Predaj pozemok Nitra/ Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,176 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Alekšince v o

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

75,990 € 65 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom priemyselného areálu Nitra- Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 4,917 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priemyselný areál – admini

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Svätoplukovo

4,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! Predaj domu 168 m2, Telince

Reality Telince

Rodinný dom | Nevyplnená | 168 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s pozemkom o

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Telince

95,000 € 565 €/m²

Predaj pozemok 588 m2 Nitra/ Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 588 m²

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

39,000 € 66 €/m²

Predaj pozemok Nitra/ Báb 2247 m2

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,247 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Báb

195,000 € 87 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok Topolčany/Biskupová 3234 m2

Reality Biskupová

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,234 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok v obci Bi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Biskupová

45 €/m2 45 €/m2

Melek – ubytovacie zariadenia a hospodárske budovy

Reality Melek

Rodinný dom | Nevyplnená | 300 m²

Ponúkam na predaj nehnuteľnosti nachádzajúce sa v obci Melek (Vráble 5 km, Nitra 30 km). Jedná

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Melek

298,000 € 993 €/m²

Prenájom – predajňa, sklady, parkovanie – NR Dolnočermánska ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | Dolnočermánska | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nehnuteľnosti, ktoré sa nachádzajú v nitrianskej

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Na prenájom garsónka v Nitre na Chrenovej, Za humnami

Reality Nitra

Garsónka | Za humnami | 24 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom garsónku v Nitre na sídlisku Chreno

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

480 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Viničný domček na pozemku 1648 m², Melek (Vráble)

Reality Melek

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 58 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v katastrálnom území Melek (Vráble –

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Melek

19,990 € 345 €/m²

Predaj rodinný dom Mankovce EXKLUZÍVNE

Reality Mankovce

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mankovce

80,000 € 920 €/m²

Predaj pozemku pre 6 dvojdomov (12 bytových jednotiek) – Nitra, Zobor \\\"EXKLUZÍVNE\\\"

Reality Nitra

Rodinný dom | Poniklecová | 2,508 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj projekt pre developera a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na predaj viničný domček na pozemku 1331 m², Klasov

Reality Klasov

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 21 m²

Exkuzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj murovaný viničný domček v kat

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klasov

39,990 € 1904 €/m²

REZERVOVANÉ! Predaj rodinný dom Veľký Cetín

Reality Veľký Cetín

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľký Cetín. Parce

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľký Cetín

53,000 € 387 €/m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok 530 m² – Nitra, Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 530 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj atraktívny stavebný poze

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

94,990 € 179 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: Rodinný dom na pozemku 600m2, Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | Nevyplnená | 53 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dvojizbový rodinný dom v obc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Podhájska

100,000 € 1887 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Predaj pozemok Šoporňa

Reality Šoporňa

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 2,089 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s výmerou 2.089 m2 v obci Šop

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šoporňa

100,000 € 48 €/m²

Predaj rozostavaný bytový dom/podnikateľská budova Nitra centrum

Reality Nitra

Administratívny objekt | Smetanova | 600 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj rozostavaný objekt - bytový dom/rodinný

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj pozemok Mojmírovce EXKLUZÍVNE

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 979 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

100,000 € 102 €/m²

Investičný pozemok Báb 2541 m2

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,541 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj investičný pozemok nachá

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Báb

135,000 € 53 €/m²

REZERVOVANÉ/Rodinný dom neďaleko Spišskej Novej Vsi

Reality Poráč

Rodinný dom | Nevyplnená | 132 m²

REZERVOVANÉ/EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Poráč

147,000 € 1114 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3 APARTMÁNY V RODINNOM DOME PRIAMO PRED TERMÁLNYM KÚPALISKOM, POĽNÝ KESOV

Reality Poľný Kesov

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dom s tromi samostatnými

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Poľný Kesov

379,990 € 2533 €/m²

Predaj 220 m2 rodinného domu v obci NEDED

Reality Neded

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj ideálne mies

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Neded

89,000 € 405 €/m²

Prenájom komerčných priestorov, 151 m2, novostavba, Tabáň, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Palánok | 151 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v budove TABÁŇ Offices

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23017)
Reality v Martine (750)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie