupava.

Publikované: 11.09.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

270,000 € 436 €/m²

NOVÁ CENA! NA PREDAJ dva rodinné domy s tromi bytovými jednotkami v Stupave | ECLIPSEREAL

Reality Stupava

Rodinný dom | Dlhá | 425 m²

Ponúkame na predaj rozsiahlu nehnuteľnosť, ktorá je tvorená dvomi rodinnými domami, z toho jede

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Stupava

459,900 € 1082 €/m²

PREDAJ, 4-izbový mezonetový byt s veľkou terasou, ul. Cementárenská

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²

Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

298,500 € 2211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 izb. RD s pivnicou vo výbornej lokalite, Mariánska, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Mariánska 86 | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom s pivnicou a záhradou na Mariánskej ul. v Stupave VÝMERA D

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

419,500 € 2331 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt s loggiou, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, garáž na Kukučínovej ul., Stupava

Reality Stupava

Garáž | Dlhá | 18.8 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Stupava

21,500 € 1144 €/m²

MODERNÉ BÝVANIE V DVOJDOMOCH V OBJATÍ PRÍRODY

Reality Stupava

Rodinný dom | Pod Kopcami | 82 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Stupava

229,990 € 2805 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

* POSLEDNÝ 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PREDZÁHRADKOU *

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 67.28 m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ 1,5 IZBOVÉ BYTY PRIAMO OD DEVELOPERA! * DOKONČENIE PROJEKTU UŽ TENTO ROK * Po

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Stupava

163,990 € 2437 €/m²

2 izbový byt v novostavbe s 21m2 terasou a výhľadom na Karpaty

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s 33 m2 terasou v novom pr

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

3 IZBOVÝ BYT S TERASOU A KRÁSNYM VÝHĽADOM NA LES

Reality Stupava

3 izbový byt | Pod Kopcami | 78.24 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt Ceravia v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

196,990 € 2518 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie