Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 233.9 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A+B" s celkovou ploc
819,750 € 3505 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²
Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2
224,980 € 6386 €/m²
5 a viac izbový byt | Partizánska | 149.22 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt, ul. Partizánska v jedne
1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 320.1 m²
Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou
13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Podháj | 284 m²
Ponúkame na predaj viacgeneračný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, v tichom a zele
690,000 € 2782 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117 m²
Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. Kancelársky pr
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Karpatská | 140 m²
-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred
390,000 € 2786 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny
298,000 € 4528 €/m²
3 izbový byt | Palisády | 140.76 m²
Ponúkame vám na predaj mezonetový byt priamo pri Bratislavskom hrade, s južnou orientáciou a s
799,000 € 5676 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Malebná celoročná chata v rekreačnej oblasti Dubník – Stará Turá Hľadáte dokonalé miesto na rel
158,000 € 1975 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
5-izbový rodinný dom so súkromím v Bratislave Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej a dlh
998,000 € 5544 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Ponúkame Vám posledné 2 nadštandardne riešené nízkoenergetický 5-izbové domy v novom projekte m
335,000 € 2532 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
RD S ATMOSFÉROU VIDIECKEHO DOMU .....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE A MIESTO -TAK SA TEŠÍM NA N
318,000 € 2446 €/m²
Iný objekt | Čsl. tankistov | 806 m²
Ponúkame možnosť odkúpenia obchodných podielov v spoločnosti s novou budovou škôlky a akreditác
Info v RK
2 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko
270,000 € 4348 €/m²
3 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²
270,000 € 4348 €/m²
3 izbový byt | Súhvezdná | 62 m²
Ponúkame na prenájom klimatizovaný a zariadený 3- izb. byt, ul. Súhvezdná, v tichej časti Ružin
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Holubyho | 702 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Holubyho ulici v centre mesta Pezinok, v blízkosti želez
250 €/m2 250 €/m2
Rodinný dom | Timravina | 358 m²
-Kompletná rekonštrukcia historickej vily z roku cca 1925 (arch. štúdio arch. Ilja Skoček) -sit
Info v RK
4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²
Ponúkame na predaj investičný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po zásadnej rekonštrukcii v roku
619,000 € 4750 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 272 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie v 4 podlažnej administratívnej budove na ulici Pluhová, Bratisl
6.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Vlárska | 100.15 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s názvom "Bologna" s celko
600,700 € 6299 €/m²
3 izbový byt | Vlárska | 89.75 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Ferrara" s celkovou plochou 99,10 m2 (byt 80,40 m2, terasa
611,300 € 7152 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 87.1 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Rezervovaný byt - 2-izbový byt "Reggio Emilia" s celkovou ploc
556,500 € 6389 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.