Perfektný 6i RD na Starom Mazorníku v Brezne - SUPER LOKALITA

Reality Brezno

Rodinný dom | Horná | 170 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj perfektný 6-izbový rodinný dom so super dispozíciou v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Brezno

215,000 € 1265 €/m²

Pozemok s IS na stavbu RD v Brezne-Vrchdolinka s výhľadom na N. Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,591 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v Brezne, časť Vrchdo

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Brezno

120,000 € 75 €/m²

Zaujímavá pekná priestranná murovaná chata v prírode – obec Kováčová okr. ZV

Reality Kováčová

Chata, drevenica, zrub | 168.4 m²

Hľadáte pokojné miesto na oddych s dostatkom priestoru pre celú rodinu- priateľov? Prípadne uva

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

149,900 € 890 €/m²

Luxusné apartmány+terasy+chatka+vináreň+výhľad na N.Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | Cesta osloboditeľov | 270 m²

IBA U NÁS! PRE NÁROČNÝCH! Ponúkame exkluzívne na predaj 3 luxusné apartmány v apartmánovom dome

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Brezno

670,000 € 2481 €/m²

Exkluzívne: Stavebný pozemok v Trnove - rezervované

Reality Trnovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,090 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Trnove. Pozemok má výmeru 1090 m2. Všetky poplatky za

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trnovo

Info v RK

Hľadáme 3i byt do 180 000 € v BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JMB Reality hľadá pre konkrétnych klientov 3-izbový byt v Banskej Bystrici (ktorákoľvek časť).

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Pozemok v Hronskej Dúbrave o výmere 2 700 m²

Reality Hronská Dúbrava

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,700 m²

Hľadáte väčší pozemok v pokojnej obci s krásnou prírodou, históriou a výbornou dostupnosťou? Má

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hronská Dúbrava

Cena dohodou

Pozemok v Budatíne, Žilina

Reality Žilina

Orná pôda | 11,814 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok / ornú pôdu / v mestskej časti Budatín, Žilina. Pozemok je rovi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

20 €/m2 20 €/m2

Slnečný pozemok Lietavská Svinná, Žilina

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Orná pôda | Nezadaná | 3,140 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj slnečný a veľký pozemok v obci Lietavská Svinná, Žilina. Na

Publikované: 25.08.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

36 €/m2 36 €/m2

Skladové priestory na prenájom, Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Bratislavská | 240 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na prenájom priestory v centre mesta Žilina, Staré mesto, ul. Bratisl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

1 izbový byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1 izbový byt v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu v Žiline. Ponúknite. Cena dohodo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Pozemok pre výstavbu bytového domu Hájik, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mikovíniho | 1,986 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu bytového domu v meste Žilina. Pozemok

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

230 €/m2 230 €/m2

4 izbový byt Solinky, Žilina

Reality Žilina

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 4 izbový byt na Solinkách, Žilina. Môže byť aj pôvodný stav. Prízemie, nie. Ponúknite

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Stavebný pozemok Trnové, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 1,468 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Žiline, obec Trnové, ul. Cintorínska. Po

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

150 €/m2 150 €/m2

Novostavba, bungalov Lietavská Svinná, Žilina

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj novostavbu priestranného 4+1 rodinného domu bungalov s gará

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

270,000 € 1262 €/m²

3 izb. byt s terasou a vlastnou záhradou vedľa bytového domu (287 m2), Žatevná ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Žatevná | 72 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný 3 izb. byt v tehlovom bytovom dome z r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

289,000 € 4014 €/m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom 1113m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Popradská | 120 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom na Popradskej ulici v Bratislave. DOM: Rodinn

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

385,000 € 3333 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

EXKLUZÍVNE PREDAJ DOMU SO ZÁHRADOU V KREMNICI

Reality Kremnica

Rodinný dom | S. Chalupku | 100 m²

RE/MAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj dom so záhradou v historickom banskom meste Kremnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kremnica

139,000 € 1390 €/m²

PRENÁJOM: obchodný priestor 34 m2, Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor na Obchodnej ulici v Starom Me

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

680 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Vidiecky dom na krásnom pozemku v Trávnikoch

Reality Trávnik

Rodinný dom | Nevyplnená | 146 m²

Kancelária RE/MAX Attractive Vám ponúka na predaj krásny vidiecky dom s pozemkom v obci Trávni

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trávnik

214,000 € 1466 €/m²

PREDAJ: Stavebný pozemok v obci Pitelová_893m2_okres Žiar nad Hronom

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 893 m²

✨ Slnečný pozemok s potôčikom a mobilným domom – Pitelová (10 min od ZH). RE/MAX Diamond vám

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

49,900 € 56 €/m²

Na prenájom sklad, 200 m2, vlastná parkovacia plocha, Číčov, okres Komárno

Reality Číčov

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 200 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom budovu skladu v obci Číčov, okres Komárno. Mur

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Číčov

700 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 600 m2, Veľký Meder, mestská časť Ižop

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

106 €/m2 106 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23012)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie