RE0006990-22-000044 (JuG8kNkZ6QZ) Aktualizovaný: 10. 06. 2022 1. publikácia: 14. 04. 2022

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na odstúpenie populárny podnik v centre Banskej Bystrice

Dolná
Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

1 300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Základné informácie

Druh:
Reštaurácia

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
420 m²
Info

Realitná kancelária Reality Fair ponúka na odstúpenie obľúbený Sportbar v centre mesta Banská Bystrica. Tento populárny podnik funguje už od roku 2012 a za tú dobu si získal mnoho spokojných stálych zákazníkov.


Podnik prešiel kompletnou rekonštrukciou pred prvým otvorením, v priebehu roka 2018 sa vymenili toalety v pánskych WC, v roku 2019 sa položila nová podlaha v hornej časti baru a vymenilo sa sedenie v polovici podniku.


Úžitková plocha priestoru je 420 m2 a pozostáva z troch podlaží. Prízemie tvorí vstupná hala s úložnými priestormi a schodiskom, ktoré vedie k hlavným častiam podniku.  Ten na ploche približne 180 m2 pozostváva z priestoru na Playstation, futbalovým stolom, hlavnej otvorenej plochy baru, biliardovej miestnosti a zázemia, kde sa nachádza šatňa zamestancov, toalety pre dámy aj pánov, skladu a kancelárie.


Na najvyššom podlaží sa nachádza priestor o rozmere približne 200 m2, ktorý je momentálne nevyužívaný, v pôvodnom stave a je k dispozícii na rekonštrukciu a ďalšie podnikateľské aktivity.


Cena mesačného nájmu je 1300€ plus energie v priemernej hodnote približne 200€/mesiac. Poplatok za odstúpenie podniku je 8000€, plus provízia realtinej kancelárie. 


V cene odstupného je zahrnuté kompletné zariadenie podniku, vrátane dvojpákového kávovaru s mlynčekom, umývačkou riadu, televízorov, celého moderného audio systému, projektora s plátnom, nové sedenie v polovici podniku a staršie sedenie, ktoré je možné prečalúniť a všetkého zariadenia potrebného na fungovanie podniku tohto typu. Biliardové stoly nie sú súčasťou zariadenia podniku.


Podnik je stále otvorený, funguje a vždy fungoval bez strát a konajú sa tu  pravidelné kvízy na týždennej báze s účasťou cca 70 zákazníkov, obľúbené latino a odlies party a premietajú sa všetky populárne športové prenosy.


Majitelia podniku odovzdajú taktiež celé svoje know-how, kontkakty na partnerov, zamestnancov a stálych klientov a prístup k sociálnym sieťam podniku s početnou sledovanosťou. Zároveň pri zachovaní konceptu pomôžu s bezproblémovým prebraním podniku a rozbehnutím pre nových majiteľov. Dôvodom odstúpenia podniku sú nové aktivity a rodinné stavy majiteľov, ktoré im už neumožňujú naplno sa venovať tomuto druhu podnikania.


Podnik je k dispozícii k prebratiu okamžite, prípadne podľa dohody. 


Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
420 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Energie:
200 €
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Gabriel Antal

REALITY FAIR

0908 531 313 zobraziť číslo

REALITY FAIR

Dolná 51 • 97401, Banská Bystrica
Celá ponuka spoločnosti

1 300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Kontakt na predajcu

Gabriel Antal

REALITY FAIR

0908 531 313 zobraziť číslo