Na predaj stavebný pozemok v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 875 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Hrubá Borša – 4. etapa. P

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

135,625 € 155 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj investičný stavebný pozemok v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 1,475 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

236,000 € 160 €/m²

Novinka
Novinka

Starší rodinný dom na predaj.

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj starší Rodinný dom s pekným pozemkom v obci Malé Leváre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

162,000 € 1620 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Murovaná chatka – Malacky, PASIENKY

Reality Malacky

Záhradná chatka | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú záhradnú chatku nachádzajúcu sa v obľúbenej záhradkárskej oblas

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

51,500 € 51500 €/m²

Novinka
Novinka

Predám záhradu s murovanou chatkou v lokalite Mútnik

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Mútnik | 0 m²

ID: N005-13-PEDU 🏠️ Predávam záhradu s murovanou chatkou lokalita Mútnik ZO Čerenec v osobnom v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

51,500 €

Novinka
Novinka

3-izb. byt s veľkou terasou a garážou pri lesoparku Železná studnička

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 152 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 4046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ Nadštandardné parkovacie miesto Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Račianska | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži projektu Urban Residence na Račianskej

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 2714 €/m²

Stavebný pozemok 442 m2 - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Ružinove s možnosťou pokračovať v prebiehajúcom konaní na stavebné

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

2-izbový tehlový byt, výťah, Záhrebská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 58 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, štýl a praktickosť? Tento príjemný 2-izbový byt na Záhrebsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

288,000 € 4966 €/m²

Pripravujeme na predaj 3-izbový byt s terasou Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 99 m²

Pripravujeme do predaja 3-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach s terasou a parkovacím státím

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

405,000 € 4091 €/m²

Staromestská elegancia v tichej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Holekova | 77 m²

Na tichej ulici ukrytej pred ruchom každodennosti sa nachádza byt s atmosférou starého mesta a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 3896 €/m²

Predaj parkovacieho miesta – Jégeho alej, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho alej, Brati

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 2000 €/m²

Investičný pozemok - ideálny na vybudovanie parkovacích miest - regulovaná zóna

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame skvelú investičnú príležitosť pre investorov. Vzhľadom na prebiehajúcu reguláciu parko

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

Veľká garsónka pri POLUSE (OC VIVO)

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Riazanská | 0 m²

Ponúkame na prenájom veľkú zariadenú garsónku s rozlohou 35 m2 na Riazanskej ulici neďaleko obc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

PRENAJATÉ Prenájom parkovacieho miesta Jégeho alej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho Alej. Vs

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PREDAJ – Rodinný dom v obci Jatov (okres Nové Zámky)

Reality Jatov

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jatov

98,000 € 653 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom podnikateľského priestoru s bývaním – bývalá kováčska dielňa-Tekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Priestor pre výrobu | J. A. Komenského | 88 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný podnikateľský priestor v obci Tekovské Lužany, ktorý bol v minul

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Tekovské Lužany

250 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

! MIMORIADNA PONUKA ! ateliér - výroba - služby - sídlo firmy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Pri Suchom mlyne | 270 m²

Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – budova v širšom centre mesta, priamo na Patrónke. P

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

515,000 € 1907 €/m²

Novinka
Novinka

!!! MIMORIADNA PONUKA !!! Dom na bývanie aj podnikanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 270 m²

Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – tehlový rodinný dom v širšom centre mesta, priamo n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

515,000 € 1907 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaj pozemku v Barci, pri hlavnej ceste

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 1,200 m²

Diana Reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Barca. Pozemok s r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárského priestoru 89 m2 v priemyselnej zóne - Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 89 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s rozlohou 89m², ktorá sa nachádza v priemyselnej zón

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

596 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom spevnenej plochy 3728 m2 v priemyselnej zóne - Žilina

Reality Žilina

Komerčná zóna | 3,728 m²

Ponúkame na prenájom spevnenú plochu s rozlohou 3728 m², ktorá sa nachádza v priemyselnej zóne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Žilina

3,728 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj, 4 izbový byt Senica – Sotina

Reality Senica

4 izbový byt | Sotinská | 80.5 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v Senici – Sotina, ulica Sotinská, ktorý zaujme

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Senica

145,000 € 1801 €/m²

Predaj, stavebný pozemok Senica časť Kunov

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Kunov | 764 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Senici, časť Kunov, ktorý v súčasnosti slúži ako sad

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Senica

98,500 € 129 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Upresniť hľadanie