Pozemok pre rodinné domy | Beluj | 3,072 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný mierne svahovitý stavebný pozemok o veľkosti 3072m2
36 €/m2 36 €/m2
Rodinný dom | Horná Ružová | 100 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj rekonštruovaný rodinný dom s dvoj-terasou, nachádzajúci sa hneď ved
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | Pukanec | 750 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 750m2, nachádzajúci sa priamo pri bytovýc
30,000 € 40 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Svätý Anton | 210 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj zabehnutý menší penzión nachádzajúci sa priamo pod jedným z najkraj
330,000 € 1571 €/m²
Rodinný dom | Orovnica | 120 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj tradičný vidiecky rodinný dom/ chalupu v pôvodnom stave s pozemkom
69,000 € 575 €/m²
Apartmán | A. Kmeťa | 70 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný, v modernom štýle, zariadený byt o
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Beluj | 1,524 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok v obci Beluj, o rozlohe 1524m2 s
60,000 € 39 €/m²
Objekt pre obchod | Školská | 960 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj krásnu trojpodlažnú rekonštruovanú administratívnu budovu s úžitkov
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Richňava | 28,112 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, juhovýchodne orientovaný pozemok s krásnymi výhľadmi v blí
180,000 € 6 €/m²
Rodinný dom | Krupina - Kopanice | 250 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj modernú rodinnú usadlosť v pokojnej vidieckej časti Krupina – Kopan
Cena dohodou
Rodinný dom | malá Lehota | 150 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj nádhernú, s citom a láskou zariadenú rozprávkovú chalupu v krásnom
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Hlohovská cesta | 18,475 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj rovinatý pozemok s výborným prístupom o veľkosti 18 500m2 určený pr
70 €/m2 70 €/m2
Rodinný dom | Obrancov mieru | 442 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj priestranný, zabehnutý a plne vybavený apartmánový dom so štyrmi 2-
430,000 € 973 €/m²
Rodinný dom | Svätý Anton | 265 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, zrekonštruovaný vidiecky dom v obci Svätý Anton s priestrann
257,000 € 970 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Detva | 22,207 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj krásny, slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok so stavebným pov
170,000 € 8 €/m²
Rekreačný pozemok | Krupina | 22,687 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, mierne svahovitý, rekreačný pozemok o veľkosti 22 687m2 n
35,000 € 2 €/m²
Rodinný dom | A. Pécha | 300 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, veľký rodinný dom s tromi dvojizbovými a jedným jednoizbovým
Cena dohodou
Apartmán | Pod Kalváriou | 30 m²
Hľadáte miesto, kde sa moderný komfort stretáva s históriou? Dream Team ponúka exkluzívny PREDP
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Voznica | 1,565 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný, rovinatý pozemok s možnosťou stavby o výmere 1 565
75,000 € 48 €/m²
Iný stavebný pozemok | Uhliská | 1,281 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, juhozápadne orientovaný a mierne svahovitý pozemok s vypra
65,000 € 51 €/m²
Rodinný dom | Župkov | 88 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj novostavbu 4-izbového jednopodlažného rodinného domu situovanú v ti
175,000 € 1989 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Námestie Sv.Trojice | 400 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - zabehnutý penzión s reštauráciou
Cena dohodou
2 izbový byt | Kollárova | 80 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj nádherný, kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt o veľkosti 80m2
350,000 € 4375 €/m²
Rodinný dom | Štiavnické Bane | 240 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj zabehnutý Apartmánový Dvojdom - výbornú investičnú príležitosť s ok
310,000 € 1292 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.