NA PRENÁJOM MODERNÉ, ZARIADENÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY, Košice Pri Prachárni

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Pri prachárni | 180 m²

PONÚKAME na prenájom moderné administratívne/kancelárske priestory vhodné hlavne ako sídlo firm

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Na predaj: 4 izbové byty, Cena 212 500 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

4 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Galanta

212,500 € 3036 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izbové byty, Cena 167 500 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Nevyplnená | 56 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Galanta

167,500 € 2991 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 izbové byty, Cena 135 000 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Nevyplnená | 46 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Galanta

134,500 € 2924 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ BYT klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na 12.p., 2 garážové miesta na -1.p.p, novostavba TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 4427 €/m²

SRA | slnečný 4i byt – pivnica, garáž, k dispozícii IHNEĎ, Ružinov – Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 138 m²

Hľadáte byt, kde má každý člen domácnosti dostatok priestoru, úložné riešenia dávajú zmysel a a

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Záhrada s chatou len pár minút od vodnej nádrže – Bukovec, Košice – okolie

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Existujú miesta, kam prídete vypnúť… a potom sú také, kde si viete predstaviť každý víkend. Pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

37,500 € 1875 €/m²

Novinka
Novinka

SRA | Práve dokončený výnimočný 5-izbový byt z dielne renomovaných architektov, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Bartókova | 185.92 m²

Ponúkame na predaj jedinečný veľkometrážny 5-izbový byt v mestskej vile Delta len s tromi bytov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 4572 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4-izbový tehlový bungalov s 10 kW fotovoltikou, 154 m², Mokrance

Reality Mokrance

Rodinný dom | Jabloňová ulica | 154.1 m²

Vlastná výroba elektriny a odhadované mesačné náklady na elektrinu do cca 50 € pre 4-člennú rod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Mokrance

379,000 € 2459 €/m²

Novinka
Novinka

Klimatizovaný 5 izbový rodinný dom, 3 kúpeľne, záhrada pri OC VIVO, Nové mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Svätovojtešská | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom trojpodlažný 5 izbový rodinný dom s podpivničením. Veľa domu je 1 park

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SRA | 2-izbový byt v novostavbe PREMIÉRE s parkovaním, Bratislava - Staré mesto, Šancova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 54.86 m²

Moderné mestské bývanie s atmosférou centra, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Tento svetlý a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5450 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

THE HOME I PRENÁJOM - Nový moderný 2-izb. byt, TEHELNÉ POLE, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 50 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt v novostav

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Tehlový 3 izb. byt, mezonet, 87m2, širšie centrum, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Budovateľská | 87 m²

*Videoobhliadka*Reality Hofer ponúka na predaj tehlový 3 izbový byt s balkónom a vlastným kúren

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

174,990 € 2011 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Investičná nehnuteľnosť - Polyfunkčný objekt v Starom Meste, 548 m2 zastavaná plocha a nádvorie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Nájomný dom | Jelenia | 548 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj polyfunkčnú nehnuteľnosť nachádzajúca sa v Starom Meste na ul. Je

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom, parkovanie, Bratislava IV, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 76 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom v lokalite Brat

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

SUPER CENA samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom s dvojgarážou, komplet podpivničený, pozemok 573m2, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Trnavská | 210 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľký 3 izbový komplet podpivničený rodinný dom v ob

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

303,000 € 1443 €/m²

2 izbový byt aj s parkovacím státím, Ul. Krála Žigmunda, DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Ulica Krála Žigmunda | 55 m²

Na predaj TEHLOVÝ priestranný 2 izbový byt - výborná lokalita v meste Dunajská Streda. (výborná

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 2545 €/m²

Novinka
Novinka

Úplne nový plne klimatizovaný 4 izbový byt v novostavbe, veľká 77m2 terasa, balkón 10m2, Bratislava II, Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 185 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom úplne nový klimatizovaný 4 izbový byt v novostavb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií Vajnorská ulica, 19 m2, 58 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 58 m²

Prenájom pekných kancelárskych priestorov na začiatku Vajnorskej ulice, v blízkosti Trnavského

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v blízkosti Trnavskej cesty, 215 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 215 m²

Ponúkame na prenájom pekné kancelárske priestory v lokalite Nové Mesto v blízkosti Národného fu

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,260 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 143 m2, centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tallerova | 143 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v menšej budove v centre mesta budova bola kompletn

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac