** Priame pripojenie na R7 ** Byty s predzáhradkou alebo terasou a parkovacím státím

Reality Šamorín

3 izbový byt | Bratislavská | 88.35 m²

Ponúkame na predaj nové byty v projekte Shamot Village, v mestkej časti Šamorín s výbornou dost

Publikované: 08.05.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

** Krásna záhrada na pozemku s rozlohou 994 m2**

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 944 m²

V záhradkárskej lokalite Žabí Majer ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 944 m2 v záhradkárske

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

129,999 € 138 €/m²

Kompletne zariadený byt v projekte Galeriacity 2

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,900 € 5173 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný ,rovinatý ,stavebný pozemok č.1 na Bzinách časť Dielce pri Dolnom Kubíne

Reality Bziny

Pozemok pre rodinné domy | Bzinská | 760 m²

Stavebný pozemok č. 1 – Bziny pri Dolnom Kubíne Na predaj ponúkame pekný, slnečný a rovinatý st

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bziny

80,000 € 105 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Realitka – Exkluzívne – ČISTÝ ROČNÝ VÝNOS 88.000€ Administratívno-výrobný-prevádzkový areál, ubytovňa, kancelárie, haly, oplotené plochy, tichá lokalita, PB – Vinohradnícka

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | Vinohradnícka | 0 m²

TOP Realitka – Exkluzívne – ČISTÝ ROČNÝ VÝNOS 88.000€ Administratívno-výrobný-prevádzkový areál

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 14.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,149,999 €

TOP Realitka - Exkluzívne - SP 570m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 570 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

144,999 € 254 €/m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Prevádzkový areál | Vinohradnícka | 0 m²

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 14.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,149,999 €

TOP Realitka – Exkluzívne – 4-i RD, pozemok 1026m2, TOP Lokalita Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²

TOP Realitka – Exkluzívne – 4-i RD, pozemok 1026m2, TOP Lokalita Piešťany Predáme starší 4-iz

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 14.07.2025
Domy na predaj Piešťany

179,999 € 2169 €/m²

TOP Realitka - Exkluzívne - SP 533m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 533 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

154,999 € 291 €/m²

TOP Realitka – Ponuka nehnuteľností tak ako to nepoznáte! Piešťansko a okolie PODPULTOVKY „Zavolajte, napíšte a bývajte!

Reality Piešťany

Rodinný dom | 1 m²

TOP Realitka – Ponuka nehnuteľností tak ako to nepoznáte! Piešťansko a okolie PODPULTOVKY „Zavo

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 14.07.2025
Domy na predaj Piešťany

179,999 € 2169 €/m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Iný objekt | Vinohradnícka | 0 m²

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 14.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,149,999 €

TOP Realitka - TOP Ponuka - Exkluzívne - 8-izb, 1-poschodový-RD, tehla, rekonštrukcia, zateplenie Piešťany – Banka

Reality Banka

Rodinný dom | Bananská | 320 m²

TOP Realitka - TOP Ponuka - Exkluzívne - 8-izb, 1-poschodový-RD, tehla, rekonštrukcia, zateplen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Banka

Info v RK

Jedinečná investičná príležitosť v historickom centre Trnavy – dve nehnuteľnosti na jednom pozemku, Spiegelsaal, ul. A. Sládkoviča

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 196.93 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne zaujímavý súbor dvoch samostatných nehnuteľností situovaných pria

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 1666 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom Hrušovany / Pôvodný stav

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Tichá | 130 m²

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Hrušovany v smere na Nitru v tichej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

106,000 € 815 €/m²

Novinka
Novinka

Skladové priestory 230 m2 s pozemkom 1 264 m², spevnené plochy – ul. Severná, Prievidza

Reality Prievidza

Skladový objekt | Nevyplnená | 230 m²

Ponúkame na predaj skladový areál na ulici Severná v Prievidzi, vhodný na skladovanie, drobnú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

170,000 € 739 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM MODERNÉ, ZARIADENÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY, Košice Pri Prachárni

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Pri prachárni | 180 m²

PONÚKAME na prenájom moderné administratívne/kancelárske priestory vhodné hlavne ako sídlo firm

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Na predaj: 4 izbové byty, Cena 212 500 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

4 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

212,500 € 3036 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izbové byty, Cena 167 500 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Nevyplnená | 56 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

167,500 € 2991 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 izbové byty, Cena 135 000 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Nevyplnená | 46 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

134,500 € 2924 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ BYT klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na 12.p., 2 garážové miesta na -1.p.p, novostavba TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 4427 €/m²

SRA | slnečný 4i byt – pivnica, garáž, k dispozícii IHNEĎ, Ružinov – Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 138 m²

Hľadáte byt, kde má každý člen domácnosti dostatok priestoru, úložné riešenia dávajú zmysel a a

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Záhrada s chatou len pár minút od vodnej nádrže – Bukovec, Košice – okolie

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Existujú miesta, kam prídete vypnúť… a potom sú také, kde si viete predstaviť každý víkend. Pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

37,500 € 1875 €/m²

Novinka
Novinka

SRA | Práve dokončený výnimočný 5-izbový byt z dielne renomovaných architektov, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Bartókova | 185.92 m²

Ponúkame na predaj jedinečný veľkometrážny 5-izbový byt v mestskej vile Delta len s tromi bytov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 4572 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Rodinné domy na predaj (23019)
Upresniť hľadanie