Na predaj: pozemok 1525 m2 , Horná Potôn

Reality Horná Potôň

Zmiešaná zóna | 1,525 m²

Realitná kancelária REALITYFREE ponúka na predaj pozemok v obci Horná Potôň, okres Dunajská Str

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Potôň

188,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok Župčany, Prešov 8 min., 770 m2

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 770 m²

Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Župčany, len 8 minút autom od mesta Prešov a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

98,400 € 128 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ VOĽNÉ STAVEBNÉ POZEMKY

Reality Lovča

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 808 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vybrať si z ponuky posledných stavebných pozemkov určených n

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Lovča

82,990 € 103 €/m²

Na predaj pozemok výmere 635m2 v obci Chrámec

Reality Chrámec

Záhrada | Chrámec | 635 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 635 metrov štvorcových v intaviláne obce Chrámec. Jedn

Publikované: 31.10.2022 Aktualizované: 07.06.2024
Pozemky na predaj Chrámec

2,990 € 5 €/m²

3-IZBOVÝ BYT + GARÁŽ + ZÁHRADA 587 m² – JELŠAVA okres Revúca

Reality Jelšava

3 izbový byt | Teplická | 78 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v meste Jelšava, ktorá spája výhody bývania v byte s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Jelšava

47,900 € 614 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ GARÁŽ 18M2 - ŽILINA, BÁNOVSKÁ CESTA

Reality Žilina

Garáž | 18 m²

TUreality ponúka na predaj garáž ktorá sa nachádza na Bánovskej ceste. Garáž je betónová, suchá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Žilina

23,990 € 1333 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj garáž/skladové priestory v meste Kremnica

Reality Kremnica

Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²

Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Kremnica

49,900 € 780 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s garážou v tichej časti sídliska

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

Papcun Reality prezentuje na prenájom priestranný 3-izbový byt v Karlovej Vsi- čast Dlhé Diely,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

890 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BYTOVÝ DOM V MESTE LUČENEC

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Ulica Svätoplukova | 948 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci bytový dom situovaný v tichej lokalite mesta Lučenec. Pos

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

🌟 Rodinné bývanie bez kompromisov: kompletne zariadený 3-izbový byt v „tip-top“ stave kúsok od centra

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 62.5 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, kde nemusíte pohnúť ani prstom a hneď bývate? Tento kompletne a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,900 € 1822 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI HORNÁ ŽDAŇA

Reality Horná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,019 m²

Na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2019 m² v pokojnom prostredí obce Horná Ždaňa.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Horná Ždaňa

Cena dohodou

RODINNÝ DOM V OBCI SLASKÁ

Reality Slaská

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=5PYcjiKsKT8 Ponúkame na pr

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Slaská

74,900 € 576 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrekonštruovaný obch. priestor suterén Hlavná ul.Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Hlavná | 75 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Hlavnej ulici v Košiciach vhodný na podnikanie s rozl

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

599 €/mesiac 1850 €/mesiac/m²

Predaj: "MAXEN " Rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, 100 m2, pozemok 700 m2, Košice - okolie, Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, vh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Valaliky

179,000 € 1790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj kontajnerové garsónky.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Iný objekt | Prešovská cesta | 21 m²

MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj dvojpodlažnú stavbu „Ubytovňa Prešovská cesta“, ktorá je

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

1 € 0 €/m²

Obchodné priestory v centre mesta Košice na PREDAJ

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 25 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ komerčné, kancelárske priestory v centre Košíc v Starom Meste. Priestory

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 19.06.2024
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Prenájom: *MAXEN* - Obchodný priestor, objekt 110 m2, Košice - okolie, Čaňa centrum

Reality Čaňa

Objekt pre obchod | Skladná | 110 m²

MAXEN Reqality Centrum ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Čaňa

2,650 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v centre Košíc – Kasárenské námestie

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 45 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kasár

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novostavba rodinný dom na kľúč Skároš, Košice Okolie

Reality Skároš

Rodinný dom | Nezadaná | 153 m²

Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v obci Skároš, Košice okolie. Dom s úžitkovou ploc

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Skároš

329,000 € 2150 €/m²

Predaj : *MAXEN* Luxusný 3-podlažný – rekreačný dom na celoročné bývanie, Čaňa-KE okolie,pri vode s mólom

Reality Čaňa

Rodinný dom | 300 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj celoročne obývateľnú kompletne zariadenú trojpodlažnú ch

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čaňa

320,000 € 1067 €/m²

Predaj : *MAXEN* Výrobno - skladový prevádzkový areál s administratívnymi priestormi, 5786 m2, pozemok cca 9500 m2, Južná tr. Košice, KE IV-Juh

Reality Košice-Juh

Prevádzkový areál | Južná Trieda | 5,786 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj Výrobno - skladový prevádzkový areál

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 28.02.2025
Objekty na predaj Košice-Juh

8,000,000 € 1383 €/m²

Predaj: *MAXEN*, Investičný pozemok, extravilán, 7431 m2, Košice IV - Krásna

Reality Košice-Krásna

Iný poľnohosp. pozemok | 7,431 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok za výhodnú cenu vhodný aj ako investícia do budú

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 06.01.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

8 €/m2 8 €/m2

Predaj: *MAXEN*, Investičný pozemok 1854 m2, Košice okolie - Zdoba

Reality Sady nad Torysou

Orná pôda | 1,854 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj posledný z troch investičných pozemk

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 28.02.2025
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

12,978 € 7 €/m²

Bývanie s atmosférou Malej Prahy: Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný tehlový a vkusne upravený 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších loka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 4167 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (23023)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (751)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30299)
Upresniť hľadanie