Komerčná zóna | Čučoriedková | 1,088 m²
-pozemok o výmere 1090 m² v blízkosti hlavného ťahu a Harley pubu -elektrina, voda v dosahu - n
570,000 € 524 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 1,086 m²
Ponúkame pozemok v oblasti Lamač – Zečák, parcela registra „C“ o celkovej výmere 1086m2, druh p
280 €/m2 280 €/m2
4 izbový byt | Javorinská | 101.4 m²
Prenajmeme nový 4-izbový byt v modernom novopostavenom dome v Bratislave I. na hradnom kopci. B
2,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl
626,700 € 5117 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 233.9 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A+B" s celkovou ploc
819,750 € 3505 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²
Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2
224,980 € 6386 €/m²
5 a viac izbový byt | Partizánska | 149.22 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt, ul. Partizánska v jedne
1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 320.1 m²
Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou
13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Podháj | 284 m²
Ponúkame na predaj viacgeneračný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, v tichom a zele
690,000 € 2782 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117 m²
Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. Kancelársky pr
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Karpatská | 140 m²
-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred
390,000 € 2786 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny
298,000 € 4528 €/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 133 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková 1
2,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Karpatská | 140 m²
390,000 € 2786 €/m²
4 izbový byt | Hlboká cesta | 153 m²
- úžitková plocha 153 m² + 15 m2 terasa - plne klimatizované - podlahové kúrenie v celom byte -
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 900 m²
Administratívny objekt - historická budova banky po rekonštrukcii v centre mesta na ul. Grössli
8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 176.4 m²
Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. o výmere 119,6
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Obchodná | 614 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký obchodný priestor v centre Bratislavy s výkladom a dobrou vidite
12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Višňová | 506 m²
Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes
6.9 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Záhradná chatka | Pionierska | 25 m²
KEĎ ZAVRIETE VSTUPNU BRANKU TAK NADOBUDNENE POCIT KĽUDU...... Táto nehnuteľnosť na Pionierskej
168,000 € 579 €/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 600 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Stará Vajnorská. Ide o areál skladových priest
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | Štúrova | 500 m²
Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Rakúsko
Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor - showroom s kancelárskou časťou v novovznikn
2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4- izbový byt po staršej rekonštrukcii na prestížnej adrese v ce
385,000 € 3401 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.