Posledných 5 Stavebných pozemkov 573m2 a 525m2 a Martine Priekope

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Priekopa | 509 m²

Posledných 5 pozemkov Stavebný pozemok č. 3- 524m2, Stavebný pozemok č. 4- 525m2, Stavebný po

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

Rodinný dom | Jánošíkova | 120 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj kompletne prerobený 5 izbový Dom s pozemkom 547 m2

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

315,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok v obci Nimnica 3233m2

Reality Nimnica

Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,233 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3233 m2 v obci Nimnica, kt

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

21,000 € 6 €/m²

člen NARKS

Na predaj: budovu/pozemok v centre, Námestie Slobody, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie Slobody | 550 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

137,900 € 251 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: ZRUBOVÁ chata, úžitková plocha 50 m, pozemok 368 m2, RYKYNČICE

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ chatu v lokalite RYKYNČICE, konkrétne Dolné Rykynčice, okres

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Pozemok na športové a rekreačné účely Čertov- 19.340m2

Reality Lazy pod Makytou

Komerčná zóna | Čertov | 19,340 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na športové účely v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

24 €/m2 24 €/m2

člen NARKS

Na predaj pozemok pre individuálnu rekreáciu- Čertov 7.543m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 7,543 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 1.899 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 1,899 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľadáte prílež

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

56,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Pozemok na rekreačné účely- Lazy pod Makytou/ Čertov 2.252 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 2,252 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov vhodný na výstavbu

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

66,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Hľadám klientovi 4 izb. byt, Radvaň - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Kalinčiakova | 86 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt najlepšie s lodžiou, alebo balkónom v časti Radvaň - B

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 2558 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ! Vkusný RD s bazénom,rekonš.,veľká záhrada,Trenč.Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Trenčianske Jastrabie | 95 m²

PREDANÉ! AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa vkusný a príjemný samostatne stojaci

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

219,000 € 2305 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: stavebný POZEMOK, 600m2, inžinierske siete na pozemku/v dosahu

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

NA PRENÁJOM: štýlový, zariadený 3-izbový byt s loggiou Komenského ul.

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 64 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM slnečný, zariadený 3-izbový byt

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Obchodné priestory 30m2 na prenájom v centre mesta- Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Matice Slovenskej | 30 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome FIX v centre mesta Dubnica nad

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom: Kancelárske priestory 134 m2 v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná | 122 m²

AstonReal ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Kancelárske

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: 2 izbový byt 61 m2 kompletná rekonštrukcia.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 61 m²

ASTONREAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt v blízkosti centra s loggiou. Byt o rozlohe

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

DVOJGENERAČNÝ DOM, MEDZIBROD okr. Banská Bystrica

Reality Medzibrod

Rodinný dom | 250 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Medzibrod

179,000 € 716 €/m²

člen NARKS

Rezervované: 3 izbový TEHLOVÝ byt 83m2 s loggiou - Uľanka

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

137,000 € 1651 €/m²

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 180.000€, ŽILINA

Reality Žilina

3 izbový byt | Solinky | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v ŽILINE - Solinky. Cena neh

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Žilina

180,000 €

člen NARKS

Hľadáme 1izbový byt, typ bauring, Banská Bystrica - Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

95,000 € 3167 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta menší Rodinný dom v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom - trojizbový v okolí Banskej Bystrice. Pozemo

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

155,000 €

člen NARKS

Kúpime 2izbový byt, Beskydská ul. 7,9,11, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Beskydská 9 | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2izbový byt na konkrétnej adrese Beskydská ul.č. 7, 9 alebo 11 v Ba

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! Elegantný 3i byt, lodžia,kompletná rekonštrukcia,Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj luxusný, moderný a kompletne zariade

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Piešťany

1 € 0 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE na predaj Rodinný dom so záhradou v Brodskom.

Reality Brodské

Rodinný dom | Brodské | 100 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj Pekný, Udržiavaný 3.izbový Rodinný dom so záhradou v

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brodské

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22995)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)