JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S PREDZÁHRADKOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

2 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2188 €/m²

JEDINEČNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM 1700 M2, PLAVECKÝ BAZÉN, BÍLKOVE HUMENCE

Reality Bílkove Humence

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku rodinného domu so záhradou (1 706 m2), plaveckým bazéno

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bílkove Humence

325,000 € 2955 €/m²

PLNE KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, MUROVANOU PIVNICOU A PRKOVANÍM PRI LIGHT PARKU, RAČIANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom plne klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom, murovanou pivnicou a parko

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM ORIENTOVANÝ TO TICHEJ ČASTI, SIBÍRSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Sibírska | 76 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom a pivnicou na Sibírskej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PRI LESE, KOLIBA, JESÉNIOVA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jeséniova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký dvoj-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe na Jeséniovej u

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM, PIVNICOU A GARÁŽOU, BEZ PROVÍZIE, BARTÓKOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bartókova | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý, klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou, garážou v tic

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ, KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM A GARÁŽOU V TICHEJ LOKALITE, NA HREBIENKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Na Hrebienku | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom, garážou a piv

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Reality Malacky

Vidiecky dom | 110 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Malacky

325,000 € 2955 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PROJEKT PRI MÝTE, RAČIANSKA /KOMINÁRSKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kominárska | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt s terasou a garážou v novostavbe Pri Mýte,

Publikované: 13.09.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

VEĽKÝ 1 IZB. BYT (MOŽNOSŤ PREROBENIA NA 2 IZB) S VNÚTROBLOKOM NA RAČIANSKOM MÝTE, ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Šancová | 50.53 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt (možnosť prerobenia na 2 izbový byt) s vnútroblokom a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

219,900 € 4352 €/m²

Novinka
Novinka

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

3 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

225,000 € 2163 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 78 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt -Zámočnícka ulica Košice - Staré mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Zámočnícka | 45 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom 1-izbový byt -Zámočnícka ulica, Košice - Staré mesto.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na podnájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HD REALITY, predaj,3 izbový byt, Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko II | 63 m²

HD Reality, v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 ponúka na predaj kompletne zreko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rodinný dom v Oľdzi na veľkorysom pozemku 22 á

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka pekný 4 izbový rodinný dom v obci Oľdza, postavený na v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Oľdza

235,000 € 1469 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt v rodinnom dome - Šafárikova ulica Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Šafárikova | 100 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt, ktorý je situovaný v rodinnom dome so samostatným vstupom. B

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Investičné stavebné pozemky - zvýhodnená cena do konca Mája

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 916 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v projekte Hajtovky – Sekcia B. Pozemky majú rozlohu od 916

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

85 €/m2 85 €/m2

Rodinné domy - 5 izieb - 134 m2 - Garbiarska ul. Presov

Reality Prešov

Rodinný dom | Garbiarska | 134 m²

*KOLAUDUJEME v MÁJI 2026* *Druhá etapa Garbiarska* Aktuálne voľné 4 domy. Garbiarska ulica v

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Prešov

259,000 € 1933 €/m²

Pozemky pre rodinné domy - Hajtovky

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

*VOĽNÝCH UŽ LEN 19 POZEMKOV* Ponúkame na predaj pozemky vhodné na okamžitú výstavbu rodinných

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

110 €/m2 110 €/m2

Rekreačná chalupa, pozemok 1 174 m² – Mlynky, Slovenský raj

Reality Mlynky

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 155 m²

Banícky klenot v srdci Slovenského raja Rekreačná chalupa s pozemkom 1 174 m² – Mlynky, Slov

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Mlynky

125,000 € 806 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový 4 izbový byt vo výbornej lokalite - Lesnícka ulica Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Lesnícka | 80 m²

Ponúkame na predaj 4 – izbový tehlový byt nachádzajúci sa na Lesníckej ulici v Prešove - Soliva

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Prešov

187,990 € 2350 €/m²

Rodinný dom vhodný ako víkendový domček v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, vhodný ako víkendový domček alebo chalupa, a to priamo v meste

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Prešov

145,000 € 1450 €/m²

4- izbová NOVOSTAVBA s pozemkom 580 m²

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 112 m²

*VOĽNÝ POSLEDNÝ DOM* JEDINEČNÉ VÝHĽADY charakterizujú náš projekt v Starej Ľubovni. Dominantn

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

249,000 € 2054 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Rodinné domy na predaj (23019)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie