4-izbový byt 136 m² Dunajská 15, k nasťahovaniu, 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný kancelársky priestor 116 m² v bytovom dome Tupého 23-27, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj priestor, na LV vedený ako by

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom, kancelárie v administratívnej budove na ulici Pluhová v blízkosti OC Polus/Vivo, Bratislava – Nové Mesto, Províziu neplatíte!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 272 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v 4. podlažnej administratívnej budove na ulici Pluhová, Bratis

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Lúčna | 2,580 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

Administratívne priestory o výmere 130 m2 na 2.NP historickej budovy po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 130 m²

Priestory sa nachádzajú v budove v centre mesta Bratislavy v blízkosti Veľvyslanectva Rakúskej

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Administratívne priestory o výmere 209,83 m² na 4.NP historickej budovy po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 209.83 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 133 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková 1

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Budova na office, fyzioterapiu, gastro, ambulancie - Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2214 m²

Reality Marianka

Administratívny objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká cesta | 153 m²

- úžitková plocha 153 m² + 15 m2 terasa - plne klimatizované - podlahové kúrenie v celom byte -

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 09.08.2023
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom, kancelárske priestory rôznych výmer v historickej budove banky, ul. Grösslingova s parkovaním, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 900 m²

Administratívny objekt - historická budova banky po rekonštrukcii v centre mesta na ul. Grössli

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 22.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Príjemné kancelárske priestory (2 kancelarie) s parkovaním v Bratislave I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 176.4 m²

Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. o výmere 119,6

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 18.09.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

člen NARKS

Obchodné priestory v centre na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 614 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký obchodný priestor v centre Bratislavy s výkladom a dobrou vidite

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 21.06.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

Administratívne priestory 506 m², samostaný vchod, časť budovy, parking, Višňová ulica - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Višňová | 506 m²

Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.9 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

TOP... CHATKA V UDRŽIAVANEJ ZÁHRADE - TAK NA VÁS ČAKÁM.... JAR,LETO MÓŽETE PREBÝVAŤ....

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhradná chatka | Pionierska | 25 m²

KEĎ ZAVRIETE VSTUPNU BRANKU TAK NADOBUDNENE POCIT KĽUDU...... Táto nehnuteľnosť na Pionierskej

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Nové Mesto

168,000 € 579 €/m²

člen NARKS

Prenájom – skladové priestory, ul. Stará Vajnorská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 600 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Stará Vajnorská. Ide o areál skladových priest

Publikované: 30.01.2019 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

POCIT DOMOVA - PRIESTOR PRE UBYTOVANIE AJ CENTRUM PRE SPA - DOSPELÝCH AJ DETI - BAZÉN ...POD VINOHRADOM - MODRA - ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA...

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Štúrova | 500 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren

Publikované: 18.11.2019 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na predaj Modra

Cena dohodou

člen NARKS

Exkluzívny obchodný priestor- showroom (192,98 m2) s 4 parkingami v novovzniknutom komplexe na ul. Werksstrasse, Berg- Rakúsko

Reality Rakúsko

Kancelárie, administratívne priestory | Rakúsko

Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor - showroom s kancelárskou časťou v novovznikn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- svetlý a rozľahlý 4 izb. byt (113,2 m2) s možnosťou parkovania na prestížnej adrese v centre- Dostojevského rad, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4- izbový byt po staršej rekonštrukcii na prestížnej adrese v ce

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový zariadený byt s balkónom v Ružinove, Súhvezdná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súhvezdná | 62 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný a zariadený 3- izb. byt, ul. Súhvezdná, v tichej časti Ružin

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

Reality Rakúsko

Obchodné priestory | Rakúsko

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na ulici Segnáre na parcele o výmere 1766 m² s možnosťou výstavby

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Segnáre | 136 m²

Ponúkame na základe rozhodnutia majiteľa, exkluzívne, na predaj pôvodný tehlový dom so sedlovou

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 5074 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (748)
Rodinné domy na predaj (22995)
Upresniť hľadanie