3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový zariadený byt s balkónom v Ružinove, Súhvezdná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súhvezdná | 62 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný a zariadený 3- izb. byt, ul. Súhvezdná, v tichej časti Ružin

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny obchodný priestor- showroom (192,98 m2) s 4 parkingami v novovzniknutom komplexe na ul. Werksstrasse, Berg- Rakúsko

Reality Rakúsko

Obchodné priestory | Rakúsko

Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor - showroom s kancelárskou časťou v novovznikn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na ulici Segnáre na parcele o výmere 1766 m² s možnosťou výstavby

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Segnáre | 136 m²

Ponúkame na základe rozhodnutia majiteľa, exkluzívne, na predaj pôvodný tehlový dom so sedlovou

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 5074 €/m²

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku 702 m² v centre Pezinka

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Holubyho | 702 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Holubyho ulici v centre mesta Pezinok, v blízkosti želez

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

250 €/m2 250 €/m2

člen NARKS

4-izbový byt "Bologna" s terasou a juhovýchodným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 100.15 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s názvom "Bologna" s celko

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

600,700 € 6299 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Ferrara" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 89.75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Ferrara" s celkovou plochou 99,10 m2 (byt 80,40 m2, terasa

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

611,300 € 7152 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt na 11.p. projekt River park, 2 x balkón-terasa, 2 x parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na prenájom priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi teras

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - Rezervovaný 2-izbový byt "Reggio Emilia" s terasou a juhovýchodným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 87.1 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Rezervovaný byt - 2-izbový byt "Reggio Emilia" s celkovou ploc

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

556,500 € 6389 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom so záhradou v Bratislave na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hrdličkova | 180 m²

Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom so záhradou v atraktívnej a tichej časti Bratislavy

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

629,000 € 3494 €/m²

člen NARKS

Moderný priestranný 3-izbový byt 120 m² + balkón 30 m² pri hrade, novostavba,vysoký štandard, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Skalná | 125 m²

Moderný 3-izbový byt sa nachádza v terasovitom päťpodlažnom objekte na hranici pešej zóny. Dom

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ubytovacie priestory 729 m² (20 izieb, 48 lôžok) parking, Zámocká ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zámocká | 729 m²

Ponúkame na predaj ubytovacie priestory (vedené ako nebytové priestory) v obľúbenej lokalite na

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 29.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,890,000 € 2593 €/m²

člen NARKS

Priestraný 3-izbový byt v Bratislave I. s parkovaním / Spacious 2 bedroom apartment with parking in Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 123 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v luxusnom komplexe v Bratislave I. v blízkosti H

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 25.07.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na RD v blízkosti hrádze, VIS Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 617 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Hamuliakovo, v existujúcej zástavbe rodinných domov, v st

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

225,000 € 365 €/m²

člen NARKS

3-izbový (ev. 4-izbový) byt pri Bratislavskom hrade, Palisády, 138 m², parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 140.76 m²

Ponúkame vám na predaj mezonetový byt priamo pri Bratislavskom hrade, s južnou orientáciou a s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5676 €/m²

člen NARKS

3-podlažná administratívna budova Valašská - Bratislava I (admin., ubytovanie, zdravotníctvo)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Valašská | 850 m²

Ponúkaná budova sa nachádza v m.č. Bratislava Staré Mesto, v blízkosti Patrónky, pod Horským pa

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 22.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu 73 rodinných domov Lehnice 30 km od Bratislavy

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lég | 83,518 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 83.518 m² v obci Lehnice, 30 km od Bratislavy, na

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Lehnice

5,900,000 € 71 €/m²

člen NARKS

HLADÁTE DOKONALÉ MIESTO NA ODDYCH - CELOROČNÁ CHATA V OBLASTI DUBNíK - STARÁ TURÁ

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Malebná celoročná chata v rekreačnej oblasti Dubník – Stará Turá Hľadáte dokonalé miesto na rel

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

158,000 € 1975 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

V POKOJNEJ A DLHODOBO ZOBYTNENEJ ČASTI BA PONÚKAME DOMOV SO ŠARMOM...

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 180 m²

5-izbový rodinný dom so súkromím v Bratislave Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej a dlh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

998,000 € 5544 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj- posledné 2 nadštandardne riešené nízkoenergetické 5-izbové domy (ÚP 132,3 m²), Potzneusiedl, Rakúsko

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame Vám posledné 2 nadštandardne riešené nízkoenergetický 5-izbové domy v novom projekte m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

335,000 € 2532 €/m²

člen NARKS

RD S ATMOSFÉROU VIDIECKEHO DOMU .....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE A MIESTO -TAK SA TEŠÍM NA NÁVŠTEVU a NOVÝCH MAJITEĽOV....KOPANICE

Reality Myjava

Rodinný dom | 130 m²

RD S ATMOSFÉROU VIDIECKEHO DOMU .....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE A MIESTO -TAK SA TEŠÍM NA N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Myjava

318,000 € 2446 €/m²

člen NARKS

Budova predškolského zariadenia pre 65-80 detí - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Iný objekt | Čsl. tankistov | 806 m²

Ponúkame možnosť odkúpenia obchodných podielov v spoločnosti s novou budovou škôlky a akreditác

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22995)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (748)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie