Rodinný dom | 215 m²
Realitná kancelária KARIN&PARTNERS Vám ponúka na predaj krásne zachovalý, svetlý a príjemný rod
220,000 € 1023 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 1,103 m²
1103 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciá
86,690 € 79 €/m²
Objekt pre obchod | Kátovská | 207 m²
90 m² predajná plocha | 207 m2 úžiková plocha | klimatizácia | sklad v suteréne | parkovanie |
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Obrancov mieru | 290 m²
KARIN & PARTNERS Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom jedinečný objekt na pod
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Generála L. Svobodu | 36 m²
parkovanie | flexibilné využitie | veľkorysá plocha | polyfunkčný objekt | blízkosť bytoviek M
350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Hurbanova | 2,462 m²
Jedinečná investičná príležitosť | Areál bývalých Mlynov | Hurbanova ulica Realitná kancelária
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Vajnorská | 16 m²
Ponúkame na prenájom sklad 16 m2, ul. Vajnorská, BA III., časť Jurajov dvor. Samostatná presvet
70 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Matúšova | 261 m²
Karin&Partners ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť – 5-izbovú vilu situovanú v najprestížn
1,590,000 € 6092 €/m²
2 izbový byt | Pezinská | 50 m²
PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA SÚRNE HĽADÁM 2 izbový byt Senec s takouto špecifikáciou: DISPO
Cena dohodou
Obchodné priestory | neuvedená | 97 m²
Prenájom AMBULANCIA/ FYZIO/ SERVIS celok 97 m2 s kuchynkou/ wc, BA IV., Dúbravka. Ponúkame
1,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Agátová | 2,000 m²
Prenájom odstavné plochy, parkovanie, OD 35.-€/ mesiac! Agátová ul., Dúbravka, BA IV. Karin & P
35 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Matúšova | 237 m²
výhľad | bazén | výťahy | garáž | park KARIN&PARTNERS na prenájom 6 izbová moderná v
Cena dohodou
Skladový objekt | Hurbanova | 85 m²
Skladové priestory na prenájom | od 85 m2 | flexibilné dispozičné riešenie Realitná kancelária
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | 47 m²
Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Bratislava-Ružinov. Byt aspoň 47 m2, môže byť aj balkón, či
240,000 € 5106 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Hľadám 1 izbový byt v BA-Podunajské Biskupice pre konkrétneho klienta, platiaceho v hotovosti.
115,000 € 3286 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Na predaj čiastočne zrekonštruovaný RD, nachádzajúci sa v obci Komjatice. Rekonštrukcia domu za
199,000 € 1531 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Šurany. Dom o rozlohe 90m2 je predpripravený na pokračov
112,900 € 1267 €/m²
5 a viac izbový byt | Vlčkova | 198 m²
5 izieb| lokalita | výhľad | horský park| terasa | parking KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Hontianske Tesáre | 2,060 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok určený na individuálnu výstavbu. K pozemku vedie of
24,900 € 12 €/m²
Priestor pre výrobu | Bezručova | 80 m²
Ponúkame na prenájom viacúčelový priestor 80 m2 s kuchyňou/ WC/ sprchou a parkovaním, Bezručova
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Polianky | 39 m²
Ponúkame na prenájom viacúčelovú miestnosť s umývadlom 39 m2, ul. Polianky, BA IV., Dúbravka. K
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Pribišova | 22 m²
LEN 230.-€/ mesiac vrátane energií! Karin & Partners ponúka na prenájom dvojkanceláriu 22m2, Pr
230 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Vajnorská | 50 m²
Ponúkame na prenájom sklad 50 m2, ul. Vajnorská, BA III., časť Jurajov dvor. Karin & Partners p
350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vidiecky dom | 75 m²
začatá rekonštrukcia | nová elektroinštalácia | všetky siete | relax v Thermal Parku Nitrava
115,000 € 1533 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.