BOSEN | Investičný 2 izbový byt, Fiľakovo, 65m2

Reality Lučenec

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s loggio

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

61,900 € 952 €/m²

člen NARKS

Záhrada s chatkou 510m2 Lučenec

Reality Lučenec

Chalupa, rekreačný domček | 5 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve 45 min autom od BB. Na pozemku sa nach

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

23,000 € 4600 €/m²

Priestranný trojizbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 70 m²

Trojizbový byt na 8/8 poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom a domovým vrátnikom. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt na predaj

Reality Lučenec

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR (vlastimil. borák@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj PRÍJEMNÝ a veľmi DOBRE

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

115,000 € 1438 €/m²

Predaj adm. budov v Lučenci, s priľahlým pozemkom, parkovanie, firemné vlastníctvo

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Fiľakovska , Maloveská | 4,548 m²

Predaj dvoch 4 podlažných budov v Lučenci : a) budova ul. Fiľakovská : zastavaná plocha 445m2,

Publikované: 01.03.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

400,000 € 88 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Rúbanisku III– Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 61.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovou výmerou 61,2 m², nachádzajúci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,500 € 1348 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 1,990 m²

XEMAR (vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj komerčný pozemok , nachá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

135,000 € 68 €/m²

Vaša ideálna voľba pre bývanie v meste

Reality Lučenec

Rodinný dom | M.Benku | 162.9 m²

Realitná kancelária PROXAM reality vám exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 4-izbové

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

180,000 € 1105 €/m²

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | 71 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 1-izbového bytu – Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 40 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v meste Lučenec, časť Rúbanisko II, s kompletnou občianskou vyb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1625 €/m²

Nezvyčajná nehnuteľnosť za nezvyčajnú cenu v bezprostrednom centre Lučenca

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica partizánska | 125 m²

Štýl, priestor a výnimočnosť v centre Lučenca – štvorizbový byt, ktorý má charakter Ak hľadáte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

285,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s potenciálom bývania aj podnikania v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Jana Husa | 110 m²

PROXAM reality ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v Lučenci na ul. Husová, táto nehnuteľno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

149,000 € 1355 €/m²

Predaj komerčnej nehnuteľnosti v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Vajanského | 235 m²

Ponúkame na predaj komerčný objekt s celkovou úžitkovou plochou 235 m², situovaný na pozemku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

267,000 € 1136 €/m²

predaj 2 izbový Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I byt na 6-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekonštru

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,200 € 1787 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 3-izbový byt s 2 balkónmi v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

400 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelárie a výrobné priesory

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

Na prenájom kancelárske a/alebo výrobné-skladové priestory v Lučenci. Cena dohodou. V cene

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

Cena dohodou

PREDAJ - Obchodné priestory - Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | 0 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj/odstúpenie zabehnu

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

95,000 €

predaj 1 izbový byt

Reality Lučenec

1 izbový byt | 36 m²

Na predaj 1 izbový byt na 3/5 poschodí na Malinovského v Lučenci. Rozloha bytu 35,70 m2, pivn

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

76,220 € 2117 €/m²

PREDAJ - Záhradná chata - Lučenec

Reality Lučenec

Záhradná chatka | 80 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj záhradnú chatu s pozemkom o c

Publikované: 03.03.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

114,000 € 1425 €/m²

predaj 2 izbový byt Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I 10 byt na 10-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekon

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,480 € 1923 €/m²

3 izbový byt

Reality Lučenec

3 izbový byt | 57 m²

Na predaj 3 izbový byt na 5/8 poschodí na Rúbanisku II v Lučenci. Rozloha bytu 60,9 m2, logia,

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

101,200 € 1775 €/m²

Dom, komerčné a prevádzkové priestory

Reality Lučenec

Rodinný dom | 460 m²

Bývanie s podnikaním -rodinný dom vhodný aj na podnikanie v tichej časti Lučenec Opatová s dob

Publikované: 11.07.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

159,000 € 411 €/m²

predaj 2 izbový byt Rúbanisko II Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 36 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku II byt na 3/5 poschodí s pivnicou je kvalitne zrekonštruov

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

81,000 € 2083 €/m²

Predaj - Rodinný dom Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 417 m²

XEMAR(vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115 ) Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

172,600 € 414 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23119)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie