Objekt pre obchod | Hlavná | 75 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Hlavnej ulici v Košiciach vhodný na podnikanie s rozl
599 €/mesiac 1850 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Skladná | 110 m²
MAXEN Reqality Centrum ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budo
2,650 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Mgr. Helena Tóthová predáva rodinný dom v Bidovciach iba 17km od Košíc. Dom sa nachádza v uličk
195,000 € 1219 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj celoročne obývateľnú kompletne zariadenú trojpodlažnú ch
320,000 € 1067 €/m²
Prevádzkový areál | Južná Trieda | 5,786 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj Výrobno - skladový prevádzkový areál
8,000,000 € 1383 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 7,431 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok za výhodnú cenu vhodný aj ako investícia do budú
8 €/m2 8 €/m2
Orná pôda | 1,854 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj posledný z troch investičných pozemk
12,978 € 7 €/m²
Iný objekt | Prešovská cesta | 21 m²
MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj dvojpodlažnú stavbu „Ubytovňa Prešovská cesta“, ktorá je
1 € 0 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 25 m²
Ponúkame Vám NA PREDAJ komerčné, kancelárske priestory v centre Košíc v Starom Meste. Priestory
Cena dohodou
2 izbový byt | Kasárenské námestie | 45 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kasár
850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 153 m²
Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v obci Skároš, Košice okolie. Dom s úžitkovou ploc
329,000 € 2150 €/m²
2 izbový byt | Gudernova | 41 m²
Ponúkame na predaj svetlý a útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ v blízk
176,900 € 4315 €/m²
4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 79 m²
Predstavujeme potenciál bytu! Tento byt je čisté plátno – Byt, ktorý si môžete pretvoriť podľa
223,000 € 2823 €/m²
Výrobný objekt | Hlavná | 600 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú budovu postavenú na pozemku o rozlohe 1900 m2. Je vyu
599,000 € 998 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Na predaj ponúkame 2 izbový rodinný dom v obci Boldogköváralja - Maďarsko, s úžitkovou plochou
39,900 € 469 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Méra
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Méra v Maďarsku. Rodinný dom je
95,000 €
Kancelárie, administratívne priestory | Rozvojová | 660 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom administratívny priestor 660 m2 ka
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 5,300 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 5300 m2 v intraviláne obce Veľká Ida, Košice Okol
221,900 € 42 €/m²
Iný priestor | 400 m²
Ponúkame na prenájom skladové a prevádzkové priestory v uzavretom areáli v mestskej časti Košic
4 €/m2 4 €/m2
Skladový objekt | Južná Trieda | 2,469 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj HALU s administratívnymi a skladovým
3,200,000 € 1296 €/m²
Skladový objekt | 413 m²
42 €/m2/rok 42 €/m2/rok
Skladový objekt | 850 m²
Trakt/sklad
42 €/m2/rok 42 €/m2/rok
3 izbový byt | Stará Spišská cesta | 90 m²
MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v novostavbe VILLA KALVÁRIA, ktor
399,000 € 4433 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame na predaj nízkoenergetickú novostavbu drevodomu so zastavanou plochou 100 m2, osadenú
158,000 € 1756 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.