Penzión s celoročnou prevádzkou v srdci kúpeľného mestečka Kováčová

Reality Kováčová

Hotel, penzión, ubytovňa | Športová | 230 m²

JMB Reality Vám predstavuje výnimočnú príležitosť vlastniť a prevádzkovať rodinný penzión s cel

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Kováčová

420,000 € 1826 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou v Brusne

Reality Brusno

3 izbový byt | Oremlaz | 91 m²

Veľmi zaujímavá ponuka zrekonštruovaného 3-izbového bytu s veľkorysou výmerou 91 m2, ktorý očar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brusno

Cena dohodou

Lukratívny stavebný pozemok 2798 m2 - Potočná v Brezne - Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 2,798 m²

CENA 42,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný veľký pozemok s rozlohou 279

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

117,500 € 42 €/m²

Zaujímavá väčšia nehnuteľnosť na bývanie, podnikanie, prípadne rekreáciu

Reality Valaská

Rodinný dom | Strojárenská | 331 m²

Ponúkam Vám na predaj zaujímavú nehnuteľnosť vedenú ako rodinný dom v blízkosti Nízkych Tatier,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Valaská

299,000 € 903 €/m²

Beňuš-Gašparovo, nádherný pozemok 3251m2 s RD v pôvodnom stave

Reality Beňuš

Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²

Na predaj veľký rovinatý pozemok pod lesom v obci Beňuš-Gašparovo , okres Brezno – ideálna inve

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Beňuš

140,000 € 556 €/m²

RD + lukratívny stavebný pozemok 1327 m2 - Potočná v Brezne, Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,327 m²

ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj pôvodný RD s lukratívnym slnečným stave

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

83,600 € 63 €/m²

2i zariadený byt s garážovým státím v BB, Petelenova ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Petelenova | 56 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici, v novostavbe na Petelenove

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SUPER RD/chalupa s 2 samostatnými jednotkami (1i a 3i) v Hronci

Reality Hronec

Rodinný dom | Stredná | 140 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj zariadený rodinný dom/chalupu s 2 samostatnými bytovým

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Hronec

139,000 € 993 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 826 m2 - Potočná v Brezne - Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 826 m²

ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný pozemok s rozlohou 8

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

52,100 € 63 €/m²

Garáž s montážnou jamou v Brezne - Predné Halny

Reality Brezno

Garáž | Jarmočisko | 20 m²

IBA U NÁS! Ponúkame vo výhradnom zastúpení na predaj murovanú garáž s montážnou jamou a gumoasf

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Brezno

11,200 € 560 €/m²

Stavebný pozemok v obci Trnovo pripravený na výstavbu

Reality Trnovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,233 m²

JMB Reality exkluzívne ponúka stavebný pozemok ideálneho tvaru, v plnej pripravenosti na výstav

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trnovo

97 €/m2 97 €/m2

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 29. augusta | 77.6 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová stavba s atmosférou širšieho centra Banskej Bystr

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,000 € 2951 €/m²

Úžasný RD v Závadke nad Hronom - super rekonštrukcia

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | Kukučínova | 150 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj super rodinný dom v Závadke nad Hronom, ktorý prešiel nedávno pek

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

114,000 € 760 €/m²

RD v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Lazianska | 170 m²

JMB Reality exkluzívne ponúka na predaj zachovalý rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v Tur

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

Info v RK

3- izb., Švermova ul. v BB blízko centra, rekonštrukcia, balkón, zariadený

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Švermova | 65 m²

Hľadáte dokonalý rodinný štart v najobľúbenejšej časti Banskej Bystrice? Ponúkam Vám na predaj

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

203,000 € 3123 €/m²

Fínsky zrub na samote Devičie, okres Krupina

Reality Devičie

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj jedinečný celoročne obývateľný fínsky drevený zrub so saunou, pivnicou, skle

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Devičie

235,000 € 3357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny stavebný pozemok 1286 m2 s hosp. budovou v Brezne, Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,286 m²

ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný pozemok s rozlohou 1

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

81,000 € 63 €/m²

TOP LOKALITA - 1i bauring na Severnej v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 30 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj 1-izbový byt, typ bauring blízko centra v TOP LOKALITE

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

115,000 € 3833 €/m²

Exkluzívne na predaj – stavebný pozemok v Blatnici, časť Sebeslavce

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Blatnica | 1,600 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok v krásnej a pokojnej lokalite Blatnica – čas

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

Cena dohodou

RD v Braväcove+rovinatý pozemok+krása N.Tatier (15 km od Brezna)

Reality Braväcovo

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj zachovalý 4-izbový RD v obci Braväcovo (15 km od okres

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Braväcovo

105,000 € 1167 €/m²

Hľadáme 3i byt do 160 000 € v BB - platba v hotovosti

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JMB Reality hľadá pre hotovostných klientov jedná sa o mladý manželský pár 3-izbový byt v lokal

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Štýlový a kompletne novozrekonštruovaný 2i byt vo Zvolene - rezervovaný

Reality Zvolen

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²

Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

157,900 € 2821 €/m²

2 izbový byt na Rybárskej ulici v meste Sliač

Reality Sliač

2 izbový byt | Rybárska | 58 m²

JMB Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt na Rybárskej ulici v meste Sliač. Orientác

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sliač

179,000 € 3086 €/m²

Konečne krásna nová voňavá chatka v Brezne-Padličkovo

Reality Brezno

Záhradná chatka | Padlíčkovo | 40 m²

IBA U NÁS! Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásnu voňavú novú chatku v záhradkárskej

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

43,000 € 1075 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23012)
Upresniť hľadanie