RD - 38 ročný, tehlový, 6 izbový, 248 m2, pozemok 911 m2.

Reality Staškov

Rodinný dom | Staškov | 248 m²

Predáme 38 ročný RD v obci Staškov, okres Čadca, dvojpodlažný so sedlovou strechou. Dom je teh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Staškov

212,000 € 855 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj stavebný pozemok 1374m2 v centre Záhorskej Bystrice, BA IV.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 1,374 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre mestskej časti Bratislava – Záhorská Bystrice,

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

283 €/m2 283 €/m2

CREDA | prenájom od 156 m2 obchodný priestor, Slovnaftská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 156 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom nové open-space priestor s veľkými výkladmi. Priestory

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

TREEF | hľadá 3-izbový byt v TRNAVE

Reality Trnava

3 izbový byt | 0 m²

Treef hľadá na kúpu 3-izbový byt v TRNAVE Ďakujeme vopred za ponuky! 0904 273 545 0911 066 66

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

Dva a pol izbový byt v okrajovej časti Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Lučenec

57,000 € 919 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Domček na úpätí Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²

Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

250,000 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada pre milovníkov lesa

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Strmé sady | 302 m²

Directreal Strong - Ak hľadáte tichý pozemok v príjemnom prostredí plnom zelene s výhľadom na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

65,000 € 215 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj slnečná záhrada

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínska cesta | 980 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

237,000 € 242 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj pozemok so stavebným povolením

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 355 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

182,800 € 515 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj pozemok v tichej časti Marianky

Reality Marianka

Iný stavebný pozemok | Na Tálkoch | 609 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

229,000 € 376 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Znížená cena Rodinný dom so strategickou polohou - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 1 m²

Directreal LMCity - ### Nehnuteľnosť: Rodinný dom so strategickou polohou v Liptovskom Mikuláš

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

239,000 € 239000 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Skvelá investícia za top cenu v srdci Vysokých Tatier

Reality Vysoké Tatry

Garsónka | Vysoké Tatry | 50 m²

Directreal LMCity - ️ Ponúkam ti úžasný investičný apartmán v nádherne horskom prostredí Vysoký

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

157,000 € 3140 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponuka dlhodobého prenájmu v blízkosti centra Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 56 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekný 2-izbový byt nachádzajúci sa v Liptovskom M

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom komplet zariadeného 3 izbového bytu - LM časť Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Trávniky | 86 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekne rekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bulvár Prenájom 2-izbového bytu v centre Žiliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Antona Bernoláka | 62 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta, kde stačí prísť a bývať? Tento kompletne zariadený a vybavený 2

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný rodinný dom Závodie

Reality Žilina

Rodinný dom | Na Zápletí | 270 m²

V tichej a pokojnej ulici vyhľadávanej mestskej časti Závodie ponúkame na predaj výnimočný rodi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žilina

430,000 € 1593 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie na prenájom - Rybničná, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 233 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderné administratívne priestory v zrekonštruovanej budove s v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Novinka
Novinka

DOPYT kúpa 4 izb byt Nové mesto Expisreal

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Klimatizovaný 4 izbový byt 100m2 s balkónom, záhradkou 101m2 a veľkou garážou na Kramároch Magurskej ul v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 100 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=myRu1C8

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 4499 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Klimatizovaný priestor s 2 parkovacími miestami na ulici Zadunajská cesta v BA Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Zadunajská cesta | 80 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s rozlohou 80,00 m², ktorý sa na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Útulný zrekonštruovaný a zariadený bytík, stačí sa nasťahovať!

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Slatinská | 35 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný zrekonštruovaný 1

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,900 € 4283 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Dvojgeneračný 6-izbový rodinný dom s ďalším stavebným pozemkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Zelená | 290 m²

Directreal Office - S radosťou vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento priestranný dv

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

399,000 € 1376 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23014)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (748)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie