TARGETreal | Priestranný 6-izbový dom s pozemkom 1 253 m² - Nitrianske Pravno, ihneď k nasťahovaniu

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Žltá | 250 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE murovaný rodinný dom v zachovalom stave na slnečnom pozemku 1 253

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

138,900 € 556 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderne zariadený rodinný dom pri Žiline | slnečný pozemok 831 m²

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

TARGETreal ponúka na predaj EXKLUZÍVNE kompletne zariadený rodinný dom v obci Lietavská Svinná

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

374,900 € 2343 €/m²

Top
Top

TARGETreal│Slnečný a priestranný 2-izbový byt 68 m² s balkónom a loggiou, Martin - Hurbanova

Reality Martin

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

148,900 € 2190 €/m²

Top
Top

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný slnečný byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 106 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt s charakterom | 61 m² | kompletná rekonštrukcia | Hlohovec

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Bernolákova | 61 m²

Nie každý byt má atmosféru. Nie každý priestor má identitu. Tento 2-izbový byt v Hlohovci na B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

138,200 € 2266 €/m²

Top
Top

Vzdušný krásny dvojizbový byt v obľúbenej lokalite - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 60 m²

ROYALTY´S ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt určený pre náročného klienta. Očarí šikovnou d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

830 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

JARNÁ AKCIA 115 000,- EUR PINK reality NA PREDAJ – Rodinný dom, Trnovec nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Športová | 120 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej a vy

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

115,000 € 958 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Arvin & Benet | Moderný byt v projekte ZWIRN s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 62.12 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe ZWIRN, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 3 izbový byt na Lipníku

Reality Tlmače

3 izbový byt | 65.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na Lipníku. na 1 poschodí . Plocha: úžitková 65,

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Tlmače

76,000 € 1084 €/m²

Top
Top

Novinka - na predaj rodinný dom v Obci Drietoma

Reality Drietoma

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, ktorý je súčasťou radovej výstavby dvojdomov, v obc

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Drietoma

Info v RK

Top
Top

Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

239,990 € 3809 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj nadštandartne priestranný, samostatne stojaci, rodinný dom v obci Štitáre

Reality Štitáre

Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, slnečný rodinný dom v obci Štitáre, situovaný v tichej s

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Štitáre

239,000 € 1195 €/m²

Top
Top

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

FOIT - STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 862 m²

Základné informácie: * výmera 862 m² (šírka 8–12 m, dĺžka cca 93 m), * stavebné povolenie a

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

94,900 € 110 €/m²

Top
Top

4 - izbový rodinný dom v meste Sliač so samostatnou garážou

Reality Sliač

Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sliač

260,000 € 2167 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zrekonštruovaný 3 - izb. byt v tichej lokalite mesta Sliač

Reality Sliač

3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

180,000 € 2195 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Svetlý 4 - izbový RD s pekným pozemkom, blízko centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Borovianska | 135 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 2215 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s francúzskym oknom – Trebišov, ul. Zimná

Reality Trebišov

3 izbový byt | Zimná | 63 m²

Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2143 €/m²

Top
Top

Krásne tiché prostredie, 2 izb. byt, kompl.rek., Galbavého ul. Bratislava - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 56 m²

Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22984)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie