Hotel, penzión, ubytovňa | Ivachnová | 450 m²
AstonReal ponúka na predaj penzión v obci Ivachnová - Lazy. Leží na rovinatom pozemku s rozloh
599,000 € 515 €/m²
Rodinný dom | 48 m²
AstonReal: Ak hľadáte oddych od pracovného a mestského zhonu a hľadáte pokoj v prírode, nie ste
Cena dohodou
Rodinný dom | Skalica | 80 m²
AstonReal ponúka výhradnom zastúpení rodinný dom v Skalici v širšom centre mesta. Dom je v stav
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ chatu v lokalite RYKYNČICE, konkrétne Dolné Rykynčice, okres
150,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | Lánska | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta veľký 2-izbový byt, poprípade 3-izbový byt o ce
138,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská
550,000 € 2200 €/m²
4 izbový byt | Rudlovská cesta | 120 m²
AstonReal ponúka na prenájom nadštandardný mezonetový 3 spálňový byt s priestrannou vstupnou ha
900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²
Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR
220,000 € 3793 €/m²
2 izbový byt | Tulská | 54 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlast
Cena dohodou
2 izbový byt | Beskydská 9 | 0 m²
AstonReal hľadá pre klienta 2izbový byt na konkrétnej adrese Beskydská ul.č. 7, 9 alebo 11 v Ba
Cena dohodou
3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj luxusný, moderný a kompletne zariade
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Jánošíkova | 120 m²
Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj kompletne prerobený 5 izbový Dom s pozemkom 547 m2
315,000 € 2625 €/m²
2 izbový byt | Banícka | 52 m²
!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ b]AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponu
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Nám.Sv.Egídia | 17 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom kancelárske priestory v budove Alfa priamo
250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Čertov | 19,340 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok na športové účely v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov.
24 €/m2 24 €/m2
Apartmán | Demänová | 46 m²
AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k
218,000 € 4739 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,207 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o
210 €/m2 210 €/m2
3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²
Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.
137,000 € 1651 €/m²
3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový bezbariérový byt v Povazskej Bystrici. Najlepš
145,000 € 2231 €/m²
2 izbový byt | Ž. Silbigera | 60 m²
AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt bez balkó
120,000 € 2000 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dolná | 122 m²
AstonReal ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Kancelárske
1,800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Sadová | 61 m²
ASTONREAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt v blízkosti centra s loggiou. Byt o rozlohe
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²
AstonReal: PREDANÉ útulný 2-izbový byt o výmere 54 m2, s balkónom vo Svite na ul. Štefánikova.
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Námestie Slobody | 550 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí
137,900 € 251 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.