VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný, stavebný pozemok na predaj 1154.00 m2 + podiel na ceste, všetky IS, Stupava.

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,154 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok o celkovej výmere 1154.00 m2 a podiel na prístupo

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

290,000 € 251 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

STUPAVA – Dvojpodlažná novostavba chaty s veľkým pozemkom 1 949 m² -KRÁSNY VÝHĽAD A SÚKROMIE

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája všetko, po

Publikované: 21.04.2022 Aktualizované: 02.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

249,900 € 51 €/m²

novo zrekonštr. rodinný dom, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Železničná | 206 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný do

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Stupava

469,000 € 2374 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok v meste Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov o rozlohe 1600 m2 v katastrálnom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

300 €/m2 300 €/m2

Rekreačná chata s pozemkom a panoramatickým výhľadom - Ovocinár

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Ovocinár | 19 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnej a pokojnej lokalite Stupava - záhradkárska oblasť Ovocinár.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

120,000 € 6316 €/m²

Rekreačný pozemok s chatkou a panoram. výhľadom – Stupava, Vrchná hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,673 m²

Hľadáte únik z mesta do prírody s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj slnečný rekreačný p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

94,000 € 56 €/m²

Novostavba - 3- izb. byt s 2 balkónmi a garáž. na ul. Jána Ondruša

Reality Stupava

3 izbový byt | Ulica Jána Ondruša | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový holobyt s dvoma balkónmi v Stupave na ul. Jána Ondruša. Byt sa nach

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

237,000 € 2963 €/m²

Predaj rekreačného pozemku v lokalite Nová Hora v Stupave

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová | 1,094 m²

Ponúkame na predaj pozemok v lokalite Nová Hora, Stupava, okres Malacky. Pozemok je vhodný je n

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

84,000 € 77 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Rozľahlý, slnečný pozemok s výmerou 3 335 m2 - Malý Háj

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Malý háj | 3,335 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý, slnečný pozemok s výmerou 3 335 m², situovaný na okraji lesa v tic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

166,750 € 50 €/m²

Pozemok o výmere 454 m2, schválený v Územnom pláne na stavbu RD

Reality Stupava

Záhrada | Mast | 454 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Stupave o výmere 454 m2,schválený v Územnom pláne mesta Stupava na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

67,000 € 148 €/m²

PREDAJ - Rekreačný pozemok v Stupave - Mástske Grefty

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Mástske Grefty | 375 m²

Pomúkame na predaj rekreačný pozemok o výmere 375 m2 v Stupave- časť Mástske Gredfty. Na pozemk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

43,000 € 115 €/m²

PREDAJ - Garáž v Stupave na ulici Železničná

Reality Stupava

Garáž | Železničná | 21 m²

Ponúkame na predaj garáž pred bytovým domom na ulici Železničná v meste Stupava. V garáži je el

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Stupava

31,000 € 1476 €/m²

PREDAJ - Záhrada v Stupave Grefty

Reality Stupava

Záhrada | Nezadaná | 1,794 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Stupave časť Grefty v osobnom vlastníctve vo výmere 1794 m2. Záhr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

133,000 € 74 €/m²

Reality Stupava

Záhrada | Mast | 454 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

67,000 € 148 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Stupave, dvojgaráž, krytý bazén, VÝRAZNÁ ZĽAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Pri kríži | 304 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá bezpečné,

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

519,000 € 1707 €/m²

Predaj investičného pozemku - Stupava – extravilán-13 804 m²

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Stupava | 13,804 m²

Číslo ponuky : 2633, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

Cena dohodou

POZEMOK S VÝMEROU 2902M2 PRIAMO PRI CESTE - ULICA FERDIŠA KOSTKU STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 2,902 m²

Accent real exkluzívne ponúka na predaj pekný pozemok v Stupave na Ulici Ferdiša Kostku. Pozemo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

25 €/m2 25 €/m2

Novinka
Novinka

Slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – ideálne štartovacie bývanie, Dlhá ulica, Stupava

Reality Stupava

1 izbový byt | Dlhá | 31 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 1-izbo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

139,990 € 4516 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS - Novostavba celoročne obývateľnej chaty, Ovocinár – Stupava, pokoj a príroda na dosah BA.

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 64.22 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

209,990 € 3270 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Úplne nový moderný 5-izb. rodinný dom s dvojgarážou v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Stupava | 215.75 m²

Úplne nový moderný 5-izb. rodinný dom s dvojgarážou v Stupave. 4-podlažný 5-izbový rodinný dom

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 29.01.2025
Domy na predaj Stupava

284,000 € 1316 €/m²

Veľký rekreačný pozemok v lokalite Nová hora v Stupave

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová hora | 1,199 m²

Veľký rekreačný pozemok v lokalite Nová hora v Stupave. Pozemok v osobnom vlastníctve, o rozloh

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

154,000 € 128 €/m²

Priestranný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom s garážou v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Marcheggská | 362 m²

Priestranný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom s garážou v Stupave. Rodinný dom so zastava

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Stupava

256,000 € 707 €/m²

Reality Stupava

Rodinný dom | Stupava | 215.75 m²

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 29.01.2025
Domy na predaj Stupava

334,000 € 1548 €/m²

Záhrada so záhradnou chatou v lokalite Ovocinár

Reality Stupava

Záhrada | Ovocinár | 470 m²

Záhrada so záhradnou chatou v lokalite Ovocinár. Záhrada s nádherným výhľadom o rozlohe 470m2 s

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 06.09.2025
Pozemky na predaj Stupava

60,000 € 128 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23115)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie