Luxusná SMART rezidencia na 3 078 m2 pozemku – Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Partizánska | 258 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj nadštandardnú 5-izbovú novostavbu, ktor

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šurany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový rodinný dom Nitra – Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 64 m²

Exkluzívne iba u nás! Pokiaľ hľadáte menší rodinný dom ako alternatívu k bývaniu na sídlisku,

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

152,500 € 2383 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii, Kmeťova ul. Nitra – Klokočina

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 54 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt na sí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2870 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj pozemok Nitra - Zobor časť Lupka

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Poniklecová | 5,026 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj projekt pre developera a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Zrekonštruovaný RD na pozemku 424 m², Komjatice

Reality Komjatice

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný ro

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Komjatice

179,990 € 1800 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Jelenec "EXKLUZÍVNE"

Reality Jelenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj poschodový 4-izbový rodi

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jelenec

95,000 € 792 €/m²

REZERVOVANÉ! Predaj rodinný dom Beladice

Reality Beladice

Rodinný dom | Nevyplnená | 91 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Be

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Beladice

200,000 € 2198 €/m²

Komerčný objekt na predaj Horné Krškany

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | Biovetská | 3,635 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj komerčnú nehnuteľnosť, k

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Nitra

680,000 € 187 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pohostinského zariadenia v obci Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Rastislavova | 300 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj plne funkčné pohostinstvo na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

Cena dohodou

PREDAJ POZEMKU 1647 m2 POZBA, okres NOVÉ ZÁMKY

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,647 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v Pozbe s rozlohou 1

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

18,000 € 11 €/m²

Predaj pozemok záhrada Veľký Lapáš EXKLUZÍVNE

Reality Veľký Lapáš

Záhrada | Nevyplnená | 490 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ex

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Lapáš

39,900 € 81 €/m²

Predaj rozostavaný rodinný dom/bytový dom Nitra centrum

Reality Nitra

Rodinný dom | Smetanova | 600 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj rozostavaný objekt - bytový dom/rodinný

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Nitra, Párovské Háje - Lukov Dvor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 983 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 127 €/m²

REZERVOVANÉ:4-izbový rodinný dom na pozemku 811m2, Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Kollárova | 200 m²

REZERVOVANÉ! Predaj 2-podlažného rodinného domu na pozemku 811m2, Šurany, Kollárova ulica. Ne

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šurany

250,000 € 1250 €/m²

Na predaj moderná hala s administratívnym a sociálnym zázemím – Topoľčany

Reality Topoľčany

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 2,000 m²

Ponúkame na predaj novostavbu halového objektu s plne vybaveným administratívnym zázemím, situ

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Predaj stavebné pozemky Práznovce, okr. Topoľčany

Reality Práznovce

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 2,266 m²

Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie RE/MAX – Pozemky na predaj v obci Práznovce, okr. To

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Práznovce

59 €/m2 59 €/m2

Predaj veľký stavebný pozemok Dvorany nad Nitrou, okr. Topoľčany

Reality Dvorany nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,157 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj veľký slnečný stavebný pozemok v obci D

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dvorany nad Nitrou

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Stavebný pozemok v Nitrianskej Blatnici, okres Topoľčany

Reality Nitrianska Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 717 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 717 m², ideálne situova

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Blatnica

46,500 € 65 €/m²

Prenájom komerčných priestorov, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Vašinova | 53 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske a viacúčelové priestory v budove

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

80 €/m2/mesiac 80 €/m2/mesiac

4-izb. novostavba v TOP lokalite, Štitáre – Pod horou

Reality Štitáre

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

*REZERVOVANÉ* Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu bunga

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štitáre

249,000 € 2069 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izbového bytu 61 m2 Nitra -Kynek EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 61 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt 62 m2 v Nitre -

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

196,536 € 3222 €/m²

Pozemok 1068 m², Lula okres Levice

Reality Lula

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,068 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v okrajovej

Publikované: 27.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lula

34,990 € 33 €/m²

Predaj 3izbový byt Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomeského | 75 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt s lodžiou v Nit

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 2333 €/m²

Pozemky v priemyselnej zóne Dolné Krškany II, Nitra

Reality Nitra

Komerčná zóna | Nevyplnená | 39,056 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj atraktívne pozemky v priemys

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23012)
Upresniť hľadanie