PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Štefana Moyzesa | 75.53 m²

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 77m2 (aj s pivnicou), ktorý sa na c

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: 2,5 izbový byt - 59m2, s balkónom, Ružomberok - Plavisko

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Plavisko | 54.44 m²

PREDANÉ-AstonReal ponúka na predaj 2 a pol izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 4. p

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: Pozemok o výmere 1.039m2, Ludrová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Ludrová | 1,039 m²

- PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok do budúcna (na výstavbu rodinného domu

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Apartmán HREBIENOK RESORT I. - 69 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 44 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

509,220 € 11291 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT I. - 45 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 39 m²

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

332,100 € 8308 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovskej doline – Jasná na dosah

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 46 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 4739 €/m²

člen NARKS

! ! ! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | Banícka | 52 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ b]AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponu

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Penzión pred dokončením, 1250m2, 17 izieb, pozemok 1705m2, Zliechov

Reality Zliechov

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,250 m²

AstonReal ponúka na predaj NOVOSTAVBU výnimočného penziónu pred dokončením v centre malebnej o

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Zliechov

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Apartmán 48 m2, v centre Banskej Štiavnice - DIVNÁ PANI

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Nezadaná | 48 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmán v historickom centre Banskej Štiavnice. Historick

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

154,000 € 3229 €/m²

člen NARKS

Pozemok na priemyselné, športové, rekreačné účely v obci Lúky- 2.797m2

Reality Lúky

Rekreačný pozemok | Lúky | 2,797 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na priemyselné, športové alebo rekreačné účel

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lúky

47 €/m2 47 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM: stavebný POZEMOK, 600m2, inžinierske siete na pozemku/v dosahu

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ! Vkusný RD s bazénom,rekonš.,veľká záhrada,Trenč.Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Trenčianske Jastrabie | 95 m²

PREDANÉ! AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa vkusný a príjemný samostatne stojaci

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

219,000 € 2305 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - zariadený zrekonštruovaný 4i RODINNÝ DOM / Mostište

Reality Púchov

Rodinný dom | Mostište | 140 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s udržiavaným pozemkom v tichej bočnej ulic

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Púchov

198,000 € 1414 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 58 m2, do 85.000,- €, HOLÍČ

Reality Holíč

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite HOLÍČ. Celková rozloha cca 58 m2. C

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Holíč

85,000 €

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok 1 248 m2, Spišská Belá - Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 1,248 m²

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok v Spišskej Belej – časť Strážky, o výmere 1 248 m². Ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! Elegantný 3i byt, lodžia,kompletná rekonštrukcia,Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj luxusný, moderný a kompletne zariade

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Predaj: 4-izb. RODINNÝ DOM s pozemkom 675 m2, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Diviaky | 200 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach časť, Diviak

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

159,900 € 800 €/m²

člen NARKS

Na predaj: budovu/pozemok v centre, Námestie Slobody, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie Slobody | 550 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

137,900 € 251 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok pre individuálnu rekreáciu- Čertov 7.543m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 7,543 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 1.899 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 1,899 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľadáte prílež

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

56,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Hľadám klientovi 4 izb. byt, Radvaň - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Kalinčiakova | 86 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt najlepšie s lodžiou, alebo balkónom v časti Radvaň - B

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 2558 €/m²

člen NARKS

Obchodné priestory 30m2 na prenájom v centre mesta- Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Matice Slovenskej | 30 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome FIX v centre mesta Dubnica nad

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

AstonReal: na predaj útulný rekreačný domček v lone prírody - Delava

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 48 m²

AstonReal: Ak hľadáte oddych od pracovného a mestského zhonu a hľadáte pokoj v prírode, nie ste

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v obci Mníšek nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v Mníšku nad Hnilcom – ideálny aj na rekreáciu! AstonReal Vám

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mníšek nad Hnilcom

55,000 € 426 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22995)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie