!!! MIMORIADNA PONUKA !!! Dom na bývanie aj podnikanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 270 m²

Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – tehlový rodinný dom v širšom centre mesta, priamo n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

515,000 € 1907 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaj pozemku v Barci, pri hlavnej ceste

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 1,200 m²

Diana Reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Barca. Pozemok s r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárského priestoru 89 m2 v priemyselnej zóne - Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 89 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s rozlohou 89m², ktorá sa nachádza v priemyselnej zón

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

596 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom spevnenej plochy 3728 m2 v priemyselnej zóne - Žilina

Reality Žilina

Komerčná zóna | 3,728 m²

Ponúkame na prenájom spevnenú plochu s rozlohou 3728 m², ktorá sa nachádza v priemyselnej zóne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Žilina

3,728 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj, poschodový rodinný dom Dojč, okres Senica

Reality Dojč

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný poschodový rodinný dom s garážou v obci Dojč, okres Senica.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dojč

185,000 € 685 €/m²

Predaj, 4 izbový byt Senica – Sotina

Reality Senica

4 izbový byt | Sotinská | 80.5 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v Senici – Sotina, ulica Sotinská, ktorý zaujme

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Senica

145,000 € 1801 €/m²

Predaj, stavebný pozemok Senica časť Kunov

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Kunov | 764 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Senici, časť Kunov, ktorý v súčasnosti slúži ako sad

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Senica

98,500 € 129 €/m²

PRENÁJOM 2-izbového bytu v Senici PRENAJATÉ

Reality Senica

2 izbový byt | J. Kráľa | 64 m²

Ak hľadáte priestranný a zrekonštruovaný byt na prenájom v Senici, máme pre vás zaujímavú ponuk

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na prenájom Senica

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-izbového bytu v Senici – PRENAJATÉ

Reality Senica

2 izbový byt | Moyzesova | 53 m²

Ponúkame na prenájom útulný a zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v Senici na Moyzesovej uli

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Senica

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

KÚPIME 3-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

3 izbový byt | 62 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 3-izbový byt v meste Senica, V prípade bytového domu bez výťa

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

KÚPIME 1-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme 1-izbový byt v meste Senica, ideálne centrum mesta, alebo na sídlisku

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

Prenájom, trojizbový byt s balkónom Holíč, Pri Kaštieli

Reality Holíč

3 izbový byt | Pri Kaštieli | 65.2 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM krásny slnečný 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Holíč na ulici P

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Holíč

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj, jednoizbový 2x balkón byt Senica - Centrum

Reality Senica

1 izbový byt | Hollého | 42 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite Senic

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senica

94,900 € 2260 €/m²

PREDAJ – Rodinný dom s podnikateľským a investičným potenciálom, Smrdáky

Reality Smrdáky

Rodinný dom | Nezadaná | 370 m²

V srdci vyhľadávanej kúpeľnej obce Smrdáky ponúkame na predaj výnimočný, viacúčelový rodinný do

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Domy na predaj Smrdáky

439,900 € 1189 €/m²

PRENÁJOM – zariadený 3-izbový byt Senica PRENAJATÉ

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 74 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Senici na ulici

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na prenájom Senica

620 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom – 3-izbový byt, Senica, PRENAJATÉ

Reality Senica

3 izbový byt | Palárikova | 65 m²

Ponúkame na PRENÁJOM vkusne zrekonštruovaný a slnečný 3-izbový byt nachádzajúci sa na vyhľadáva

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Senica

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj, pozemok sad Senica časť Kunov

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Kunov | 676 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok – záhradu v meste Senica, v obľúbenej časti Kunov. Pozemok je v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Senica

35,000 € 52 €/m²

KÚPA – stavebný pozemok v obci Jablonica

Reality Jablonica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme stavebný pozemok v obci Jablonica, vhodný na výstavbu rodinného

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na kúpa Jablonica

Cena dohodou

Na predaj Priestranný rodinný dom v obci Jablonica, okres Senica

Reality Jablonica

Rodinný dom | 190 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Jablonica, okr

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Domy na predaj Jablonica

235,000 € 1237 €/m²

Predaj rodinného domu v Senici – časť Čáčov

Reality Senica

Rodinný dom | Čáčovská cesta | 205 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Hľadáte bývanie pre svoju rodinu na pokojnom mieste s veľkou záhradou a množstvo

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Senica

175,000 € 854 €/m²

Predaj, NOVOSTAVBA rodinného domu v Senici časť Košutovec

Reality Senica

Rodinný dom | Košútovec | 118 m²

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu rodinného domu v pokojnej časti mesta Senica – Košut

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Senica

239,900 € 2033 €/m²

PREDANÉ - Predaj rodinného domu – Senica, časť Dolné Suroviny

Reality Senica

Rodinný dom | 137 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti Senice – Dolné Suroviny.

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Senica

147,000 € 1073 €/m²

Predaj, rodinný dom – chalupa Senica, časť Kunov

Reality Senica

Rodinný dom | Kunov | 122 m²

Ponúkame na predaj útulnú chalúpku v meste Senica, v obľúbenej mestskej časti Kunov. Ak hľadáte

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Senica

77,000 € 631 €/m²

Predaj, veľký trojizbový byt Senica Sotina, ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 88.5 m²

Ponúkame na predaj veľký a priestranný trojizbový byt v meste Senica, ktorý zaujme najmä svojou

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Senica

148,000 € 1672 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23021)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Upresniť hľadanie