Polyfunkčný objekt | Furmanská | 100 m²
Predáme budovu momentálne využívanú ako kancelárie so strategickou polohou. Jedno - podlažná
500,000 € 5000 €/m²
Rodinný dom | - | 147.74 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v novej výstavbe v Topoľnici s možnosťou dokončenia
209,900 € 1421 €/m²
Komerčná zóna | Stará Myjava | 5,354 m²
Ponuka, ktorá sa málokedy objaví !!!! Vynikajúci pozemok o veľkosti 5354 m2 nachádzajúci sa n
135,000 € 25 €/m²
Rodinný dom | Turá lúka | 208.4 m²
Bývanie aj pre veľkú rodinu alebo 2 generácie, ponúka rodinný dom na Turej lúke ( časti Myjavy
150,000 € 720 €/m²
Rodinný dom | Vrbovce | 100 m²
V malebnej kopaničiarskej obci Vrbovce ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu s krásny
99,000 € 990 €/m²
2 izbový byt | Marečka | 51 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 51 m², nachádzajúci sa v novostavbe bytové
110,000 € 2157 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Predáme malebnú nehnuteľnosť , ktorá pozostáva z klasického RD postaveného v roku1960 s RD
130,000 € 867 €/m²
3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²
JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie
Cena dohodou
2 izbový byt | Kopčianska | 93 m²
Veľko - metrážny byt (90 m2) umiestnený na 20-tom poschodí očarí každého, kto má rád výhľad,
1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Šajdíkove humence | 100.03 m²
Predáme rozostavaný RD pred dokončením vo výnimočnej lokalite v blízkosti golfového areálu v
209,000 € 2089 €/m²
Rodinný dom | Chocholná | 476 m²
...
500,000 € 1050 €/m²
Rodinný dom | Sadová | 300 m²
Radi Vám predstavíme výnimočnú ponuku rodinného domu - vily v samotnom centre SENICE. Táto úž
Cena dohodou
3 izbový byt | Okružná | 91 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn
140,000 € 1300 €/m²
Rodinný dom | Iršajská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o
385,000 € 2674 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Len 70 metrov od mora, v tichej lokalite neďaleko Rogoznice, sa nachádza táto krásna vila s baz
640,000 € 3765 €/m²
Garsónka | Trieda Andreja Hlinku | 24 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovanú garsónku na najvyššom – 13. poschodí bytového domu na Triede
124,000 € 5167 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný 4-izb.rodinný dom v obľúbenej Bratislavskej štvrti Trnávka,
616,000 € 5404 €/m²
Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove
469,000 € 4467 €/m²
4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²
4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit
429,000 € 5364 €/m²
Rodinný dom | 197 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 5 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 131m2 na ul. v
329,000 € 1670 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²
Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonec, okres Pezinok,
119,900 € 214 €/m²
Garáž | Krakovská | 16 m²
Ponúkame na predaj Garáž na Krakovskej ulici v Košiciach. Základné údaje: -16m2 -pripojenie na
25,000 € 1563 €/m²
4 izbový byt | Panenská | 127 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád
509,000 € 4008 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 300 m²
Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú rodinnú vil
649,000 € 2163 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.