3 izbový byt | Saratovská | 110 m²
METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika Na prenájom nadštandardný 3-izbo
1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vranovská | 39.4 m²
METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového
750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Perlová | 93 m²
METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami METROPOLITAN ponúka na prenájom
1,590 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vajanského | 97 m²
METROPOLITAN │Krásny 2,5i byt v projekte Tatra Danube Residence Byt s rozlohou 97m2 sa skladá
1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Žižkova | 88 m²
METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s parkovaním, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenáj
1,900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Lermontova | 50 m²
METROPOLITAN │Zariadený byt v centre mesta, Staré Mesto Ponúkame na prenájom zariadený byt na
900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ružová | 65 m²
METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom zariade
1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | M. Schneidra-Trnavského | 52 m²
METROPOLITAN Zariadený 2 izbový byt na prenájom v Dúbravke byt sa nachádza na 1. podlaží (5) v
1,100 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kadnárová | 61 m²
METROPOLITAN │ Moderný 2i byt v novostavbe s parkovaním Kompletne zariadený 2-izbový byt (56,
655 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Čsl.parašutistov | 72 m²
REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Zariadený 4i byt s 2 loggiami v Novom Meste Byt bol rezervovaný a m
1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sasinkova | 54 m²
Predáme starý rodinný dom neďaleko centra obce Svätý Jur, v štádiu prípravy na kompletnú rekon
79,990 € 1481 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Andreja Hlinku | 205 m²
PRIESTOR, KDE VAŠA FIRMA NEZAPADNE V ŠEDOM OPEN SPACE Hľadáte priestor, ktorý pôsobí reprezent
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²
Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše
274,900 € 4043 €/m²
1 izbový byt | 3 m²
Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový byt pri Jakabov
165,000 € 55000 €/m²
2 izbový byt | Ulica Ľudmily Podjavorinskej | 50 m²
Už čoskoro v ponuke! Pripravujeme na predaj 2 -izbový byt o výmere 50 m², ktorý sa nachádza na
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 35.5 m²
Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS na Pluhovej ul.
6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Mamateyova | 75 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou na Mamateyovej ulici v Bratislave na začiatku Petržal
254,900 € 3399 €/m²
1 izbový byt | Vyšehradská | 40 m²
Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt na Vyšehradskej ulici v Bratislave v mestskej časti Petržalka
179,900 € 4498 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kesovský rad | 675 m²
Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mojmírovce o celkov
55,000 € 81 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Námestie sv. Mikuláša | 1,236 m²
COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o rozlohe 1
75,000 € 61 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu
245,000 € 2606 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 1,500 m²
Ponúkame na predaj krásny mierne svahovitý stavebný pozemok s výmerou 1 150 m² v nádhernom prír
150,000 € 100 €/m²
2 izbový byt | Ostredková | 48 m²
Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na prenájom zrekonštruovaný a funkčne zariadený 1,5
490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 75 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 4-izbový byt v rámci okresu Pezinok, mimo mesta Pezinok.
300,000 € 4000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.