NA PREDAJ bungalov 2017 / Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Jelenecká | 155 m²

Realitná spoločnosť VM Real ponúka na predaj moderný bungalov v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Te

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

359,500 € 2319 €/m²

Na predaj RD s 12 árovým pozemkom v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnozoborská | 270 m²

VM Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s celkovou výmerou pozemku 1244 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Nitra

380,000 € 1407 €/m²

NA PREDAJ MUROVANÝ SKLAD V KOMÁRNE

Reality Komárno

Skladový objekt | Nezadaná | 340 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka túto murovanú budovu vhodnú na skladové účely, dielňu a ľahkú výro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Komárno

225,000 € 662 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný rodinný dom v obci Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | 160 m²

Dobré Reality ponúkaju na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej obci Dolné Saliby, ktorý p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 6 izbový rodinný dom v obci Hrušovany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ 6 izb rodinný dom v obci Hrušovany - všet

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

159,900 € 941 €/m²

Novinka
Novinka

3-IZB. BYT 54m2 POĽOVNÍCKA UL:ICA, OC GALÉRIA, TERASA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Poľovnícka | 54 m²

Na prenájom Vám ponúkame 3-izbový byt 54m2 s 6m loggiou na ulici Poľovnícka na sídlisku Terasa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

VEĽKÝ 3i byt, výmera až 84m2, balkón, + 20m2 pivnica, tichá lok. plná zelene, Piešťany.

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vodárenská | 86 m²

Predstavujeme Vám príjemný 3-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, pokojné bývanie a výbo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Piešťany

207,000 € 2407 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Skladový priestor z rýchlym vstupom na diaľnicu, Nitra

Reality Nitra

Skladový objekt | Cabajská | 1,005 m²

V Nitre v blízkosti diaľnice na Cabajskej ulici ponúkame na prenájom skladový priestor o veľkos

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

3,300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Sedliacky dom v obci Brestovec pri Myjave

Reality Brestovec

Vidiecky dom | 1,007 m²

TUreality ponúka na predaj sedliacky dom v obci Brestovec pri Myjave Hľadáte nehnuteľnosť na v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Brestovec

55,000 € 55 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3661 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3599 €/m²

ROZOZSTAVANÝ DOM V OBCI HOLLOHÁZA – pokojné bývanie pri lese len pár minút od Košíc

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame vám na predaj hrubú stavbu moderného 3-izbového rodinného domu v krásnej a pokojnej ob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

105,000 € 1615 €/m²

Novinka
Novinka

Palisády - mezonet s terasami v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Fraňa Kráľa | 185 m²

Na predaj veľkometrážny 5-izbový mezonet na ulici Fraňa Kráľa – Staré Mesto, ktorý je so svojim

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

Na prenájom 3i byt, projekt NUPPU voľný okamžite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 71 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

4-izbový byt v pokojnej lokalite Podunajských Biskupíc

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Latorická | 80 m²

Na predaj 4 izbový byt v pokojnej lokalite Latorická ul. situovaný v 4-poschodovom bytovom dome

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2863 €/m²

NIVY - 3i mezonet v nadstavbe, 100 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 100 m²

Na predaj priestranný mezonetový byt s výmerou 100 m² na obľúbenej Kvetnej ulici v Ružinove (Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 3750 €/m²

Hľadáme pre klienta dvojgarsónku v pôvodnom stave - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Nezadaná | 48 m²

Hľadáme pre klienta dvojgarsónku v pôvodnom stave v Petržalke. Môže byt dvojgarsónka s 2 lodži

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

Priestranný 2-izbový byt na prenájom – Hviezdoslavovo námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Strakova | 75 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s výmerou 75 m² nachádzajúci sa na rohu Hviezdosl

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Investičný byt v Starom Meste - 1i s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Celková výmera bytu je 25

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Na predaj 3 izbový byt so záhradou a garážou v Bielom Kostole

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Okružná | 78 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu v obci Biely Kostol, len kúsok od Trnavy. Byt má

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

255,000 € 3269 €/m²

Novostavba, Rínok Rača - 3i byt s garážou / ešte neobývaný

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom a vyhradeným parkovacím státím v podzemnej garáži v projekte

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Slnečný a priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou | Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šulekova | 154 m²

Ponúkame na prenájom 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Palisády, situovaný na 5. poschodí s výť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Garsónka – Slnečnice, Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Žltá | 31 m²

Na predaj: zariadená garsónka – Slnečnice, Viladomy (Žltá ul.) Ponúkame na predaj kompletne zar

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

174,500 € 5629 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie