DIRECTREAL|NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V BRANČI

Reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | Staničná ulica | 1,058 m²

Directreal Exkluziv - ​Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Branč ​Hľadáte m

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Branč

85,000 € 80 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v centre obce Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²

Directreal Exkluziv - ​ ATRAKTÍVNA CENA: 145 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EXK

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

145,000 € 810 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, stavebný pozemok Stupava, Mást 3247m2

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 3,247 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v katastrálnom území Mást v meste Stupava, okres Malacky s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

180 €/m2 180 €/m2

Novinka
Novinka

Na prenájom: Moderný 1-izbový byt po rekonštrukcii – Žiar nad Hronom (Etapa)

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Tajovského | 34.3 m²

Barbora Šišmišová pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

1,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM : Vzdušný 3-izbový mezonet v centre mesta – Malý Paríž, Hornopotočná ulica

Reality Trnava

3 izbový byt | Hornopotočná | 94 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a priestranný 3-izbový mezonetový byt v obľúbenej novostavbe **Mal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Pozemok 4300 m2 , logistika, stavebnIctvo, sklady, distribučné centrá. IS na pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 4,300 m²

VECTOR IN SECTOR ( vyše 30 rokov skúseností v odbore ) Vám vo výhradnom zastúpeni ponúka pozem

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

199 €/m2 199 €/m2

Novinka
Novinka

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - 1 IZBOVÝ BYT V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Šafárikova | 35 m²

EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na predaj priestranný 1 izbový byt blízko centra mesta, Nové Zámky. P

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

81,000 € 2314 €/m²

Novinka
Novinka

Centrum. Velký 2.izb.byt, balkón, pôvodný stav

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova ulica | 59 m²

Centrum mesta! Veľký 2-izbový byt, 59 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom dome

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

143,000 € 2424 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽKÝ POZEMOK 1 403 m², studňa, siete

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | KOLTA | 1,403 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obci Kolta s výmerou 1 403 m², ktorý predstav

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

41,000 € 29 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletná rekonštrukcia, vlastný parking – ul.Milosrdenstva

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Milosrdenstva | 63.5 m²

Hľadáte bývanie, kde nemusíte zabezpečovať žiadne rekonštrukcie, stačí si priniesť osobné veci

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,000 € 4079 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izb. bytu po kopl. rekonštrukcii, čiast. zariadený

Reality Zvolen

2 izbový byt | Jedľová | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Podborová. Byt je

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v prírodnom prostredí pri lese – Ostrovany (9 840 m2)

Reality Ostrovany

Orná pôda | Hlavná | 9,840 m²

Ponúkame na predaj pozemok ornej pôdy v katastrálnom území Ostrovany, okres Sabinov, s celkovou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ostrovany

6,990 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

1,5 izb. byt na prenájom od 1.7.26, Jakobyho ul.,KE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, rekonštruovaný, útulný 1,5 izbový (1 spálňa) byt s krytou lodži

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

660 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

H.MELIČKOVEJ | 4-izbový byt 79m2, 2loggie, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 79.51 m²

Novinka v ponuke YAMI • DOMI!! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

286,000 € 3597 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | Moderný 2-izbový byt Ružinov Bratislava – novostavba s loggiou, parkovaním a klimatizáciou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55.33 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,700 € 5344 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Rajská | 90 m²

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v Starom Meste. Ponúkame na prenájom variabilné p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Exkl. RD v Krakovanoch s veľkým pozemkom ZĽAVA

Reality Krakovany

Rodinný dom | Námestie sv. Mikuláša | 95 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší RD s veľkým stavebným pozem

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Krakovany

75,000 € 789 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný Luxusný 4-Izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Dudvážska | 80 m²

Pripravujeme pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) Táto nehnuteľnosť predstavuje spojen

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,999 € 3600 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA: Moderne zrekonštruovaný 4i byt pár krokov od Mŕtveho ramena!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²

Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 4059 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj pozemku 600 m2 Bratislava- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

Pozemok sa nachádza v pamiatkovej zóne Ba- Staré mesto. na pozemku sa nachádza 1 podlažná stavb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj útulná, zateplená chata na Fajgalskej ulici v Pezinku

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Fajgalská | 300 m²

Ponúkame na predaj útulnú, zateplenú chatu na Fajgalskej ulici v Pezinku, umiestnenú na slnečno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

75,000 € 250 €/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 55 m²

Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (748)
Rodinné domy na predaj (23012)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie